Skocz do zawartości

tenzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Witajcie,

Bardzo się cieszymy, że udało nam się dołączyć do tego szacownego forum. Jako firma Tenzi istniejemy w branży auto detailingu już od wielu lat. W ostatnich miesiącach pojawiliśmy się na rynku z nową linią produktów - Tenzi Detailer. To 22 kosmetyki samochodowe opracowane w oparciu o nasze wcześniejsze doświadczenia w tej branży. Niektóre z nich pojawiły się na tym forum szybciej od nas i - co bardzo nas cieszy - w Waszych testach wypadają całkiem dobrze. Cechą charakterystyczną całej tej linii jest solidna jakość i bardzo przystępna cena produktów. Zanim ocenicie ją w kategorii "skoro to jest takie tanie, to nie może być dobre" chcemy zwrócić uwagę, że na ostateczną cenę każdego produktu ma wpływ wiele czynników. Jednym z istotniejszych jest liczba pośredników zaangażowanych w jego wytworzenie. W naszym przypadku cały proces, od opracowania formulacji, poprzez wytworzenie, umieszczenie w opakowaniach, oznakowanie, aż po promocję odbywa się u nas, w Tenzi. Dzięki temu nasze koszty są niższe i dają nam większą swobodę kształtowania finalnej ceny. Wierzymy jednak również, że jakość obroni się sama.

Planujemy rozbudowywać naszą linię o kolejne produkty, dlatego będziemy wdzięczni za wszelkie konstruktywne uwagi i sugestie. Czekamy też na Wasze pytania - postaramy się na każde wyczerpująco odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać na forum.

Doświadczenie mam tylko z Quartz Spray ale muszę przyznać że wizualnie robi niestety nic. Hydrofobowość też żadna. Więc na razie mam spory dystans do produktów z tej serii bo ta "superhydrofobowość" QS jest delikatnie mówiąc przesadzona. Niestety dla Was to nie tylko moja opinia.

Ale kibicuję bo cenowo preparaty bardzo przystępne. Nie kwestionuję że coś jeszcze wpadnie na spróbowanie :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
16 godzin temu, Piotrek napisał:

Witamy na forum :)

Fajnie, że zdecydowaliście się zostać partnerem forum. Ja już swoje pierwsze doświadczenia z serią Detailer mam ...

 

O tak! Widzieliśmy ten temat, gratulujemy profesjonalnego podejścia! Spodobał nam się ten test. To była chyba pierwsza publiczna recenzja produktu z naszej nowej linii! :) 

14 godzin temu, Strus napisał:

Powitać na forum.

Doświadczenie mam tylko z Quartz Spray ale muszę przyznać że wizualnie robi niestety nic. Hydrofobowość też żadna. Więc na razie mam spory dystans do produktów z tej serii bo ta "superhydrofobowość" QS jest delikatnie mówiąc przesadzona. Niestety dla Was to nie tylko moja opinia.

Ale kibicuję bo cenowo preparaty bardzo przystępne. Nie kwestionuję że coś jeszcze wpadnie na spróbowanie :)

Jesteśmy ciekawi szczegółów: warunków w jakich był stosowany Quartz Spray i co było na karoserii wcześniej. Ze swojej strony nagraliśmy materiał z pokazaniem efektów działania tego środka (maska pół na pół). Pytanie jak różni się efekt pokazany na filmie od tego co uzyskał Pan u siebie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
22 minuty temu, Grzechu23 napisał:

Mi również było dane przetestować wasze produkty tylko do skóry. Są w ciągłym użytku ;) 

 

O tak! Świetny test. Pięknie pokazane działanie zestawu - tak jak się go powinno stosować. Nie dziwi nas więc uzyskany efekt , ale cieszymy się zawsze, gdy dostajemy jego potwierdzenie z zewnątrz :))))

A kiedy skóra jest już wyczyszczona i zaimpregnowana, to do bieżącej pielęgnacji polecamy preparat Skóra Pielęgnacja (http://tenzidetailer.com/produkt/skóra-pielęgnacja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Godzinę temu, Maciej WTN napisał:

Powitac.

Jeśli możecie napiszcie pare słów na temat waszych środków do skór, w szczególności tych do czyszczenia.

Jest ich kilka. Jakie mają PH, które są do odszczurzania które do bieżącej pielęgnacji itd. :)

Mamy 3 preparaty do skóry. Na bardzo brudne skóry, na pierwsze sprzątanie polecamy środek Czysta Skóra (http://tenzidetailer.com/produkt/czysta-skóra). Po wyczyszczeniu skóra musi być od razu zabezpieczona środkiem Skóra Impregnacja ( http://tenzidetailer.com/produkt/skóra-impregnacja) tak jak to zaprezentował Grzechu23. A do bieżącej pielęgnacji, czyli usuwania bieżących zabrudzeń i utrwalenia konserwacji  służy Skóra Pielęgnacja (http://tenzidetailer.com/produkt/skóra-pielęgnacja). Wszystkie są bezpieczne dla skóry naturalnej i sztucznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, tenzidetailer napisał:

O tak! Widzieliśmy ten temat, gratulujemy profesjonalnego podejścia! Spodobał nam się ten test. To była chyba pierwsza publiczna recenzja produktu z naszej nowej linii! :) 

Jesteśmy ciekawi szczegółów: warunków w jakich był stosowany Quartz Spray i co było na karoserii wcześniej. Ze swojej strony nagraliśmy materiał z pokazaniem efektów działania tego środka (maska pół na pół). Pytanie jak różni się efekt pokazany na filmie od tego co uzyskał Pan u siebie?

Drugą osobą która w której Quartz Spray nie wzbudził entuzjazmu byłem ja. Mam też zdjęcia i w zasadzie to powinienem w końcu zabrać się za recenzję :)

Ogólnie to tak, na niezabezpieczonym lakierze zarówno rozprowadzanie, jak i docieranie było katorgą, pomimo zastosowania bardzo miękkiej i puszystej, świeżo wypranej mikrofibry. Dodatek to wyglądu - zerowy. Pewna śliskość dopiero po czasie i mocny zrzut wody, natomiast nie to, co zwykle nazywamy efektem hydrofobowym, czyli kropelki. Natomiast znalazłem mu zastosowanie - świetnie nadaje się do usuwania śladów po twardej wodzie z auta zabezpieczonego powłoką ceramiczną (w moim przypadku - Max Protect UNCr). Dlatego nie przekreślam go, ale nie jest to quick detailer. Uważam, że powinno się mu znaleźć inną niszę :)

I ja również przetestowałem Krwawą Felgę. :D Ten środek jest zdecydowanie godzien polecenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Dnia 26.07.2017 o 16:03, KapselK napisał:

Nakładamy na rozgrzaną karoserię? :o

W oryginale jest "...na czystą, suchą i nie nagrzaną karoserię...". Choć rzeczywiście Arek na filmie powiedział to bardzo szybko :) 

 

Dnia 26.07.2017 o 17:26, Michał126 napisał:

Drugą osobą która w której Quartz Spray nie wzbudził entuzjazmu byłem ja. Mam też zdjęcia i w zasadzie to powinienem w końcu zabrać się za recenzję :)

Ogólnie to tak, na niezabezpieczonym lakierze zarówno rozprowadzanie, jak i docieranie było katorgą, pomimo zastosowania bardzo miękkiej i puszystej, świeżo wypranej mikrofibry. Dodatek to wyglądu - zerowy. Pewna śliskość dopiero po czasie i mocny zrzut wody, natomiast nie to, co zwykle nazywamy efektem hydrofobowym, czyli kropelki. Natomiast znalazłem mu zastosowanie - świetnie nadaje się do usuwania śladów po twardej wodzie z auta zabezpieczonego powłoką ceramiczną (w moim przypadku - Max Protect UNCr). Dlatego nie przekreślam go, ale nie jest to quick detailer. Uważam, że powinno się mu znaleźć inną niszę :)

I ja również przetestowałem Krwawą Felgę. :D Ten środek jest zdecydowanie godzien polecenia!

Przyjmujemy uwagi odnośnie Quartz Spraya - przekazaliśmy je do naszego laboratorium. Uruchomimy testy w różnych warunkach i na różnych powierzchniach i spróbujemy poszukać przyczyny takiego zachowania produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do QS. Wczoraj położyłem go na auto które chyba nigdy nawet żadnej mikrofibry nie widziało że o normalnym myciu nie wspomnę. Biały kolor z palety Skody. Auto ma 2 lata i 125 przebiegu i wygląda po umyciu jakby właśnie z wojny wróciło :)

Zimny lakier. Nie było dekontaminacji. Nie było nawet szamponu. Auto umyte rękawicą ale z zastosowaniem "piany" na bezdotyku. Problemu z docieraniem żadnego a środka nie żałowałem. Po 3, 4 psiki na element. Wcześniej zresztą, na swoim, dbanym lakierze też z tym problemu nie było. Kolor biały, więc ciężko coś powiedzieć o looku ale może ciutkę połysku nadał ale jak na skatowany lakier to powiedziałbym że sposób w jaki QS wpływa na wygląd jest jednak znikomy. Nie powiem jak z kropelkowaniem czy zrzutem bo miałem resztkę jakiegoś QW i pacnąłem nim na QS. Ciekawe jaki będzie skutek długofalowy :o:D

 

PS - nawet żeby mi się QS nie podobał to zużyć muszę bo od córki dostałem :) Także siłą rzeczy może coś jeszcze kiedyś w jego kwestii napiszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam od Was płyn do mycia szyb TENZI TOP GLASS. W połączeniu z mikrofibra waflową, rozwiązał mój problem z wiecznymi smugami na szybach. Do tego atrakcyjna cena za pojemność 1l. Polecam :) 

Chetnie bym potestował (Na moich jasnych skórach :D ) jakiś środek od Was do bieżącej pielęgnacji skór no i nie tylko :P

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Kilka produktów  obecnie testowałem kilka z nich  "wosk na mokro" "Krwawa felga" "auto szampon" "czysta szyba" "czysta skóra" "opona plastik"  Jestem bardzo zadowolony z tych prodyktów  serdecznie polecam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.