Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Dawno nie jarałem się autem, ale dziś chyba nie usnę....powrót do przeszłości ...a tak nienawidziłem kanciaka jak się psuł....

Uwielbiam ten zapach wnetrza ....te kanty....ten zapach benzyny.....ten brak wspomagania.....korbki od szyb .....

IMG_20230728_201454.jpg

IMG_20230728_185057.jpg

IMG_20230728_200958.jpg

IMG_20230728_204842.jpg

  • Lubię to 9
  • Super 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcineke Ori lakier? Ja się w to bawię tylko hobbystycznie więc naprawdę sporadycznie mam coś innego niż swoje. Natomiast w znajomy ma takiego kanciaka podobno pięknym oryginalnym stanie i lakierze. Jeszcze nie mamy do granego terminu natomiast umówiliśmy się na warsztat i zrobię to dla przyjemności 🙂

I tu pytanko jak się pracuje z polskim przynajmniej czterdziestoparoletnim lakierem 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@analyzator auto jest sporo lepsze niż wyszło z fabryki, 5 letni lakier 2 warstwowy z bezbarwnym, tarcze hamulcowe z tyłu, silnik 1,8 Mirafiori, jeszcze mocno wzmocniony....auto jeździ na rajdach samochodów zabytkowych.

Praca jak przy zwykłym lakierze, gdyby był akryl to pady były by całe zabarwione a lakier wyblakły....auto do mnie trafiło tak czyste że nie było potrzeby go myć, umyłem No Rinsem , wysuszyłem i na to Essence i wosk Zvizzer Wax pójdzie, na chromy Zymol Detail.

Auto wykonywane w ramach promocji i reklamy za 1 zł.

Dziś położę wosk, wystawie na słońce i robię sesje zdjęciową.

Ruszam ze strona na FB i na start chciałem 2 wypasione auta, będzie BMW M8 i ten Fiat obydwa w takim samym kolorze.....

W następnym tygodniu jeszcze trafi do mnie Trabant z przebiegiem ok 40 tys km od nowości.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równy miesiąc od aplikacji Zymolków na masce w tym 2 mycia. Najbardziej mi się podoba na ten moment Atlantique, ale:

1) Concours - w miarę szybka tafla i nie pozostawia prawie żadnych kropli po sobie 👍

2) Atlantique - szybko schodzi, kropelkuje, zostawia po sobie mało kropel. 

3) Titanium - podobnie jak nr2 z tym, że ciut wolniej. 

4) Carbon - tafluje, najwolniej schodzi, ale nadal się utrzymuje 🙃

Jeździć, obserwować! Nie podbijamy QD. 😁

IMG_20230729_174807.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.