Skocz do zawartości

WORK STUFF Pędzel detailingowy


e36ace

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy maja Mambę, mam i ja :)

Gooooood stuff wylądował na regale.

O dziwo,  ku zaskoczeniu, które przeczuwałem  nad wyraz podobny @Good Stuff WORK STUFF Pędzel detailingowy do mojego najstarszego, ulubionego (ze dwa lata będzie) pędzla noname zakupiony w lokalnym markecie. Pierwszy dotyk uuuu, TO JEST TO! włosie, sprężyste, gładkie., jakość PETARDA 100%.. Jak dla mnie bije na głowę inne Polskie marki, pomimo fajnego designu. Czekam na gruby pędzel! 

 

Kaliber od prawej około 16mm krótszy włos., 16mm, 30mm

e3fa98e1fcd2aa88med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy to wszyscy! Również pokusiłem się o zakup pędzelka przy ostatnim zamówieniu. Na razie najwiekszy aktualnie. Co można powiedzieć?

GOOD JOB @Good Stuff!

Mam co prawda porownanie tylko do ADBL ale to zupełnia inna klasa produktu przy dosyć zbliżonej cenie.

Bardzo fajne, dlugie, spręzyste a jednoczesnie delikatne włosie. W dodatku bardzo gęste. Z pewnością można będzie dotrzeć z łatwością do wielu zakamarķów do których potem fibra nie dotrze. :) Uchwyt fajnie polakierowany. Design i wykonanie super. Trzeba wkrótce przetestowac chociazby we wnętrzu.

Teraz czekam na wash pad albo wash mitt od @Good Stuff:) przy okazji wpadnie też na pewno najmniejszy pędzelek.

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemnie pracuje się pędzlami WS szkoda tylko, że logo nie jest polakierowane czy coś bo używałem dopiero raz pędzla a już się sciera, ale to tylko kwestia estetyczna nie wpływa na działanie pędzli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@alexander.p Dzięki! Rzeczywiście trzonek jest praktycznie identyczny :)

@khornes Dzięki za opinię :) 

@Ziółas "Problem" znany niestety w chwili obecnej nie do przejścia. Przy użyciu rękawiczek proces ścierania logo jest troszkę dłuższy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Nowy pędzel nie przeszedł testów "dziecięcych" w piątek :(

2018-01-14_08.51.34.jpg

Tylko raz spadł na beton i kilkanaście razy był uderzany główka o główkę. Słabiutkooooooo :(

 

Zabawa waszymi GS właśnie trwa :P zobaczymy, jak przetrwają w rączkach dzieci - nich ich nie rozwali :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 Dzisiaj miałem okazję sprawdzić pędzelki,

praca nimi jest bardzo przyjemna

 są delikatne dla lakieru

włosie jest sprężyste i się nie odkształca

po wysuszeniu są jak nowe

 oczywiście świetny wyglad20180127_154246-1280x960.jpg.08dd896903321dd96aea027035c5eb94.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
A ja ostatnio sobie sprawiłem oba pędzle od Soft99. Cena więcej niż akceptowalna. Oba wydają być fajne. Po jednym użyciu zrobiły dobre wrażenie.

Tez od dłuższego czasu tłukę białego od soft99 i jestem zadowolony! Ciekaw jestem jak on się ma do albino bo nie miałem kontaktu z albino od WS?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.