Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Therion napisał(a):

Na już muszę wyczyścić i zabezpieczyć skórzane boczki foteli (Astra H, 2005, wartość - niska). 

Nie mam nic do skóry - czym działać? 

Mam rzeczy adbl: apc, bonnet, snowball, interior Cleaner i Wow. 

 

Off top - rejestracja Gmail nie działa...

A czy na pewno jest tam skóa czy skaj? Nie sądzę aby w tak tanim aucie, w tamtych latach pakowano prawdziwą skórę. Sprawdź to i jeśli jest to skaj to zwykłe APC lub interior cleaner jesli nia ma dużego brudu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że było o tym już sporo ale nie potrafię znaleźć 🙈

Jak jest z ważnością chemii? Mam trochę nowych, nieotwieranych nawet siuwaksów i chyba trzeba się tego pozbyć.  A nie chciałbym po terminie niepełnowartościowego towaru proponować. 

Ewentualnie proszę o link do tematu to sobie poczytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko co polecacie na one stepa na DA do Skody Rapid kolor granatowy grubość lakieru od 40-45 do 120 lakier dojechany samochód po handlowcu.

Macie jakieś sprawdzone kombinacje pad+ pasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, osiolek1204 napisał(a):

Pytanko co polecacie na one stepa na DA do Skody Rapid kolor granatowy grubość lakieru od 40-45 do 120 lakier dojechany samochód po handlowcu.

Macie jakieś sprawdzone kombinacje pad+ pasta.

Zizzer One + niebieski i bordowy pad Thermo od Zvizzer.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pablo15005 ja mam 2in1 oraz Heavy Cut

Heavy Cut wydaje mi się słaby i Koch H9 go zjada, ale 2in1 jest bardzo fajny, fajnie się pracuje, praktycznie nie pyli, i jest sporo tańszy niż Zvizzer MC3000, a produkt bardzo podobny.

Wszystko zależy od auta ale ostanie 3 jakie były u mnie Ewocar się nie spisał, ale warto mieć go w arsenale.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pablo15005 jak kupowałem heavy to plusa jeszcze nie było.

Z pastami jest tak że nie ma prostej kombinacji, wczoraj robiłem czarne uni w audi i Ewocar poległ, Zvizzer Heavy poległ, Zvizzer Thermo Heavy nie do końca robił robotę, a Koch H9 w większości wychodził fajnie.

Jak auto ma na kilku elementach nie oryginalny lakier to widać ogromną różnicę przy tym samym padzie i paście.

Ogólnie 2in1 u mnie na równi z Zvizzer One, i MC3000 i chyba trochę lepiej niż Koch F6.

W sumie to co auto to inna pasta górą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Kuka napisał(a):

Jaki wosk z atomizera polecacie dla nowicjusza? Myślałem nad ADBL SSW, Geyon wet coat lub AUTO GRAPH SAPPHIRE CERAMIC SPRAY COAT. Macie jeszcze jakieś propozycje godne polecenia?

Najpierw proponuję lekturę forum.

AG to QD z krzemem. Nakładany na sucho

SSW spray wax . Nakładany na sucho i mokro

Gyeon to Wetcoat. Nakładany na mokro i spłukujemy.

@KukaPodajesz różne produkty. Co chcesz osiągnąć i jak nakładać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kuka ja to się coraz częściej dziwię takim pytaniom... 

Skoro już za rzuciłeś konkretne nazwy to żeby się wysilić i chociażby poczytać opisy na allegro tych produktów, filmików na YT tych produktów jest masa to pytanie na forum. 

Trochę własnej inicjatywy... I jak kolega napisał to całkiem różne produkty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak się wysiliłem i opisy czytałem, nakładanie bez większego znaczenia sucho/mokro. Może któryś jest wyraźnie trwalszy, a tego się dowiem od kogoś kto faktycznie to sprawdził, nie z opisu. Co chce osiągnąć? Ochronę lakieru na dłuższy czas przez okres zimowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, Kuka napisał(a):

Aż tak się wysiliłem i opisy czytałem, nakładanie bez większego znaczenia sucho/mokro. Może któryś jest wyraźnie trwalszy, a tego się dowiem od kogoś kto faktycznie to sprawdził, nie z opisu. Co chce osiągnąć? Ochronę lakieru na dłuższy czas przez okres zimowy. 

Sapphire - brać, będziesz zadowolony 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.