Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, powalla napisał:

Mama kultury nie nauczyła? Szkoda ...

Przepraszam, oczywiscie  Ty  ewentualnie Pan.

 Proszę o dystans do moich wypowiedzi, nie chciałem byc niemiły, rozumiem że każdy ma inne podejście do tematu.

Zawiozłem letnie buty do wywarzenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś czyszczenie kokpitu ( jak ja tego nie lubię ;) )  a do tego dodatkowo, nie planowałem, ale trochę wyczyściłem kierownicę (LE Leather Infusion )--- syfu było mnóstwo - nie wiem do końca, ale już chyba schodzi farba :( 

18-4-02.jpg.a1d89be80a42dd4794a08fcbb601fd44.jpg

5ac26a3d8605f_18-4-024.jpg.ad0c9fccf76135b57cbeeb572dba1ab9.jpg

Dodam że pędzelki @Good Stuff w czapeczce wyglądają jeszcze lepiej ;) 

5ac2694444f00_18-4-022.jpg.9ffeb62a18aa26d48d49762c10b02240.jpg

To był dobry dzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie szybka akcja "Czyste szyby" , plus wrzucenie na pakę maty od Rezaw-Plast (w końcu)  :)

GphN9qu0lUpaq2QewfWXYER1VHEYJqqlhDLJS631

LWrdhvkwgDuLtal6Msi1t1uA3AmcT5-Lnfu3ofPS

Generalnie, tak się zbierałem do robory, że AG CGP podziałałem tylko na przedniej i tylnej szybie. Boczne dostały GS Glass Cleaner'a. DM GM miał wlecieć do środka, ale musiałem już lecieć po malucha do przedszkola, więc ciąg dalszy zabawy z szybami jeszcze przede mną :) 

Jak już ogarnąłem CGP szyby pod wycieraczki, to zainstalowałem pióra od GoodRain. Jak popada, to dam znać jak się spisują. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem opony na letnie, zrobiłem przegląd, zregenerowałem "strzelający" ogranicznik od drzwi kierowcy (nowy 120zł regeneracja 12zł) i wyczyściłem skóry.

P.S Pamiętacie jak pisałem, ze musiałem drapać folie z szyb? Dziś przy okazji przeglądu poprosiłem z ciekawości o pomiar i uwaga fabryczna przednia boczna szyba w RSie ma 70,3% przepuszczalności i ledwo łapie się na przepisy :D Przy okazji wymiany ogranicznika i demontażu boczka zdemontowałem uszczelki i doczyściłem resztki kleju po foli :)

 

xfisuDU.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dostałem zamówienie z autoblask i cieszyłem się jak dziecko.
Wykorzystałem chwilę i wyczyściłem kierownicę colourlock soft. Nie wiedziałem, że po 15tys km kierownica może być tak brudna. Za 2godz nakładam odżywkę.
Przyszedł też płyn do szyb detaler magic, więc od razu poszedł w ruch. Potwierdzam przyjemny zapach i skuteczność w czyszczeniu.
Na koniec polecona gwiazda adbl interior QD... Praca tym produktem to czysta przyjemność, 5min i wnętrze ogarnięte z kurzu. Po SSW to mój drugi produkt adbl i na pewno zagości na stałe...

Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=4178]kolo100[/mention] Kup sobie do tego mały wafel ADBla :mrgreen:. Z płynem Detailer's Magic to mistrzostwo świata. Mam nadzieje ze sklepy podłapią w końcu ten pakiet i będą go sprzedawały jako zestaw
Tak tak... Kupiłem specjalnie go razem z płynem :)

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj już późnym wieczorem udało założyć letnie 18' kapcie do Superba

Teraz jak patrze na auto to stwierdzam że odżyłem psychicznie :)  


DSC_7053.jpg

DSC_7048.jpg

Przed zimą przeszły dokładne mycie:
-Shiny Garage d-tox
-Prockbort
-Excede UWC
Wosk Collinite 476s

Opony wymyte SG Pure Black Tire Cleaner + na to GS Black Mamba Shine
Teraz przed zmianą dostały jeszcze SSW ;) 

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wpadł letni zestaw do żaby, a dziś wyczyściłem podłogę kierowcy w mercedesie. Poszło, odkurzanie, woda i APC. Pytanie, co na gumowe dywaniki i na podłogę...tworzywo w rodzaju gumy z domieszką plastiku. Fragment dywanów wymaga jeszcze prania, ale już dziś nie było czasu. Mimo to i tak mi żal do niego jutro wsiadac :D Foto przed i po.

dcc002a76205c1bdda3070955379a7ad.jpg1331a84fd079cf99c13f6222d9046fa5.jpg410bc8903057bb31146bf480c473dc41.jpg

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, clavikord napisał:

@CoolBreeze Jak się sprawują te wafle? Pylą? i skąd je można dorwać? :)

Pomarańczowy wafel to mały ADBL Gooffer Towel, niebieski wafel jest od Monster Shine, a zestaw szaro-fioletowy, to ścierki z mikrofibry do mycia okien od GOSI :)

Dwa pierwsze wafle można znaleźć u większości partnerów forum, a ostatni zestaw znalazłem w Intermarche. Żadna fibra z w/w nie pyli i świetnie robi robotę na szybach. Niespodzianką jest zestaw od Gosi :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.