Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
44 minuty temu, analyzator napisał:

Jeszcze z tydzień można wjeżdżać. Na podłodze jeszcze nie finalnej warstwy 

Pieknie 🙂 a to jest w bloku ? w domu ? gdzie taka miejscówka fajna 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel domek, będę domkersę. Plan że już w grudniu 🙂

foty z podstawowym oświetleniem.

 

20211120_201956.jpg

20211120_202018.jpg

@#kris  myć raczej nie. Jest odprowadzenie ale chcę raczej traktować jak przedłużenie mieszkania 🙂 ew. Przed wjazdem pre a potem rinslesa opanuje.

Po trzeciej warstwie żywicy sporo jeszcze ścianiala podłoga i wyszedł niezły polysk. Widząc efekt po drugiej domowilem też dodatkowa przezroczysta dająca gloss. Ciekawe co wyjdzie. Zarz zobaczymy.

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@analyzator to jest żywica ? pod koniec stycznia będę odbieral nowy dom i zastanawiam sie nad posadzką w garażu.. garaż 33m2. czy kłaść żywicę, samemu czy jednak lepiej kogoś kto ogarnia to profesjonalnie.. płytek nie chce.. co polecasz bo na pewno się orientowałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrek305 tak żywica. Techniplast 200 w trzech warstwach na foto. Wykonawca chyba to grubo użył 😉 produkt jest fajny bo nie potrzeba do niego gruntu. Na to pójdzie jeszcze techniplast 400 zwiększając wytrzymałośc i połysk.

Nie pamiętam kodu tak, musiałbym po mailach szukać. "Digital Grey". Sąsiad robi tym samym systemem ale jaśniejszy odcień i bez 400tki. Będę mógł cyknac fotki do porównania.

Sporo czytałem i te produkty były ciężkie do pobicia cena do jakości.

Na ściany discrobet garagenfarbe. Też produkt dedykowany i wcale nie taki drogi. Świetnie wygładził goły garażowy tynk.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, analyzator napisał:

@piotrek305 tak żywica. Techniplast 200 w trzech warstwach na foto. Wykonawca chyba to grubo użył 😉 produkt jest fajny bo nie potrzeba do niego gruntu. Na to pójdzie jeszcze techniplast 400 zwiększając wytrzymałośc i połysk.

Nie pamiętam kodu tak, musiałbym po mailach szukać. "Digital Grey". Sąsiad robi tym samym systemem ale jaśniejszy odcień i bez 400tki. Będę mógł cyknac fotki do porównania.

Sporo czytałem i te produkty były ciężkie do pobicia cena do jakości.

Na ściany discrobet garagenfarbe. Też produkt dedykowany i wcale nie taki drogi. Świetnie wygładził goły garażowy tynk.

 

Dzięki za info 🙂 to mówisz najlepszy stosunek cena jakość ? ja bym chciał jeszcze płatkami posypać.

Ile z metra za robotę wzięli ? Ja właśnie dumam czy samemu próbować czy jednak zlecić. Ale to najlepsza opcja do garażu i na lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrek305 wykańczają mi cały dom. W garażu umówiliśmy się na kilkanaście zł/m.

 

Jakość sprawdza się latami - ciężko powiedzieć. Sam techniplast 200 według opisu jest dedykowany do ciężkiego ruchu hal produkcyjnych, magazynów. Rozmawiałem z gościem który ma to w garażu od kilku lat i jest zadowolony.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym bardzo podziękować koledze @Uchacz, za bezinteresowną pomoc przy problemach z autem. Dzięki Twoim radom, zaoszczędziłem sporo czasu, pieniędzy i nerwów. Jak spotkamy się na imprezie detailingowej to postaram się odwdzięczyć 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.11.2021 o 13:43, piotrek305 napisał:

@analyzator to jest żywica ? pod koniec stycznia będę odbieral nowy dom i zastanawiam sie nad posadzką w garażu.. garaż 33m2. czy kłaść żywicę, samemu czy jednak lepiej kogoś kto ogarnia to profesjonalnie.. płytek nie chce.. co polecasz bo na pewno się orientowałeś ?

Zawsze możesz kupić farbę epoksydową i pomalować posadzkę na 2 góra 3 warstwy. Ja mam tak u siebie i już przeszło rok czasu bez najmniejszych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#nicsmiesznego Te akurat są na zimę i to jest rozsądny rozmiar, natomiast... na 19' na lato nie wygladalby źle, F-Sport aż się prosi o taką zmianę Niestety fabryka nie przewidziała wiekszego rozmiaru, niż 18'.d7150750277a360f248d08c19e9e184c.jpg

Wyryte w skale z S20 FE 5G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MMCzysci który to rocznik i jaki silnik? Kumpel ma 2019 i 19" siedzą jak złoto. Weź pod uwagę że jeśli silnik jest "slabszy" to producent mniejsze koła zaleca co nie znaczy że większe się nie zmieszczą. Chodzi wtedy tylko o to żeby "osiągi, głośność, spalanie itp" było takie jak jest oficjalnie podane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem tak tylko fantazjuje, zapewne zostaną 18 i na nich też wygląda fajnie, udał się Lexusowi ten wzór. No i kolor, coś ala grafit z domieszką chromu, super.
300h RM2020

Wyryte w skale z S20 FE 5G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.