Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

To co potrafię robię sam przy swoich pojazdach,wtedy znam doskonale w jakim są stanie. Druga sprawa to taka że nie ufam mechanikom zraziłem się nawet kilka razy oddając auto do "kolegi" mechanika więc jak mam płacić za robotę wolę kupić kolejne narzędzia. Zatem wrzucanie do jednego wora osób które same serwisują swoje sprzety z serwisówką w ręku razem z tymi którzy wyznają zasade bez młota nie robota nie jest fair 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Arkadio_Gdansk napisał:


 

 


Można prosić projekt jeśli takowy posiadasz? Czy gdzieś zakupiony wieszak?


Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

 

IKEA Stojak na słuchawki tablet MOJLIGHET czerwony około 15zł

lekko przerobiony 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od soboty do wczoraj auto stało uziemione pod domem. Po przyjeździe z trasy w sobotę próba odpalenia silnika nie odniosła skutku. Auto przetrzepałem kompem, wymieniłem akumulator bo były błędy związane z zasilaniem przez co jednego modułu auto nie widziało ale po wymianie aku sytuacja się nie zmieniła - zero błędów a silnik nie kręci.

Podejrzenie padło na rozrusznik - wymontowałem, zawiozłem do mojego mechanika, rozkręcił i okazało się, że z 4 szczotek 2 już były na koncówce mocy a po 2 pozostałych zostały tylko miedziane druciki / plecionki. 

Kupiony u tego mechanika zregenerowany nowymi gratami rozrusznik (miał ze 2-3 sztuki na stanie), zamontowałem w aucie i odpala od strzała. Gęba mi się wczoraj cieszyła pod wieczór, że usterka dość banalna i przynajmniej dostęp do rozrusznika bardzo dobry od spodu.


Tqp9Jbg.jpg?2

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec nie rozumie naszego hobby, wręcz je piętnuje. Zmienia auto co 3-4 lata i każde kolejne wygląda jakby je ktoś mył miotłą, bo on ma jakiś filtr w oczach, przez który nie widzi, jak od szczot piano na słupkach robi się z czarnego - szare, o strukturze jak szczotkowane aluminium.

No ale poodkurzać na szczotach się nie da. Wziął się za to wczoraj i trzepał dywaniki nad moim. Wyszedłem i powiedziałem, żeby o to auto je wytrzepał. Na co on, że przecież świeci się jak na odpuście.

To był z jego ust największy możliwy komplement :mrgreen:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Pływak napisał:

Taki mały "pojedynek" 😄

Rozumiem, że golf złoił wam tyłki :-D:-D

 

A na poważnie... widziałem to auto teraz w weekend świąteczny. Jechał przede mną... a w sumie to oddalał się :lol: Kolor rzeczywiście miazga. @Pływak ktoś znajomy to ma? Może być na pw 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pływak gratulacje, takie zabawy poprawiają humor. Ja ostatnio na światłach trafiłem na wściekłe megane 4. Wygrałem. Przez chwilę myślałem że to RS , ale szybko połączyłem wątki ze miał 2 rury więc GT :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pływak miałem możliwość podziwiania Twojej Megane na nocnej wczoraj na Kaliszu ? 🙂 

Humor poprawiła mi właśnie nocna jazda. W końcu misiaki nie przyczepiły się po pierwszym lepszym paleniu gumy. Klimacik był naprawdę przedni. Sporo fajnych samochodzików, ludzi. Było gucio 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Karbo napisał:

@Pływak miałem możliwość podziwiania Twojej Megane na nocnej wczoraj na Kaliszu ? 🙂 

Humor poprawiła mi właśnie nocna jazda. W końcu misiaki nie przyczepiły się po pierwszym lepszym paleniu gumy. Klimacik był naprawdę przedni. Sporo fajnych samochodzików, ludzi. Było gucio 🙂 

Jeśli mówisz o tej z foty niżej to tak moja 🙂 Trzeba było podejść i zagadać 😛

 

Co do samej imprezy to osobiście mam mieszane uczucia, za dużo przypadkowych ludzi, staliśmy sobie z boku z ekipą do późna i to co po sobie zostawili to tragedia, nie dziwie się, ze ochrona i policja się czepia.

 

o3wv08u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.