Skocz do zawartości

Butelki i atomizery


menior

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

@Saczi u mnie też z 6 już 3 padły ....ostatnio też z Soft99 ale mają wysłać nowy i z Work Stuff pianowniczka pod APC tez padła...

Kupiłem Merkury Super do ciężkiej chemii ale sposób ich działania mnie denerwują podają płyn też na powrocie.....

Z Enzim są fajne ale mają wadę że jak jest pół butelki płynu to już ciężko wychodzi więc trzeba uzupełniać na full, ale się trzymają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Taka ciekawostka, może się komuś przyda.

Z racji tego że córcia używa tylko pianki do mycia rąk z Rossmann, to po skończonym mydełku zakosiłem sobie pianowniczkę do APC.IMG_20230801_142402.jpg.920feabd5bfa2d2be327338b80799352.jpg

Jak na razie sprawdza się nieźle.

Teraz jest w obniżonej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tuptuś kupiliśmy miesiąc temu, przywiozła żona do domu i...pianowniczka nie działała .....człowiek całe życie ma pod górkę....

Za to kończy się płyn w tym ...fajnie pianę robi....

Dodatkowo kupiliśmy jakieś dwa inne ale słabo schodzą ....koszt poniżej 10 zł z zawartością ( chyba nawet 6-7 zł )czyli taniej niż puste butelki " detailingowe".

Aczkolwiek ostatnio kupiłem Colorlock po bodajże 7 zł.....

IMG_20230801_155642.jpg

IMG_20230801_155720.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcineke ha, nieźle.

U mnie schodzą 3 szt na miesiąc w łazience i tylko córcia używa. I po zużyciu kosz, że się tak późno zorientowałem 🤨 a trochę tego poszło.

Więc od teraz biorę wszystkie jakie będą zużyte 🤪 na zapas. Się popsuje w garażu to będę mieć na zamianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to na Allegro po 6zł takie buteleczki są.

Trzeba tylko wziąć pod uwagę że one są z PET, a niektóre Leather Cleanery mają dość wysokie PH i ich producenci stosują butelki z HDPE

Ja problemów z nimi nie miałem (chociaż ja używam tylko CarPro Inside i AngelWax Heaven for Leather)

 

/EDIT:
Zauważyłem że ten sprzedający ma również wariant z butelką HDPE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



cześć szukam takiego atomizera 


Kiloline Empty Spray Bottle Clear PET Plastic 200ml Bottles Safe Non-Toxic Odorless Mist Trigger Sprayer Leak-proof Great for Cleaning Products Garden using Beauty Treatments 2pcs https://amzn.eu/d/bzkVc6G


Nadałem z mojego fona przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Szukam jakiegoś porządnego atomizera do buteleczki próbki 100 ml. Tam 28ki są za duże, ale na moje oko atomizer z Wash Mista będzie pasował. Jest coś o podobnej średnicy dostępne, czy trzeba całą butelkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś porządnego atomizera do buteleczki próbki 100 ml. Tam 28ki są za duże, ale na moje oko atomizer z Wash Mista będzie pasował. Jest coś o podobnej średnicy dostępne, czy trzeba całą butelkę?
Kolega @MikeLBN takie ma.
https://allegrolokalnie.pl/oferta/15x-trigger-atomizer-spryskiwacz-mist-24410
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.