Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

@CAR CRAZY af znam i robi mega robotę. Tl to nowość w zasadzie nie ma jeszcze dobrych testów, opinii o całosezonowym wpływie na wosk itd. Jak to u bh nie spodziewam się słabego produktu ale raczej się wstrzymam.

Pisałeś może o nim coś więcej? Wyrobiłeś sobie zdanie? Działa z oprysku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowerem mam w miescie lepsza srednia niz autem w ciagu dnia... hulajnoga wygodna, nawet jak masz auto od mechanika odebrac. Podjeżdżasz, składasz, wrzucasz w bagaznik i heja. Z rowerem juz tak szybko i latwo nie jest.  Jestem zwolennikiem rowerow i uważałem za zniewieszczenie społeczeństwa oferując cos takiego w sklepie 😉 zaraz widze tych hamburgerów na takim sprzecie 😉 ale zaczynam rozumieć i godzić sie z tym ze Ci co to kupią i tak na rower by nie poszli, a tak przynajmniej sie nie spocą 😉  
jechalem taka co ponad 60km leci i ma heble hydrauliczne i zawieszenie w teren... wole rower 😉 

ale jak sie ta xiaomi przejechałem tez sie zdziwilem, typowy commuter na dojazdy. Szkoda ze nie ma alternatywy jak pada bo mogloby to nie tylko moje postrzeganie tego typu zabawek zmienic. 

@BiałyGTi to kiedy dajesz go na komputer zmniejszasz tylne kolko i dokładasz ogniwa? 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota. Też jedna dzisiaj skończyłem Z wykorzystaniem kolejnej nowości.
Odpowiadając na pytanie z tytułu: Bedzie kolejna seria "1 z 10"! 7f45e317b7981884b4a702729a453b5b.jpg04d364ba75be8c81a4c864b59f18d94d.jpga9a232170fa14e2b8f19e899b9495610.jpg3a451e2067796cec58e583901124ff27.jpg

Wyryte w skale z S20 5G FE

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Lukasz-odkrywca napisał:

Wycieczka na Lindos i te widoki 

Łukasz, jak jeszcze jesteś na Lindos to polecam zejdź trochę niżej niż Akropol - tak trochę od tyłu. Masz tam zaajebisty klif bez masy ludzi. Spoko miejscówka 😉 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Lukasz-odkrywca napisał:

@alexander.p bardzo ładny  Mercedes SL. Zdradzisz jaki silnik? 350 może większy ?😍

pińceta 🙂 5461 cm³

kolega ma wplanach wymianę na SL 55 AMG. Aktualnie nic ciekawego na rynku Japońskim. 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.