Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, buka napisał:

Od niepamiętnychczasów tankuję po 50zl, bo co tankowanie zmienia się cena sporo w dół 😂

Aktualnie 4,11 za 95 i 4,18 za on na pobliskim orlenie 

Dojazd na stacje, gaszenie i uruchamianie silnika przy tankowaniu co 50zł powoduje chyba większe straty eksploatacyjne niż zysk na zmianie ceny paliwa.

Pomijam juz fakt wystawianie sie na ryzyko zalapania Co-Vid19 czy straty czasu.

 

Ale jak ktoś lubi, dlaczego by nie. A nóż się trafi płyn do dezynfekcji na stacjach orlenu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś tankowalem zawsze za stówkę. Teraz to nie ma sensu i leje do pełna. To nie ciężarówka i zbiorniki 1000+ by kilku groszowa zmiana ceny zrobiła dla przeciętnego Kowalskiego znacząca różnicę w portfelu. Ale fakt, zawsze to mniej boli sięgać po portfel jak coraz niższa cena na dystrubutorze. A przy moim szczęściu jak wrócę do kraju to ceny znów skoczą na poziom 5+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tak jak ze sprzedażą w sklepie. Jeden kupić od razu 5 piw, drugi bedzie truł dupe co godzinę i będzie przychodził po jedno piwko, za godzinę drugie aż minutę przed zamknięciem po ostatnie.... i tak codziennie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, dareme89 napisał:

To jest tak jak ze sprzedażą w sklepie. Jeden kupić od razu 5 piw, drugi bedzie truł dupe co godzinę i będzie przychodził po jedno piwko, za godzinę drugie aż minutę przed zamknięciem po ostatnie.... i tak codziennie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jak kasjerka ładna to aż chce się przyjść, szkoda tylko że zakupem 5 piw po 1 się jej nie zaimponuje.

Ale tak poważniej to sztuczny tłum - bez sensu, coś co potrafi zdenerwować społeczeństwo choć nie jest to zabronione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, wstyd albo i nie to tankować za 10 zł Jak kupujemy w sklepie dwa piwa zamiast całej zgrzewki to raczej nikt się nie wstydzi.

 

Ja tam też tankuję za 50 zł czy 100 zł, ale wynika to z faktu, że prywatne auto robi w miesiącu 300-400 km i zazwyczaj takim tankowaniem objeżdżam miesiąc.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, tazman napisał:

Bez przesady, wstyd albo i nie to tankować za 10 zł emoji28.png Jak kupujemy w sklepie dwa piwa zamiast całej zgrzewki to raczej nikt się nie wstydzi.

 

Ja tam też tankuję za 50 zł czy 100 zł, ale wynika to z faktu, że prywatne auto robi w miesiącu 300-400 km i zazwyczaj takim tankowaniem objeżdżam miesiąc.

 

 

to zatankuj do pełna i nie będziesz musiał jeździć 3 miesiące.. bezsensu tankować za 50 czy 100 zł.. zawsze do pełna.. ja czasami nawet jak mam pół baku a mam czas i przejezdzam koło stacji to dolewam do pełna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że dla Cię nie jest bez sensu, nie znaczy, że dla kogoś innego też.

Ja przy okazji takiego bezsensownego tankowania odwiedzę bezdotyk, odkurzę auto, etc.

Bez potrzebyto jest raczej kontynuowanie tego tematu kto i za ile tankuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Fredi88 napisał:

Ja więcej niż 300km w miesiącu smartem też nie robię a tankuję do pełna. Dalej uważam że tankowanie za 50zł to przypał...

ktoś może uważać, że jeżdżenie smartem to przypał. Nie powinno się kogoś oceniać po materialnych aspektach. Myślałem, że 15 lat temu w podstawówce zostały takie przekonania

Dla przykładu ja tankuję za 50zł jak dziewczyna ma wsiąść do auta. Widzi, że jest mało paliwa i średnie spalenie pięknie leci w dół 😄

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Uno Detailing napisał:

ktoś może uważać, że jeżdżenie smartem to przypał

Może. Nie każdy potrzebuje przedłużać sobie co nie co samochodem :lol: Mam ciekawsze zajęcia niż jeżdżenie na stację co 2gi dzień. Wolę sobie szyby umyć w aucie 🙂

7 minut temu, Uno Detailing napisał:

Nie powinno się kogoś oceniać po materialnych aspektach

Ja nikogo nie oceniam. DLA MNIE PRZYPAŁ. A ty jak chcesz to tankuj nawet za 5zł.

 

8 minut temu, Uno Detailing napisał:

Dla przykładu ja tankuję za 50zł jak dziewczyna ma wsiąść do auta

Musisz ją kochać :-D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam, ja luźno prowadzę dyskusję, nie nazwałbym tego przekomarzaniem 😄

A moja dziewczyna lubi po prostu szybkie samochody, raczej nie ma czego przedłużać.  😄

najlepiej robić tak jak się robi i uważa za słuszne, bo liczy się Wasz komfort i zadowolenie a nie zdanie ludzi w internecie.

ps kupując auto sugerowaliśmy się bezpieczeństwem i padło na A6 C6. Jakiś czas później okazało się, że ten wybór uratował jej życie i czterem pozostałym dziewczynom na pokładzie.

Bezpiecznej drogi i zdrowia, szczególnie w tych czasach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bare Shine dwa lata temu "kaczka" się trafiła. po Wujku. 1 właściciel, stale opłacana, zarejestrowana, 100% oryginał, po pełnym remoncie na fabrycznych częściach - obecnie jest ozdobą w zaprzyjaźnionym komisie samochodowym 😉  zdjęcia przed lakierowaniem. 

DSC_0620.JPG

DSC_0636.JPG

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.