Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie śmieszy mnie tylko to pompowanie balonika przed i lekceważenie przeciwników. Zaraz po losowaniu polskie media były pewne wyjścia z grupy na 1 miejscu :-D zapomnieli, że 1 od końca wychodzą z grupy... a raczej wyjeżdżają ale do domu. Nie tyczy się to tylko piłki, w innych sportach jest to samo. Wielkie zapowiedzi przed a potem rozczarowanie. To że zagrali 2 słabe mecze to inna sprawa. 3 też przegrają chyba że zagra sama ławka rezerwowych, wyluzowana bez presji bo i tak nic się nie stanie jak przegrają. Mam wrażenie że wrócimy do domu i tak bez punktów...

te_ktkqTURBXy9iNjg3ZmI3MjUxODRiOThjMzFjO

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fredi88 mnie akurat śmieszy to że ci sami ludzie którzy ten balonik pompowali, ci sami ludzie którzy byli pewni że Polska wyjdzie z 1 miejsca w grupie tworzą właśnie takie memy, nazywają reprezentację szmaciarzami i nieudacznikami. Wkurza i i śmieszy mnie bycie tylko kibicem sukcesu 🙂

dostali się na ten turniej zasluzenie. W eliminacjach grali swoje i wtedy się udawało. Na mundialu grają 32 drużyny z około 200 możliwych. Znaleźliśmy się w top 32 najlepszych drużyn na świecie. Nie wiem jak wy ale ja akurat jestem dumny z tego że tam zagraliśmy 🙂

co do sponsorowania Kubicy to zupełnie inna bajka i nie widzę sensu by "państwo" go wspieralo 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Państwo nie powinno wspierać żadnego sportu. Powinny być pieniądze za konkretne osiągnięcia typu ms me medal igrzysk. A wszystkie przygotowania itp powinien pokrywać zwiazek/sponsor/zawodnik. U nas wszyscy się przyzwyczaili ze państwo musi wszystko finansować. Wystarczy popatrzeć na lekkoatletykę. W kraju 2 miesiące w roku a tak cały rok zwiedzanie świata. Jakoś Chińczycy przygotowują się u siebie w kraju i maja lepsze osiągnięcia. Chociaż trzeba przyznać ze lekkoatleci chociaż zawsze walczą.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tomas22 napisał:

co do sponsorowania Kubicy to zupełnie inna bajka i nie widzę sensu by "państwo" go wspieralo 🙂

Lotos ledwie kilkanaście dni temu skończył robić nowe reklamy z Kubicą.  Może to początek czegoś większego i dorzucą mu kilka milionów do budżetu na następny sezon zamiast bulić na kopaczy.

RK to przynajmniej był unikalny ewenement na skalę światową i wiadomo było, że to jest talent jaki zdarza się raz na jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polski sport ... śmiech na sali!  Wiecie że dziecko które chce trenować w państwowym (miejskim) klubie sportowym musi płacić co miesiąc 50zł za treningi ? Prezes klubu i wszyscy poklepywacze po jego plecach biorą niemałe pensje z moich podatków , a ja muszę jeszcze dawać dziecku 50zł aby ten zapłacił w kasie klubu . No a tyle się mówi że musi rosnąć nowa kadra ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, powalla napisał:

No a tyle się mówi że musi rosnąć nowa kadra ...

No musi.  Kierownictwo przecież nie będzie jeździło Q5tką przez 5 lat i kasa na Q7 musi być 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by dużo nie rozmawiać o mundialu sytuacja z dzisiejszego poranka w "pracy".

Dziś stoję na odprawie służb... Oficer sprawdza wpisy w książkach...nagle zatrzymuje się przed jednym żołnierzem i mowi: 1"a czemu nazwisko trzeciego Pana nie jest wpisane?"

na co on odpowiada:2" do rana nie było wiadomo kto będzie miał tą służbę"

1" to nie dopuszczalne! Jak tak można?! Kto jest waszym szefem na pododdziale?! 

2." Pan, panie sierżancie..." 

1"yyy.... Ach tak... Proszę to wpisać po odprawie... "

Nagle wszyscy wpadli w wielki śmiech nieudolnie się powstrzymując 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, vangsta napisał:

Tytuł trochę zmylny, mnie aż trzepało jak to oglądałem o_O

Oj tam, oj tam. Każdy orze jak może.

Efekt jest? Jest.

A ja zamieniam całą swoją chemię i akcesoria na dobrą myjkę. Szczoteczki do zębów i wiertarkę już mam 😀😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lewus089 napisał:

Najlepsze jest to, że znajdą się tacy, którzy po obejrzeniu pomyślą "Wow! Ale wypucowane! Mega robota." Co do samego filmiku.... Ręce opadają 😞

Biorąc pod uwage, ze to pewnie jakis kraj trzeciego swiata i Ci panowie za swoją robotę zgarneli pewnie taka ilość dolarów, ze na palcach jednej ręki mozna policzyc to tak zrobili mega robote bo komu na jakims zadupiu chcialo by sie chociaz wodą auto spłukać, a co dopiero tak wyszorować szczotami od kibla 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.