Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Karbo napisał:

Właśnie wracamy z tego spotkania w @MrCleaner i jesteśmy zadowoleni :) coś czuję że 4detailer może namieszać na rynku. Opłacało się robić te 500km :D

Jeśli tylko nie dopadnie ich klątwa butelek, jak innego polskiego producenta, który ma takie same. :D

Dziwi mnie tylko ich absencja na forum - mocno by się mogli wypromować, a tak - ich produkty nie są szczególnie znane. Sam mam tylko jeden (i to z polecenia w... MrCleaner), a mógłbym mieć więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu uporałem się z naprawami mechanicznymi w moim piszczochu :) 

1)Wymiana oleju + filtry

2)Czyszczenie filtra cząstek stałych FAP

3)Wymiana wentylatora chłodnicy

4)Wymiana sprężarki klimatyzacji  + serwis klimatyzacji

5)Wymiana regulatora ciśnienia paliwa na pompie paliwa

W końcu mam sprawną klimatyzację oraz wyeliminowany problem z falowaniem obrotów :) 

Wszystkow ASO Peugeot za jedynie 1420zł :D heheh 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa w ASO pewnie lekko tysiąc... Za chłodnicę także sporo liczą, zapytałem z ciekawości ile kosztuje jak moja zgniła, właśnie za wentylatorem i cały czynnik uciekł :x

 

A z rzeczy "cieszących" - kupiłem od znajomego kompresor Staley`a za stówkę, trochę zakurzony ale dmucha i to najważniejsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obczajcie temat z czym przyjechał wujek kumpla 😄 
111.jpg.a61b9df199f013788adac8d54e5806f7.jpg222.jpg.a79e896ea1462dd125ab64bcf9141bf4.jpg

Jak to zobaczyłem to padłem 😄 Ale no polerka za 200zł ! W jeden dzień... Takich się powinno zamykać 😮 ale swoją stroną to beka z typów co na to idą. Ostatnio widziałem jak łepek nawet nie umył auta. Poszło futro a na koniec najebany przejechał obudową polerki po lakierze i rysa do malowania 😄😄 matoły.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.