Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

@imola33 Nie jestem z nikim "powiązany" i powiem, że produkt wart swojej ceny 🙂 do średnich zabrudzeń robię 1:1 z wodą destylowaną i świetnie daje radę. Jakościowo postawił bym na jednej półce z CarPro Inside.

  • Lubię to 2
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, imola33 napisał(a):

P&S Xpress Interior Cleaner - warty tych pieniędzy?

Trudno mi stwierdzić, czy wart jest polskiej ceny. Ale mogę potwierdzić to, co napisał @CarlosBlack  - to po prostu dobry IC. W trakcie pracy daje fajną, ale nie upierdliwą pianę, właściwości czyszczące na zadowalającym poziomie (nawet w rozcieńczeniu 1:1), zapach świeży i nienachalny... Zacząłem od małej butelki, potem dokupiłem galon - teraz jest jednym z kilku IC w moim arsenale, a (wraz z CarPro) jednym z najczęściej używanych.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś bezpośrednie porównanie gtechniq crystal serum w wersjach light i ultra?
Zastanawiam się czy warto dopłacać 1000zł. więcej do ultra.

Swoją drogą ktoś wie czy może gtechniq narzuca ceny by ta powłoka wydawała sie bardziej premium?
W UK wersja ultra ultra wcale nie jest jakoś szczególnie droga, ma podobną cenę jak u nas light. Zastanawiam się dlatego skąd taka różnica w cenie skoro praca wymagana do położenia powłoki jest praktycznie taka sama jak przy light.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Szyby wyczyszczone glass polishem, po każdym przejeździe wycieraczek przez 3-5s pojawiają się ślady, jakby wytłuszczone, w miejscach rys. Przed czyszczeniem szyby nie było problemów. 
Macie pomysł co może być przyczyną? Sytuacja ma miejsce na szybach dwóch aut. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka piana (oprysk )  na warunki jesień-zima ? Co ważne żeby zbierał brud a nie brud i LSP. Z pian co mam to active foam od fx'a, końcówke prewashu z bindera i citrus foam2. Nie wiem czy jest sens coś brać innego czy lecieć citrus foamem / binderem z oprysku przez zimę. Active raczej typowo na lato także go nie biorę pod uwagę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka piana (oprysk )  na warunki jesień-zima ? Co ważne żeby zbierał brud a nie brud i LSP. Z pian co mam to active foam od fx'a, końcówke prewashu z bindera i citrus foam2. Nie wiem czy jest sens coś brać innego czy lecieć citrus foamem / binderem z oprysku przez zimę. Active raczej typowo na lato także go nie biorę pod uwagę.
 

Bilt hamber touch-less zdecydowanie naprawdę dobrze zbiera i nic nie podjada


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@R3AVER no właśnie rabini nie są zgodni. Nikt nie wykazał znaczących różnic w domywaniu i bezpieczeństwie. Na plus tl że nie trzeba go wymywac pod ciśnieniem. Ja się trzymam af bo mam zapas i mi działa. Pewnie z obu trudno nie być super zadowolonym. Trzymam się af od lat i próbowałem innych produktów. Do własnych aut nic innego nie potrzebujemy. W sytuacji szczur/przed polerka/była trasa kilka tys km można pod spód wjechać z APC i tyle. Dla mnie temat prewashu to zamyka 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam BF Autofoam 200 ml na 1.5-1.8l wody, z oprysku. Domywa wszystko. Czasem nawet widać, jak ściąga brud z opon. Minus taki, że długo się wypłukuje. Polecane na forum stężenie 1:20 mi się nie sprawdza.

@analyzator przy podanym wyżej rozcieńczeniu APC nie jest w ogóle potrzebne. Ba, przestałem używać Kocha GS do mycia felg, bo Autofoam robi to lepiej. Domywa bezdotykowo, potem ewentualnie wystarczy profilaktycznie pędzelkiem z szamponem przejechać i można jeść z felgi 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@imola33 200 na 1.8 to całkiem dużo. Trzymam się mniej więcej 3% lato 4% zima.  10% wrzucam na felgi i działa super. Po myciu ręcznym zwykle mam w wiaderku czystą wodę. Odkłada się ledwo trochę filmu na dnie.

Produkt petarda dla mnie zakończył poszukiwanie prewashu 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.