Skocz do zawartości

DoDo Juice


sebba75

Rekomendowane odpowiedzi

który wosk jest 'bezkolorowy'? po DJ BV mam cały aplikator zafarbowany ;p

 

Barwników nie posiadają

 

Dodo Juice Super natural

 

Dodo Juice Super natural hybrid

 

Dodo Juice diamont white

 

Dodo Juice lite fantastic

 

Dodo Juice double wax

 

Ale takie woski jak Banan armour , orange crush , rain forest rub , hard candy nie maja tak mocnych barwników , blue velvet oraz purple haze maja dodatek wosku kopalnianego dla tego mają tak mocna silę :) barwienia , ostatnio testowalem wosk któy równiez ma dodatek wosku pozyskiwanego z węgla i aplikator zostaje czarny nawet 60 stopni nie daje rady usunac tego w pralce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że masz zabarwiony aplikator przecież w niczym nie przeszkadza, chyba że jesteś "pedantem" i lepiej się z tym czujesz jak aplikator jest jak nowy, osobiście dla mnie nie ma to znaczenia, moje aplikatory siedza w wosku cały czas i mam problem z głowy, 1 wosk = 1 aplikator

 

Do co zajawkowych wosków Dodo to jakoś nie mogę się przekonać do może na nowy sezon jakiś Banana Armour czy Purple Haze Pro wpadnie do arsenału :o na nowy sezon .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie nawet po praniu nie chce puścić ;D po prostu jak będę brał następny wosk to chce znaleźć jakąś alternatywe. przecież trzeba różne rzeczy testować

 

Poświeć aplikator i szmatkę i wsadź do pralki na 90C. Mi to pomaga w trudnych sytuacjach.

 

Tworek a jak jest z trwałością Banana i Purple? Mam Diamond White i efekt jest naprawdę dobry zaś z trwałością raczej kiepsko.[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Banana Armour nie sprawdzil sie u mnie za bardzo, chyba, ze ktos lubi woskowac co 2 tygodnie ;)

 

Nattys Red o wiele lepiej wg mnie kropelkuje i dluzej lezy. Oba nakladane po uzyciu cleanera DJ lime prime.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banana i Purple

 

Porównywalna, nie widziałem zbytniej różnicy.

 

[ Dodano: 23 Listopad 2011, 20:10 ]

Banana Armour nie sprawdzil sie u mnie za bardzo, chyba, ze ktos lubi woskowac co 2 tygodnie ;)

 

Nattys Red o wiele lepiej wg mnie kropelkuje i dluzej lezy. Oba nakladane po uzyciu cleanera DJ lime prime.

 

U mnie Lusso oro przegrał znacznie z Banana armour, obydwa leżały na dachu (50/50).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworek, ja zakupiłem Purple Haze Pro z myślą o letnim stosowaniu i czekam do wiosny, choć ma trzymać dłużej niż Purple Haze, ale wątpie by była to jakaś spektakularna różnica :D ale w lecie trwałość wosku akurat nie jest priorytetem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MetalMagnes, przeglądałem go kilkukrotnie :) szkoda, że temat się urwał ...

daje on jasno do zrozumienia że wosk tak naprawdę jaki by nie był służy jako zabezpieczenie a nie jako wydobycie blasku, głębi czy zmiana odcienia... wszystko to robi przygotowanie przed woskiem

jak widać nawet takie woski jak Dodo przeznaczone do "konkretnej" kolorystyki lakieru nic nie zmieniają :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na + dla nattysa za łatwiejszą aplikacja i zapach

no właśnie i takich różnic możemy poszukać między woskami a nie różnica w wyglądzie, bo jest ona bardziej psychicznym odczuciem... chyba że ktoś odważy się sprawdzić różnice w wyglądzie pod mikroskopem lub w jakiś inny profesjonalny sposób 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.