Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda nie za bardzo widzi mi się ten śnieg - słoneczko byłoby lepsze, ale mam banana na twarzy po dzisiejszej jeździe BMW :D Odkąd zacząłem latać z chłopakami na Wyrazów wiedziałem, że RWD daje frajdę, ale jeszcze większą daje jak się siedzi za kierownicą :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Michał126 napisał:

Koledzy, którzy z lubością założyli już ładne, letnie koła: where are you? :mrgreen:

Ja mam nadal ładne zimowe koła ale wczoraj 30km jechalem w godzinę bo januszy z zimowkami sparaliżował śnieg... snieg zimą kto by się spodziewal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zibi-M Nie masz gdzieś w mieście jakiegoś profi studia detalingowego.Które obkleja bezbarwna. folia fronty. Wtedy nie będzie tak szkoda tego świeżo wymalowamego zderzaka. Albo sam popróbuj:mrgreen:. Myślę że nie powinien być to duży koszt. @Michał126 też o tym pomyślałem jak wczoraj jeździłem w te śniegi. Chodź sam wczoraj. Wiozłem kolega co ma letnie:D:mrgreen:

@zibi-M 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Qlimaxss napisał:

@zibi-M Nie masz gdzieś w mieście jakiegoś profi studia detalingowego.Które obkleja bezbarwna. folia fronty. Wtedy nie będzie tak szkoda tego świeżo wymalowamego zderzaka. Albo sam popróbuj:mrgreen:. Myślę że nie powinien być to duży koszt.

@zibi-M 

Myślałem o tym ale pewnie wcale to tak tanio nie wyjdzie w studiu a zostało mi jeszcze trochę ceramikę wiec nałożę z 3 warstwy i wleci na auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu po półtorej miesiąca przyszła rękawica od chińczyka za 2 dolce :)  Ale mi poprawiła humor - bo od kilku dni ze smutkiem patrzyłem na skrzynkę pocztową i czekałem :P  

rekawica.jpg.7873616f0098402700657bc0b4e86862.jpg  
 5aae58608a25a_rkawica1.jpg.a73f194606a6d763539157913b094cb3.jpg

Chińczyk nawet nie kłamał - waga 54gramy ... korci aby iść umyć auto, ale wieje i jest na minusie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michał126 Na to wygląda :D  Wiedza jest na forum - trzeba tylko spokojnie poczytać ;) 
Aktualnie czytam o płynach do szyb i...  już w 2015 butelki i Atomizery ADBL wciągały się i ciekły...  3 lata problemu....   ( tak, tak, tak ---  gdy człowiek pomyśli sobie że już od 3 lat ADBL ma problemy z butelkami to trochę to poprawia humor - choć nie powinno :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kursien 4 dni po 12 h wszystko robiłem sam,miałem kilka przeróbek typu dołożenie gniazdek, przełożyłem włącznik na drugą ścianę. Cyklinowanie było w zeszlym roku. To dopiero początek remontu z grubszych robót mam zaplanowane wyburzenie sciany miedzy kuchnią i salonem ale tego już niestety sam nie zrobię. Szczerze to chyba lepiej jest postawic od zera niż przerabiać coś co już jest.

  @Grzechu23

Lotek mistrz :D zazdroszczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.