Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

@Slovak znam tą chorobę - obecnie prowadzę 3 działalności na raz 🙂 

Ale nie ukrywam że tego rocznego urlopu wyczekuje jak nigdy 🙂 Dobrze że jest taka instytucja jak Żona i można na nią zawsze liczyć w pomocy w jeden z firm 🙂 

Ale osobiście lubię ten kreatywny zap#$#ol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo Panowie, powrót do dzieciństwa, lub beztroskiej młodości i ery tunerów powrócił 😄 Będę potrzebował sporo info odnośnie lakierowania tapicerki, jak coś wiecie, każde info potrzebne 🙂 

Ps. lampy przednie świeżo po polerowaniu + fusso 😛 


33901956_1257271447748514_1094204560026632192_n.jpg.8c3a6a8d5df8a6ff94d7b4a4bbb0917d.jpg33961287_1257286107747048_1945899091674267648_n.png.3c5768b859f7f4ee6f9d69f5c2674d0d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Karbo napisał:

Nooo Panowie, powrót do dzieciństwa, lub beztroskiej młodości i ery tunerów powrócił

@Karbo jak ogarniesz ten temat może być ciekawy projekt, bo materiał jest 😉. Teraz zabawki w dłoń i :ad::ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@keza , @Chochlik437 Jest ciężko generalnie ale moje ręce będą czuwać nad tym autkiem ^^ niestety fotorelacji brak, z powodu braku czasu ale powolutku coś tam ogarniam 😄 na razie walczę z felgami, polerka lamp została opuszczona przez mój aparat, ale coś tam wymyśle to może będzie ciekawie 😛 Podejrzewam jednak, że większość prac wykonają serwisy, czy też tapicer. Ale co się uda to stworzę. Musicie mi uwierzyć środek to dno. Ciągnik dziadka jest bardziej zadbany... ale ! Ryczy jak popieprzona haha powyżej 4 tys. Nie idzie wytrzymać no i zbiera się żwawo. A to tylko 2.0... Rozmawiałem z właścicielem. Są plany na 400km. Nie można zapomnieć o takich klasykach, tylko dlatego, że ktoś zrobił na nim tuning panujący w latach 2000. Swoją drogą mi się podoba, jest kociak.  Trzymajcie kciuki 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mi to poprawiło humor, czy wkurzyło. Oglądam filmy na YT z detailingu za granicą. Aż tu nagle, trafiam na film z "ulicznym" detailingiem Audi Q7. 

 

Nic w tym nie ma dziwnego, poza tym, że gość psiknął pianę na auto, nie spłukał jej, po czym przeleciał tą pianę(z wszystkimi zabrudzeniami) jakąś szmatą na kiju, a na koniec wodę po myciu z karoserii ściągnął gumową ściągaczką 😄 Niezłe jaja jak na profesjonalną firmę, która pracuje już z autami od 8 lat. Albo chłopaki budują sobie powoli klientów pod korekty lakieru w ten sposób.

Niemniej ciekawy film pod tytułem - jak tego nie robić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@YOBACK w USA od dawna mają luźniejsze podejście do detailingu. Ze ściągaczek korzystają nawet bardzo duże studia detailingowe. Dobrej jakości ściągaczka i używana z głową, naprawdę przyśpiesza pracę. Wielu znanych mi detailerów korzysta ze ściągaczek Vikan i nie robią z tego żadnej tajemnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tygodniu nie było czasu (korekta wielkiego bmw x5) to dzis sie pochwalę 🙂

Prezent od ADBL za odkrycie nowych właściwości ich AIO 😎

Na forum malo o tym sprzęcie. Postaram się jakoś zrobić krótki test. 

IMG_20180530_155800-934x1663.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Na forum malo o tym sprzęcie. Postaram się jakoś zrobić krótki test. 

Testuj testuj, przyda się. Wczoraj poległem na bezdotyku z pędzelkiem i bez dobrej szczoty.
Teraz mam dylemat: klikać i czekać na szczotkę od majfrenda, czy klikać i mieć coś na drugi dzień.



Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, vangsta napisał:

Znalezione dziś na regionalnym portalu:

https://limanowa.in/ogloszenia;polerowanie-samochodow-ceramiczne-zabezpieczanie-lakieru,301210.html

Nie ma to jak zrobić 50/50 gdzie niespolerowana warstwa to... wosk 😛 ogólnie opis to mistrzostwo 🙂

Ja pierdziu...

 

"zabezpieczam woskiem gdzie puźniejsza eksplautacja samochodu pozwoli na bardzo długi efekt !!"

"gdyż szyba jest przejżysta podczas jazdy."

😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.