Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.08.2018 o 21:09, kursien napisał:

pierwsze mycie 5008'ki 🙂

@kursien, u la la... Przymierzałem się i... na chwilę obecną zostaję przy mk1, a tobie zazdroszczę. Co tam wybrałeś sobie pod maskę?

Btw, kiedy robimy pierwszy zlot 5008-ek KA? 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo humor poprawilo mi przetransportowanie Peugeota do Tallina i z Tallina ruszyl w dalsza droge do Polski 🙂

mnostwo pracy bedzie przy nim. Finansowo nie wiem czy warto ale zawsze o czyms takim marzylem 🙂

poczatkowo mechanika zajmie sie ojciec. W planach odmalowanie budy potem oklejenie, mechanika offcourse, renowacja dwoch kompletow felg ori z GTI, jakis chip, moze air ride i wiele innych wyjdzie pewnie w trakcie.

na ta chwile najwazniejsze ze auto jest juz w Polsce 🙂

received_292629147957753.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Tomas22 napisał:
Bardzo humor poprawilo mi przetransportowanie Peugeota do Tallina i z Tallina ruszyl w dalsza droge do Polski
mnostwo pracy bedzie przy nim. Finansowo nie wiem czy warto ale zawsze o czyms takim marzylem
poczatkowo mechanika zajmie sie ojciec. W planach odmalowanie budy potem oklejenie, mechanika offcourse, renowacja dwoch kompletow felg ori z GTI, jakis chip, moze air ride i wiele innych wyjdzie pewnie w trakcie.
na ta chwile najwazniejsze ze auto jest juz w Polsce
 

Proszę Cię nie grzesz air ridem do takiego klasyka, to nie low rider. Jak dla Ciebie trochę za wysoko stoi to daj mu jakoś fajny kit obniżający, przecież to nie będzie Daily.

Wysłane z mojego DUK-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lol19pl i tak jes zrobione. Obnizone o 50 mm ( air ride marzenie z.dziecinstwa ) oczywiacie ten moj plan z air raidem jest z duzym naciskiem na slowo MOŻE. I jesli podejme jakas decyzje z tym to na samym koncu gdy bede widzial auto w pelnej planowanej prezencji. Z checia dowiem sie plusow i minusow ukladu air ride. Czy obniza on komfort jazdy ? Nigdy nie mialem stycznosci z tym, jedynie widzialem kilka aut z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Evo napisał:

Spełnione motoryzacyjne marzenie 🙂 

 

Świetny pomysł, też się przymierzam.

 

Wstęp nie jest drogi, więc mała wycieczka i można się skusić.

Tyle, że na stronie jest info, że nie można na miejscu wykupić ubezpieczenia na tor.

A klasyczne OC/AC nie jestem pewien jak działa w takich przypadkach,

więc największym ryzykiem wydaje się, jak ktoś w Ciebie wjedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michał126 Spokojnie wszystko w swoim czasie 🙂

Drugi dzień po zakupie a mam już ogarnięte przerejestrowanie,lakier,wyprane wnetrze,usunięty wyciek przez pęknięty wąż odmy, uzupełniony czynnik w klimie.Jutro wymiana oleju i rozrząd a dopiero po zimie będę myślał o felgach,raczej te zostaną na zime a na lato alu bo i tak muszę letnie kupić. Ostatnio doba ma dla mnie za mało godzin mimo że jestem na urlopie 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie siądą, sprezyny siadaja po przejechaniu kilku kilometrów dalsze siadanie sprężyn to raczej na przestrzeni 100-200k km 😉

W dniu 13.08.2018 o 18:58, Evo napisał:

Spełnione motoryzacyjne marzenie 🙂 

Zazdraszczam 🙂 Tez o marzę ale jak to w pewnym filmiku na yt "troche sie cykam" bo malo, ze koszty nie sa niskie wbrew temu co niektorzy sądzą to w razie W rosna lawinowo i tego w razie W balbym sie najbardziej  bo sam przejazd i kilka kolek to nic w  porownaniu do kosztów dzwona😉 Ile kółek zrobiłeś? Jazda turystyczna rozumiem nie TD? Idzie podczas takiej jazdy mocno pojechać czy trzeba uważać non stop na inne auta? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 3 autach Pływak miałem eibachy i wiem co mówię. Po tys-2tys zawsze jest niżej a później siadają jak zwykle sprężyny i na pewno nie jest to 200tys tylko 50 i już jest różnica. Więcej na eibachu nigdy nie zrobiłem. Z reszta pomiary dla siebie porobiłem wiec będzie wszystko powierzone.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, dareme89 napisał:

W 3 autach Pływak miałem eibachy i wiem co mówię. Po tys-2tys zawsze jest niżej a później siadają jak zwykle sprężyny i na pewno nie jest to 200tys tylko 50 i już jest różnica. Więcej na eibachu nigdy nie zrobiłem. Z reszta pomiary dla siebie porobiłem wiec będzie wszystko powierzone.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To ciekawe bo eibach twierdzi co innego. Zglaszalem nie tak dawno problem z obniżeniem Brery na eibachu i producent twierdzi, że sprezyna od razu siada tyle ile trzeba pozniej to sa kwestie doslownie miletrowe i jak sie okazalo mieli racje bo tak jak do dupy obnizyla sie Brera zaraz po montażu tak juz bylo az jej nie sprzedałem. W czym byl problem? Panowie z eibacha zapomnieli przed pomiarem zatankować auto, z pelnym bakiem tyl byl nizej niz przód 😂

P.S. Jak robiles pomiar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.