Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.07.2021 o 11:48, krzygaj napisał:

o właśnie dajcie znać jak się jedzie tym odcinkiem - co prawda będę tamtędy jechał w nocy i dopiero gdzieś za miesiąc, ale już jakieś rozeznanie będzie.

Ostatnio jechałem tamtędy w 2019 jak roboty dopiero co się zaczęły 😜

W nocy to lajtowo, tylko jest odcinkowy pomiar prędkości. Jak w zeszłym roku jeździłem tamtędy z Warszawy w nocy, to jeżeli byłby wtedy ten pomiar, to każda podróż kosztowałaby mnie chyba 400 zł ekstra ;), więc ubolewam nad tym. Ja ogólnie jeżdżę przepisowo, ale polska mania 70-tek w związku z jakimiś utrudnieniami doprowadza mnie do szału - jazda w takich warunkach jest mega męcząca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na CH najlepiej jechać przez SK - HU. Od Zwardonia czy tam Cieszyna poza odcinkiem do Żyliny do Hu autostrada, potem po minięciu Rajki zjazd z autostrady na 86 przez Szombo aż do Lendavy i tyle, ruchu zero. Nie ma już żadnych tras tranzytowych przez Węgry. A, no i na Zwardoniu po naszej stronie w nocy wieje pustkami zawsze 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.07.2021 o 16:33, dementor napisał:

Na CH najlepiej jechać przez SK - HU. Od Zwardonia czy tam Cieszyna poza odcinkiem do Żyliny do Hu autostrada, potem po minięciu Rajki zjazd z autostrady na 86 przez Szombo aż do Lendavy i tyle, ruchu zero. Nie ma już żadnych tras tranzytowych przez Węgry. A, no i na Zwardoniu po naszej stronie w nocy wieje pustkami zawsze 🙃

Ja akurat przed chwilą wjechałem na Węgry z tym że służbowo.

 

Najlepsza droga moim zdaniem to Ostrava -> Brno -> Mikulov -> Wiedeń -> Koszeg -> Szombathelly.

 

Tylko przy wjeździe do Austrii były jakieś kontrole, ale nie wiem co i jak bo mnie ominęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naczelny instagramowy tester i kilka słów o naszym forum ;D  (4 kadr)

https://www.instagram.com/p/CRBBrQ1NQ0m/

Co jak co, ale ten sprzedawczyk jest chyba ostatnią osobą która powinna wytykać pieprzenie farmazonów 😄 

Tylko forum w USA - "tam som fajne ludzie, fajnie piszom, bez jadu" 😄

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Trafił na fajny produkt, przedstawia go, spoko. Podnieca się Stanami, spoko. Ma do tego prawo. Jedzie po forum. Jego sprawa. Ale sposób wysławiania, się tego kolesia to totalna żenada. Ledwo to obejrzałem do końca. Wiem, że już raczej nic nie obejrzę, bo nie chce się męczyć słuchając go. Mam wrażenie, że podstawówkę korespondencyjnie skończył. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xadamx miałem kupić wosk Adamsa ale przez nawiązana współpracę sobie odpuszczę i przy najbliższej możliwej okazji zamówię go z UK...  On niby "oficjalny tester" Adamsa więc za taką współpracę z mojej strony ogromny minus... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomas-sg - poczytaj opinie o tym wosku. Generalnie nie jest jakimś Św. Graalem detailerów, a do najtańszych nie należy. Oczywiście Ty musisz go zanabyć 😉 , ale dla typowego detailera jest wiele lepszych wosków w podobnej i niższej cenie 😉 I nie to, że hejtuję Adam'sa - sam nabyłem ich grafenową powłokę w sprayu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eidos71  teoretycznie w koszyku już nawet go miałem, razem z innymi gratami zanim ceny zaczęły wariować 😉 jest na liście kupna dosyć wysoko ale z pewbowdcia nie będzie on pochodził z Polskiej dystrybucji. 😉 Może nawet w USA trafi się ciekawa promocja zanim dotrze do mnie reszta 😁

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcin1992 dopiero do domu wróciłem 🙂 Odpowiadając na Twoje pytanie  - najlepiej zerkać na bieżąco na stronę Ministerstwa Spraw Zagranicznych, co jakiś czas są jakieś zmiany. Na chwilę obecną na 90% tranzyt przez Czechy i Słowację bez problemów, na Węgry wjeżdża się jak chce. Na Zwardoniu Słowacy pilnują nawet w nocy, Gorzyczki, Cieszyn raczej nie, ale mogą ściągnąć z autostrady. Słowenia teraz wprowadziła obowiązkowe testy, kod QR z oczkowania, nawet dla tranzytu. Wszystko się zmienia, trzeba sobie sprawdzać 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.07.2021 o 21:25, PiterG napisał:

Przewietrzylem dupowozy oraz zrobiłem mini research w garażu. Znalazłem litra wipe outa.

O, to pewnie nie posiadałeś się z radości. Ja wczoraj znalazłem 5 złotych na podłodze w pokoju i też mnie to bardzo uradowało. 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michał126
Cieszą mnie drobne rzeczy, drobne czynnosci. Tym bardziej przy ciągnącej się kontuzji pleców, która powoduje spory bol przy wsiadaniu do auta czy zakładaniu butów. Jestem już dużym chłopcem, dlatego grzecznie pogratuluje znaleziska.

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.