Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, Grzechu23 napisał:

Znajomy polecił mi agenta z Link 4 u mnie w mieście. Dzwonie, podaje odp informacje (z myślą ze minimalnie coś moze sie jeszcze urwie z tej ceny).
Po godzinie mam telefon zwrotny z wyceną i kosztem OC+ NNW+ Assistance = 470 zł :shock:     :):D  

 

Zawsze warto iść do agenta.  U mnie rok temu ubezpieczyciel przysłał przedłużenie umowy ale mimo to poszedłem. On to wziął, podarł na moich oczach, postukał w klawiaturze i zrobił albo 80zł albo 110zł taniej .Nie pamiętam dokładnie ale wiem, że warto było.   Za niecały miesiąc znów przedłużam OC i zobaczymy czy tym razem da się coś ugrać. Mam 14 lutego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Gesiu_15 napisał:

Przypadkowo zobaczyłem na insta że SG wypuszcza sztyft do uszczelek :D Akurat potrzebuje , ciekawe jaka cena ale przetestuje na pewno ;)

 

 

17 godzin temu, BiałyGTi napisał:

Tez to zauwazylem dzisiaj :D narazie wiadomo tyle ze od poniedziałku w sprzedazy 

29 zł za 200ml ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się akurat zimą nie cieszę za bardzo, przy moim wyjeździe z podwórka jest masakra. Przed wczoraj ojciec mnie ciągnikiem wyciągał, a wczoraj auto zostawiłem pod sklepem bo nie było opcji na wjazd do garażu. Odśnieżyłem i wjechałem, ale teraz znowu pada... 

A to na poprawę humoru:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena koszmarna - sztyfty Turtle Waxa kupowałem po sezonie po 3 zł :lol: A po poprawnej aplikacji drzwi kompletnie nie przymarzają i powłoka jest trwała - oprócz dolnej części uszczelki, gdzie przez szparę między drzwiami a progiem dostaje się woda z brudem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem puche 400ml silikonu do uszczelek za jakiś nie wielki pieniądz nie pamietam ok. 12zł w lokalnym sklepie, aplikacja bardziej porblematyczna bo trzeba psiknąc na szmatkę i aplikować na uszczelkę, ale był tani, dostępny lokalnie, i działą jak powinien.

Znowu śnieży wracając krajówką nie było widać nic :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rygryss Ja nawet nie próbowałem - mnie cieszy, że od ogrodzenia do chodnika mam pas zieleni i dzięki temu chodnik należy do gminy i nie jestem odpowiedzialny za odśnieżanie :P

A skoro już tak opisujemy dzisiejsze przeżycia, to jak zacząłem szczotkować śnieg z auta to po objechaniu całego musiałem czynność powtarzać na przedniej szybie, bo już się warstwa nałożyła :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.