Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

@Tomas-sg  - dziękuję za pozytywny wpis i opinię. Niestety - ja również cierpię aktualnie na brak czasu na poprawne obróbki video realizowanych recenzji / opinii - nadal w kolejce czeka szeroka videorecenzja jednego z produktów koreańskiego producenta, otrzymanego od polskiego dystrybutora. A recenzje foto z opisem niestety, ale sprawdzają się tylko na naszym forum. Poza tym doszedłem do wniosku, że bezpieczniej jest recenzować produkty nabyte przez siebie, niż otrzymane od producenta / dystrybutora, który oczekuje najczęściej peanów na temat danego produktu, niż uczciwej recenzji, zawierającej też ewentualną krytykę (kiedyś taką krytyką azjatyckiego produktu naraziłem się jego dystrybutorowi). Recenzując nabyty za własne srodki produkt mogę, bez żadnych zobowiązań, wyrazić subiektywną opinię. A wracając do recenzji - na forum jest wielu detailerów, którzy recenzują profesjonalnie i uczciwie, więc to od nich "profesjonaliści" z YT i Insta mogliby się wiele nauczyć...

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MOTOGO napisał(a):
5 godzin temu, Eidos71 napisał(a):

Jednak moglibyście narzucić na już współpracujących z Wami testerów wymogi, związane z dokładnością i merytorycznością przeprowadzanych testów, aby nie wyglądały one jak prezentacja reklamowa zrobiona "na odwal",,,

Słuszna uwaga i staramy się to robić, postaramy się bardziej.

Popieram w 100%.

Niestety, ale czytając..

W dniu 15.11.2022 o 16:54, MOTOGO napisał(a):

ale nie odpowiadamy za zawartość merytoryczną i prywatne opinie influencerów, z którymi współpracujemy. To ich kanały i ich treści.

mam wrażanie, że najważniejszą sprawą jest to aby testujący, wspomniał. że produkt X można zakupić w sklepie motogo, a to czy ten test będzie wykonany poprawnie, rzetelnie, czy zgodnie z zaleceniami producenta i ogólną filozofią detalingu, schodzi na dalszy plan?
kiedyś usłyszałem, że ma gość odkurz lakierniczy na aucie i chce to ściągnąć TFR'em... (dalej już musiałem wyłączyć 🤨).

Jak najbardziej rozumiem sam sklep, że chce promować swoją sprzedaż i w żaden sposób nie mam nic do tego, ale wybór testera według mnie musi iść na równi z profesjonalizmem jaki prezentuje sam sklep, a w mojej ocenie jest naprawdę wysoki level i nie raz robię tam zakupy, czy biorę udział w konkursach.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STek przyjedzie na mycie i ogarniecie zimowego setu (na ile się da, na aucie). Like it Milo, że klient wraca.
@Qlimaxss - zrobię Ci lepsze fotki

Wyryte w skale z S20 FE 5G



Wyryte w skale z S20 FE 5G

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima przyszła to trzeba kończyć pracę w ogrodzie 😉

Zrobiłem okablowanko po sterowanie sonoff dwa obwody na front domu. Własnymi rękami. Nie znam się na prądzie w ogóle. I wsadziłem to w małą puszkę. 

Sprawa z tych że nikt mi nie powiedział że się nie da.

Czad!

 

20221127_120555.jpg

20221127_120603.jpg

20221127_123303.jpg

 

I jeszcze to. Ile było z tym zabawy wiertarka its to nie powiem. Nie polecam robić sobie jak dla siebie. Zlecać !

 

 

20221127_133810.jpg

20221127_133813.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, CarlosBlack napisał(a):

Młody dostał od Mikołaja Nintendo i musiał już iść spać... 😉 🤣 

U mnie szał czyszczenia butów, ciężko było wytłumaczyc że Mikołaj do buta wkłada tylko raz do roku 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francuz odpalił i ciął przez snieg jak ostry cień mgły!
Za to po drodze Pan w Accordzie chyba miał problem - elegancki negatyw mu się zrobił na tylnej osi. Gorzej, że tylko jednym kołem :/ Kiepska sprawa w takich warunkach.1eb9c21bfbc27803d9d59e6fa14c12a8.jpg

Wyryte w skale z S20 FE 5G







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby nie fajnie ale ja bardzo lubię śnieg 😁

Dzisiaj wszystkie główne drogi poblokowane przez dzisiejsze opady śniegu, ciężarówki poutykały na wzniesieniach. Mimo ciężkiej podróży do domu uwielbiam taka zimę ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czuję dobrze człowiek. Srebrny znowu jest srebrny Jeszcze odkurzony i ogarnięty wewnątrz. Śmiało można znowu jeździć po błocie i wchodzić w mokrych butach Dobry dzień 2bbb6bfb8e2bbdc071ee75144982e206.jpg

Wyryte w skale z S20 FE 5G

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.