Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

U ojca kiedyś tak odkręcili ze złamałem 2 klucze. Wezwałem pomoc drogowa oni złamali 2 swoje. W końcu nabiałem kompresor wrzuciłem do drugiego auta i co kilometr pompowaliśmy koło. Schodziło gdzieś z 3atm do 1,8. Pokonałem tak 5km do wulkanizacji tam wzięli klucz który miał 3 metry ramie i dopiero poszły.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Pytałem niegdyś w dziale aut używanych o auto. Ale nikt nie podsunął nic ciekawego. eSka idealnie spełnia moje wymagania. Do tego lakier jest w super stanie, i kolejny raz moge potwierdzić ze w De bardziej dbają. 13 rok

@Lukasz-odkrywca

@ i nie jest jakos prawie w ogole zjechana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Pytałem niegdyś w dziale aut używanych o auto. Ale nikt nie podsunął nic ciekawego. eSka idealnie spełnia moje wymagania. Do tego lakier jest w super stanie, i kolejny raz moge potwierdzić ze w De bardziej dbają. 13 rok
@Lukasz-odkrywca
@ i nie jest jakos prawie w ogole zjechana

Gratki :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega stanął na wysokości zadania i ogarnął mi przedłużkę do rotacji (80mm). ten gruby kołnierz na końcu to moja fanaberia - chciałem żeby "szyszka" miała oparcie. 38 zł 😄 jeśli ktoś jest zainteresowany - prv 🙂

przed1.jpg

przed2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porshe Cayenne w garażu na zabezpieczenie lakieru. I nowy sposób aplikacji fusso. Za pomocą DA i finishowego pada

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



@bienek zarąbiste lampy  sam mam takie u siebie i daje mega rade czy to na bateri czy na kablu. Piękny zakup niech służą. 
 
ps. Rozpakowałes ten głośniczek-lampa ?? 


Tak już go sprawdzałem i działa fajnie :D wszystkie scangripy robią robotę. Powoli ogarniam garaż , jak skończę to się pochwalę fantami od Was. Na razie wszystko leży w pudełkach bo nie mam jeszcze gdzie tego ułożyć czasem tylko wygrzebuje jakiś produkt, który jest mi potrzebny do pielegnacji moich zlomkow.
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jest jak sie rozbiera cale wnetrza auta  mając jako takie pojęcie o detailingu. Gęba sie cieszy ile to czyszczenie będzie i ze wszędzie sie dojdzie...

Do rzeczy to zdjalem sufit w Audi i juz ske nie moge doczekać na pranko czy doczyszczanie słoneczek, lampek itp

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Crasher napisał:

Fajnie jest jak sie rozbiera cale wnetrza auta  mając jako takie pojęcie o detailingu. Gęba sie cieszy ile to czyszczenie będzie i ze wszędzie sie dojdzie...

Dla przeciętnej osoby takie hasło to bardzo dobre wskazanie do konsultacji psychiatrycznej :mrgreen:

Żeby nie było - też lubię se porozbierać i poczyścić, a najbardziej to lubię sobie czyścić jakieś zapomniane miejsca przy różnych naprawach czy wymianach. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.