Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

Testuje teraz prostaff cc water protect. Już mnie krople znudziły i zaczęły denerwować jak na lekko przykurzone auto popada kilkuminutowy deszcz, a potem wyschnie... Mam dziwne wrażenie że lakier bardziej się świeci niż po water gold.

Zobaczymy jak będzie z tym zrzutem wody.26c4cff300e55139735dbb9ff7527f04.jpg1f2656c5cdb2dd1410e702104a4106d1.jpg7c5b90c3e64975b22970710032aff6ce.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, dudek_t napisał:
Bardzo ładny Focus.

Marcin bardzo gustownie go moduje. Wnętrze ma świetne. Nowe fotele, kiera, podsufitka. Odwiedził mnie ostatnio 🙂07b22cdbc5c2e4758a3562e4b495209c.jpg

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 

EDIT: jakies popuste foty sie wkliły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu Focusów @Domel @gurtaz  oraz Mundka @pawelkoralus zmienia mi się światopogląd i zaczynają mi się podobać Fordy . Żeby nie było offtopa w weekend wymieniony olej na Millers Trident 5w40 (wcześniej był Motul), filtr Manna, serwis klimatyzacji i wkońcu, po dwóch tygodniach deszczu samochód umyty zgodnie ze sztuką i wysprzątany

b11721869b37bfe9ed03dc7e9fc3069b.jpg2b99754614ff2f91862dce89eb5d6c58.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
11 minut temu, gurtaz napisał:

brak czasu na zmianę.

no ale ogarnołes Sync3 - bajka.
załóż posta w "Nasz Pieszczoch" 🙂

Pokaz fotele, podsufitkę 😉 etc etc

Kiera bajera 😄

Dla przecietnego Kowalskiego to nic szczególnego ale dla Focusa maniaka te mody robia wrażenie 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Domel napisał:

no ale ogarnołes Sync3 - bajka.
załóż posta w "Nasz Pieszczoch" 🙂

Pokaz fotele, podsufitkę 😉 etc etc

Kiera bajera 😄

Dla przecietnego Kowalskiego to nic szczególnego ale dla Focusa maniaka te mody robia wrażenie 😄

+1

Też jako maniak Fordów chętnie zobaczę te super wnętrze👍. Bo zewnętrznie wypas 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś walczę z szybami, dokupiłem już kolejny płyn do szyb, który rzekomo nie zostawia smug... Kolejny chwyt marketingowy w który uwierzyłem. Próbowałem każdy rodzaj fibry, czyściwo bezpyłowe i wiele innych, a idealnie czystych szyb nie jestem w stanie zrobić.

Co do wnętrza w focusie, to Domel przesadził. Wygląda jak w każdym innym. I tak jak ktoś już tu napisał rzeczywiście jak się popatrzy na konsole to wygląda jak 15 letnia wieża sony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czeladz Jak postawiłeś te wycieraczki? Nie zahaczyłeś o maskę? 😮

 

Wszystkie vagi mają tryb serwisowy wycieraczek - włączasz i wyłączasz zapłon, po czym przytrzymujesz chwilę "wybierak" od wycieraczek w dolnej pozycji (tej od pojedynczego wytarcia). Wtedy jest bezpiecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kepacz @Fredi88 nie wiem jak w wersji przed liftem, ale u mnie na spokojnie można podnieść pióra wycieraczek nie dotykając nimi maski 🙂

W instrukcji do wymiany wycieraczek też jest rekomendowany tryb serwisowy ale jak widać u mnie się da je podnieść bez przeszkód 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa zdobycz w arsenale przeszła dzisiaj chrzest bojowy 🙂 Razem z @czakisek zakupiliśmy odkurzacz piorący Clatronica, więc nie pozostało nic innego niż prać. Zdjęcia z dzisiejszych prac przy Pastuchu.

Mała 50/502knDfP5.jpg

Efekt końcowyK1DaWL9_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeźba z nowym autem cd. - wybebeszone praktycznie całe wnętrze, idąc od podsufitki w dół: pranie, wygłuszanie, fotele i boczki out, tunel out, pranie wykładzin, ciągnięcie wiązek podgrzewanych foteli, montaż Dynaaudio i skór od wersji Carat - na dziś mam dość 😕

Jeszcze tylko przymierzylem na szybko jedno nowe koło - model Dijon z Golfa mk7 - tylko że tam kompletnie nie robi szału:

uYCXc3n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.