Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli temat tyczy się tylko co z detalingu poprawiło mi humor to przepraszam pomyliłem wątki. Cieszę się że po tygodniu yebaczki udało się wyskoczyć i odpocząć.

W domu przy oknach do szyb używam ipy do ram apc i pędzla. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, szpyrek napisał:

Jeśli temat tyczy się tylko co z detalingu poprawiło mi humor to przepraszam pomyliłem wątki. Cieszę się że po tygodniu yebaczki udało się wyskoczyć i odpocząć.

W domu przy oknach do szyb używam ipy do ram apc i pędzla. 

Oczywiście że nie ;) śmieję się po prostu z ostatnio wrzuconego tekstu o wędkarzach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem spakować paczkę w garażu.... Patrze a tam w szafce z taśmą klejąca leżą dwa pudełka. Pytam żony do czego te pudełka bo już zwierzyłem możliwość wykorzystania ich do aplikatorów,szczoteczek i pędzelków... A Małżonka spokojnym głosem mówi: Misiek dla Ciebie kupiłam z tydzień temu ale zapomniałam Ci o nich powiedziec... eaeadf1c6920f4da8ba44c4c07dcaa6b.jpg

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, alexander.p napisał:

BANG!
szkoda byłemu właścicielowi 13zeta na nowy gumoleon. To ja muszę zainwestowacemoji41.png

Oby się tylko nie okazało, że samochód też był tak naprawiany...  :shock:
Masakra. U mnie gumka kierowcy ma lekko wytarte "ożebrowanie" w miejscu gdzie kładzie się pięte nogi i już zastanawiam się czy dywaników nie wywalić a tu rzeźba goni rzeźbę w gów*** :o

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby się tylko nie okazało, że samochód też był tak naprawiany...  :shock:
Masakra. U mnie gumka kierowcy ma lekko wytarte "ożebrowanie" w miejscu gdzie kładzie się pięte nogi i już zastanawiam się czy dywaników nie wywalić a tu rzeźba goni rzeźbę w gów***
 
auto po mechaniku. A zawieszenie dzwoni. szybka korekta lakieru i w ogłoszenie.
W dniu 4/8/2018 o 12:04, szpyrek napisał:

Udało się na trzy godzinki wyskoczyć i mózg odstresowac. 

 

Method Feeder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alexander.p

Wiesz,  Pojechałem z całą rodzinką, wziąłem je tylko dlatego że nie miałem czasu cały czas siedziec przy kijkach a to dobry pomysł z nimi nawet przy DSie. Piszę że nie dokładnie methoda lowilem bo nie używałem typowych koszyczkow ani przyponow włosowych jak to przy typowym feederze tylko klasyczne koszyczki z małym obciążeniem i 20cm przyrody bo akurat takie się sprawdziły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, szpyrek napisał:

@alexander.p

Wiesz,  Pojechałem z całą rodzinką, wziąłem je tylko dlatego że nie miałem czasu cały czas siedziec przy kijkach a to dobry pomysł z nimi nawet przy DSie. Piszę że nie dokładnie methoda lowilem bo nie używałem typowych koszyczkow ani przyponow włosowych jak to przy typowym feederze tylko klasyczne koszyczki z małym obciążeniem i 20cm przyrody bo akurat takie się sprawdziły. 

mój rekord to Jesiotr prawie 11 kg na haczyk 8 :) mały koszyk 20gram Drennan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię się chwalić dlatego nie będzie w pokaż swój Arsenal... Zresztą nie jest to produkt bezpośrednio związany z detailingiem. Ten sprzęt poprawił mi dziś humor... w zasadzie jego zakup.@Malwin41 dzięki za parę informacji. a55e9299ce64aa2768c0627fc768e8ac.jpge45d9efdfd3180f4ce6b4ce14bd700a4.jpg

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.