Skocz do zawartości

Work Stuff Detailing Brushes


Good Stuff

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Cześć @Good Stuff,

oto moi zawodnicy:

LukasM_pedzle.jpg.8c3ee3266a0baba14ef69a5a28a8f14a.jpg

 

Mały Black daje radę. Istny Rambo, tylko trochę zmęczony...

Jak widzicie, Shiny Garage "16" (30mm) elegancko trzyma kształt, ale pęka mu skuwka.

Jest u mnie od czerwca, taki "do wszystkiego" (Myślę nad rozdzieleniem ról).

Poszukuję następcy i trzeciego (?) zawodnika.

Filmik @mx_nowicki... no nie pomógł mi raczej... Za duży wybór 🙂

Myślę o  Albino 30 (24) na zewnątrz i zwykły 24mm do wnętrza? Dobry wybór?

Dzięki :-)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Pędzelki sprawiają wrażenie super solidnych, więc aż szkoda, że nadruki są tak słabej jakości. Dwa z nich jeszcze nie używane... Używałem dzisiaj tego największego i praca super z nim była. e7256f71d7fdd31be2e485d5f02edc92.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

[mention]Q4Z [/mention]
Też dostałem jeden pędzel pęknięty (na 5 zamówionych), ale zauważyłem to podczas pracy już, więc nie zgłaszam, bo może to nie będzie wpływało negatywnie na trwałość pędzla. Trochę szkoda, że tyle tych pędzli dociera pękniętych, bo pracuje się nimi rewelacyjnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@Mateczek @Kamil3km  Panowie przepraszam za brak reakcji ale niestety nie śledzimy wszystkich nowych postów a w Waszych brakowało oznaczenia. Pewnie zdajecie sobie sprawę ,że pędzelki troszkę podróżują zanim trafią do Was. Pęknięcie mogło powstać na każdym etapie podróży. Bardzo proszę Was o napisane maila na goodstuff@goodstuff.com.pl wymienimy je na nowe. 

 

 

@kuman1987r Świetny pomysł, w sumie nie wiem dlaczego ich nie wprowadziliśmy 😄 , działam w takim razie. 

@Mateczek Wracając do Twojej sugestii, zdajemy sobie sprawę ze słabej jakości nadruku. Cały czas szukamy rozwiązania i niestety gumowa podstawa to dosyć "upierdliwy" materiał. 

  • Lubię to 1
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

[mention]Good Stuff [/mention]
Genialnie, może jak komuś opchnę obecne i wymienię sobie jednak ten z pęknięta skówką, bo jednak zaczął włosie gubić, to wymieniam flotę, a rubbery mam wszystkie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo miałem pisać te bez gumy wyglądają bardziej premium :)

Z guma zaś przypomina narzędzia Dewelt. Kiedyś czytałem że to dla tych co im się zwykle slizgaja, szczerze nie wiem nie miałem problemu. No chyba że ktoś moczy pędzel w wiadrze z szamponem.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • Dystrybutor

@kuman1987r zupełnie nowy pędzelek. Rączka to ten sam materiał ale tym razem nie jest lakierowany a w macie. Samo włosie to u nas nowość. Bardzo sztywne, twarde do zadań specjalnych. Dodatkowo trwałość na najwyższym poziomie. Na ta chwile będzie dostępny tylko w jednym nowym rozmiarze 36mm.

@MMCzysci wiemy. W poniedziałek przyjeżdża do nas nowa partia z grawerem laserowym. Kolor loga jest mniej intensywny ale samo logo jest bardzo trudne do usunięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.