Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, imola33 napisał(a):
Pad od Car Pro nie powinien być zapakowany w inny sposób? Kupiony w MrCleaner

W tym ładnym opakowaniu to chyba jest 5szt, nic dziwnego, że wszyscy sprzedają na sztuki

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W SCS lubię to, że jak na nasze sklepowe realia mają sporo egzotycznego szpeju. Większość sklepów buduje ofertę na kilku rozpoznawalnych zagranicznych markach i producentach lokalnych. U Mariusza można często znaleźć fajne wynalazki😄. Mr Cleaner też lubię, choć te kartonowe ścinki w paczce rzeczywiście takie sobie. Na samo zabezpieczenie jednak złego słowa nie mogę powiedzieć. 

Widzieliście gorącą premierę Ceramikkera? Jakieś płynne szkło i podobno wg nich rewolucja. Niby testowane przed wdrożeniem w studiach. Nie twierdzę z automatu, że to będzie zły produkt, ale po ceramicznym płynnym wosku jest niesmak i małe zaufanie😅

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc ze zdjęć to bardziej coś w kierunku spray sealantu/polimeru. Butelka 500 ml z triggerem, możliwość pracy na sucho i mokro, trwałość 3-6 miesięcy. Cena? 140 zł. Nie widzę tu nic innowacyjnego czym chwalili się na fejsie. Ciekawe czy ktoś niezależny i obiektywny wrzuci to na bęben i pokaże co to warte.

Ten ich marketing na stronie mnie niszczy🙈

Beztytuu.jpg.5870739437b846336226fc8afa232627.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się po co w ogóle ta dyskusja na temat Ceramikkera. Każdy wie co to za dziadostwo, i każdy powinien ten temat omijać szerokim łukiem. Bez odbioru

Dokładnie ja swoje zdanie wyraziłem w temacie o nowościach i je podtrzymuje firma krzak z marketingiem do porzygu, cenami z d%*y i towarem o jakości poniżej poziomu noname’ów z ołszona. Do ceramikera mam podejście jak Ricky do Randy’ego w „chłopakach z baraków” - iykyk


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 5.06.2024 o 16:34, Mr.Wolf napisał(a):

@Domel jesteś w stanie porównać Tire Cleanera od Fresso z odpowiednikiem od ADBL? Generalnie z ADBL jestem zadowolony i uważam, że jest całkiem mocnym zawodnikiem, natomiast po skończeniu bańki być może bym się zainteresował czymś nowym.

Aktualnie to jest moje Trio do mocnego odszczurzania, oczyszczania opon:

(1) ADBL niezmiennie od lat, (2) ShinyGarage bo rewelacyjnie działa nawet przy rozcieńczaniu i (3) Fresso, bo jeszcze nie aż tak mocno (kilku sezonowo) sprawdzony - bo od 1 użycia robił mi robotę - ale zaiskrzyło między nami od 1 użycia na śmietnikowych oponach. Dam mu kilka sezonów.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, imola33 napisał(a):

@Domel a co z Carlabem? 

Nigdy mnie nie urzekł razem z Cleantech'em i Exceede.

FxProtect, ProElite lepsze efekty miałem. Mówimy o śmietnikowych oponach i odszczurzaniu.

Do regularne mycia, spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.06.2024 o 10:07, marcelus napisał(a):

Zmieniles benobowa na cos innego? Muszę właśnie kupic tornadora... 

kurcze ja mam BenBow Blow Gun Black juz ze 4lata i działa  , co jakis czas wypłuklam w apc i jest git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Michał98 napisał(a):

zwarzyła się pasta koch P6.01

Zwarzyła się, tzn..? Rozdzieliła się i solidne wstrząsanie butelką przez kilkanaście sekund nie pomaga ? Butelka z pastą była poddana przez dłuższy czas temperaturom poniżej zera (przemrożona) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eidos71 napisał(a):

Zwarzyła się, tzn..? Rozdzieliła się i solidne wstrząsanie butelką przez kilkanaście sekund nie pomaga ? Butelka z pastą była poddana przez dłuższy czas temperaturom poniżej zera (przemrożona) ?

Właśnie nie, stąd moje pytanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Michał98 napisał(a):

Właśnie nie, stąd moje pytanie 

Jeszcze raz: zwarzyła się, tzn...? Opisz dokładniej, zamieść zdjęcie, bo hasło "zwarzyła się" kojarzy mi się z takim efektem:

 

Latte_025.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mogę zastosować na tkaniny materiałowe wewnątrz auta aby ochroniło je przed UV? Mam świeżo założoną alcantarę, którą chciałym zabezpieczyć przed blaknięciem a i fotele też zdaje mi się delikatnie tracą kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Wczoraj aplikowałem POXY na lakierze maszyną 21" a dziś włączam youtuba a tam RICK używa mimo środowej 😄

 

Czy ktoś testował podobną metodę do aplikacji maszynowej LSP? 😄

Tak sie składa że mam maszynkę: 15339703063

I tak sobie myślę czy zaraz jej nie uzyć 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Domel napisał(a):

Czy ktoś testował podobną metodę do aplikacji maszynowej LSP? 😄

Wojtek przecież maszyna DA to nic innego jak szlifierka mimośrodowa tyle, że o nieco innych parametrach pracy mimośrodu. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
37 minut temu, xadamx napisał(a):

Wojtek przecież maszyna DA to nic innego jak szlifierka mimośrodowa tyle, że o nieco innych parametrach pracy mimośrodu. 😀

Ja wiem, wiec pytam czy ktos sie tak juz bawił 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Domel napisał(a):

Ja wiem, wiec pytam czy ktos sie tak juz bawił 😄

Kiedyś, dawno temu, raczej bardziej dla jaj spróbowałem zabawy przy nałożeniu wosku. Ponieważ mam szlifierkę pod kompresor szybko olałem temat bo; albo musiałbym czekać aż kompresor dobije albo musiałbym pracować na cały czas chodzącym kompresorze.

Wosk się "położyło" i prawie nie było co zbierać po takiej aplikacji 🤣 ale efekt jakiś był.

Może jakbym wówczas bardziej nad tym posiedział i porozkminiał to widziałbym większy sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Jak do tego podejść i czy w ogóle da się coś z tym zrobić? Wyświetlacz w Lexusie z 2017 roku. Nawet serduszko jest w prawym górnym rogu. Czy tu jest jakaś warstwa którą można spolerować, zerwać? Czy zakleić to PPFem? Proszę o porady 🙂 obraz.png.b29c437ae9b174e25492bcb71264aecb.pngobraz.png.05b911d44a8e4b555a3e6376f21c7949.pngobraz.png.5dac45a1a6a5608a924bd7cc506dc35e.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.