Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

My w zeszłym roku Monte Bondone/Vason z 7 dni jeździliśmy 3 bo 4 spłynął prawie cały śnieg. W tym roku też postawiliśmy na Austrie, zobaczymy co z tego wyjdzie, na razie śniegu dużo, ale do wyjazdu jeszcze zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, czyzu6491 napisał:

zillertal

No tak... okolice Innsbrucka to najładniejszy region Austrii :) ale też najdroższy. Ja mam stoki kilka km od domu a mimo to nart na nogach nigdy nie miałem. Jakoś mnie nie ciągnie :roll: wystarczą mi widoki zza okna :D

 

36 minut temu, Ari napisał:

Jestem po artroskopii kolana

Współczuję... miałem artroskopię kolana w listopadzie. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia ;) ja już się wylizałem i "niestety" do pracy wróciłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc patrząc na ceny tras i ich jakość to tak naprawde jest tanio a ogólne ceny sklepowe sa porównywalne a nawet tańsze patrząc z perspektywy warszawy

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pływak napisał:

Wcale nie jest tak drogo jak się wydaje. Drogo to jest w Polsce i Czechach jak przeliczymy na ilość tras ;) W takim Ischgl płacisz koło 200zł za ponad 200km tras, w Czechach 150zł za koło 20km, a w Polsce 100zł za 10km ;)

To prawie tak jak z autostradami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Pływak napisał:

Wcale nie jest tak drogo jak się wydaje. Drogo to jest w Polsce i Czechach jak przeliczymy na ilość tras ;) W takim Ischgl płacisz koło 200zł za ponad 200km tras, w Czechach 150zł za koło 20km, a w Polsce 100zł za 10km ;)

Nie zrozumiałeś mnie :) chodziło mi że to najdroższy region w AT :) Co do tras to nie mi oceniać bo tak jak pisałem nie jeżdżę. Wiem tylko że mój kolega z pracy za kartę na cały sezon płaci 400e ale może jeździć do bólu. Niestety tylko Stuhleck ale ma 300m od domu więc nie wybrzydza ;)

31 minut temu, CoolBreeze napisał:

To prawie tak jak z autostradami

No tak, tu kupię roczną winietę i mam spokój, tak samo w Czechach. Dziadostwo jest oczywiście w Polsce i np we Włoszech. Będąc 2 lata temu na wakacjach za dojazd do miejsca gdzie miałem domek i z powrotem zapłaciłem tyle co za roczną winietę w AT (80€) kosmos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, kursien napisał:

@Posejdon też dziś zakupiłem tę czołówkę za 10zl :)  i już mnie tak nie boli, że wcześniejszych czołówek nie trafiłem ;) 

U mnie ich wcześniej nie było a teraz zaglądam do biedry a tu miłe zaskoczenie.Brawo My;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.