Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, KapselK napisał:

łoł, z jakiej to okazji?

znajomek sprzedał S8 i stwierdził, ze czas na zmianę marki... nie mogłem sobie odmówić latania

 

 

 

1 godzinę temu, audicoupe napisał:

A kto bogatemu zabroni

chciałbym chociaż kasę za tarcze i zaciski-ceramika... mieszczą się na grubość lakieru do felunku 20"

 

S8 latało jak szalone, a Prosiak to zwyczajny pocisk, nie ma tam żadnych kompromisów i jak na takie bydle idzie jak po sznurku... szum słychać dopiero po przekroczeniu 200km/h... obłęd :D

 

po tym wsiadłem do swojego i czułem się jakbym jechał kosiarką :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kursien napisał:

@krzychu2805 No to trup ;) auto do kasacji :D

Szkoda mi tej polskiej mentalności podczas zakupów - nie ważny stan auta - ważny licznik kilometrów

Zgadza się, czas na minerał :D

8 minut temu, kursien napisał:

@krzychu2805
Uważaj aby Ci nikt w tyłek nie wjechał jak tak stoisz na drodze :P;) 

Stałem na dłuższym kawałku prostej, także luzik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
54 minuty temu, krzychu2805 napisał:

Wybiło mi dzisiaj na liczniku magiczne 200 kkm :D 

W 15-letnim samochodzie z silnikiem diesla to obstawiałbym, że to nie pierwszy raz. Chyba, że w rodzinie od nowości. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krd Posiadam go 4,5 roku, kupiłem w komisie z licznikowym przebiegiem 147 kkm :) Cofka raczej była, chociaż przede mną auto jeździło we Włoszech u jednego właściciela przez 9,5 roku. W książce jest jeden wpis z przebiegiem 20 kkm po roku użytkowania :oTakże może być cofnięty 50-100 kkm nie więcej, bo każdy element zawieszenia był oryginalny, tarcze itd. Duży przebieg byłby dla mnie prestiżem, bo auto nie wykazuje po tylu latach specjalnych objawów zużycia. Silnik zdrowy i to najważniejsze. Jedynie lakier jest poobijany, jak to bywa we Włoszech, ale rdzy ani grama ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, krzychu2805 napisał:

@krd Posiadam go 4,5 roku, kupiłem w komisie z licznikowym przebiegiem 147 kkm :) Cofka raczej była, chociaż przede mną auto jeździło we Włoszech u jednego właściciela przez 9,5 roku. W książce jest jeden wpis z przebiegiem 20 kkm po roku użytkowania :oTakże może być cofnięty 50-100 kkm nie więcej, bo każdy element zawieszenia był oryginalny, tarcze itd. Duży przebieg byłby dla mnie prestiżem, bo auto nie wykazuje po tylu latach specjalnych objawów zużycia. Silnik zdrowy i to najważniejsze. Jedynie lakier jest poobijany, jak to bywa we Włoszech, ale rdzy ani grama ;)

przeleci jeszcze co najmniej drugie tyle.. konserwuj dbaj i zostaw go sobie na zawsze.. przyda się takie autko nawet jako drugie za 10 lat w dobie wszystkiego co będzie EKO :) 

ja mam peugeota 206 2003 rok 1.1 58kkm oryginał salon PL po dziadkach i chyba zostawie też go na zawsze.. teraz jest jako drugie w domu na dojazdy do pracy ale kiedyś przyda się nawet jako trzecie gdy będą same elektryczne zabawki. Tu zawsze wsiądę i pojadę a że benzynka to jakieś tam normy spełnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.