Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

Łoo kurde..nie wiedziałem ze moje stalówki balony 16' na zime i zarazem brak alu 17' w setupie zimowym mogą wywołać taką dyskusje :D

Uspokoję was i Superb w następnym sezonie zimowym będzie miał ładne ori 17 :) 
Na razie czekać tylko na koniec marca i witajcie 18'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, david2888 napisał:

@macmel Krókie pytanie. Czym robiłeś? DA/Rotacja? Pady? Pasta? 

DA, krauss db5800. najpierw mikrofibra 80mm z royal pads, potem 80mm gąbka finishowa z flexipads. na futrze Sonax Cutmax a na gąbce Koch Chemie M2.01 czyli mój ulubiony antihologram :D całość wymyłem i na razie nasmalcowałem fusso, ale planuję jeszcze położyć jakąś ceramikę lub folię ochronną na to. ale to chyba w dalszej przyszłości bo auto niedawno nabyte i jest w stanie lekkiego zapuszczenia, więc są ważniejsze rzeczy do ogarnięcia, zwłaszcza mechaniczne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedąc wielkim fanem żółtej folii na światłach postawiłem na bardziej legalną opcję i tak kupiłem Philipsy ColorVision. Niestety, prócz mocniejszego światła efekt wizualny niewiele lepszy niż zwykła typowa H7, więc żaróweczki już wracają z powrotem do sklepu. Trzeba będzie założyć halogeny na sezon :P

IMG_20180314_153327.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, macmel napisał:

może nie dzisiaj, ale coś takiego ostatnio zrobiłem

przed:

 

po:

 

trochę wżerów zostało. po zrobieniu zdj zająłem się prawą częścią, lewą liznąłem jeszcze raz Kochem Antiholo bo zostało nieco śladów i usunąłem też paskudny odkurz na szybie. generalnie robota dosyć niewdzięczna, rysują się te słupki nawet przy wycieraniu dobrymi fibrami.

Oczywiście, że się nie rysują przy dobrej czystej fibrze, przy najmiększych markach, jedynie może wycierając resztki pasty uwidaczniają się niedociągnięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kozaa napisał:

więc żaróweczki już wracają z powrotem do sklepu.

 

Przyjmują rozpakowane i używane (nawet tak krótko)  żarówki ?  Wiesz gdyby nie świeciły lub były uszkodzone, to Ok ale jeśli są sprawne, a tylko Tobie się nie podobają, to jak zwrot uzasadnisz?  Powiesz że masz 14 dni na zwrot? Niby tak ale taki towar musi być nierozpakowany i nieużywany, a takie żarówki chyba bez rozerwania plomb nie da otworzyć ? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzychusc dzięki, sprawdzę! ;) Czepiali się jak mają homologację? 

Przy umowie zawartej na odległość możesz zwrócić towar bez podawania przyczyny oraz sprawdzić produkt tak jak w sklepie. Czyli pudełko otworzyć jakoś musisz. Żarówek jak i pudełka nie zdewastowałem, więc do zwrotu się nadawało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kozaa napisał:

akt, może za stan trochę potrącić, ale za samo pudełko to niewiele.

Postaw się w takiej sytuacji . Dostajesz paczkę , a tam rozpakowane opakowanie (przypominam to żarówki!) i teraz nie wiesz czy kupiłeś nówki , czy żarówki które ktoś testował 13 dni ...ba takich ktosiów mogło być 3 , 4 lub 10 :ph34r:  i mają za sobą 10 x13 dni świecenia .  Byłbyś zadowolony? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Cię rozumiem, jednak jeżeli jest możliwość zwrotu towaru to musi to być jakoś rozwiązane. Wątpię, żeby sprzedając produkt NOWY pakował zwrócony egzemplarz. Poczekamy zobaczymy. Poinformuję Cię jak wyszło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa i przywileje są po żeby z nich korzystać. Takie jest prawo rynku albo dbasz o zadowolenie klienta i jesteś przygotowany na wymiane/zwrot użytego sprzetu albo zwijasz biznes bo ktoś inny wrzuci to w swoje koszty. Osobiście darzę wiekszym zaufaniem sprzedawcę który nie robi problemu ze zwrotu lub wymiany i chętniej wracam do niego jako klient i polecam znajomym, ale musi minąć jeszcze sporo czasu żeby nastały czasy kiedy to sprzedawcy i usługodawcy są przyjacielami do momentu wpłacenia kasy a pozniej gwarancja do bramy i się nie znamy. Sprzęt ze zwrotu oczywiście może zostać ponownie sprzedany pod warunkiem niższej ceny i stosownej informacji o tym co jest sprzedawane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, danielek. napisał:

i stosownej informacji o tym co jest sprzedawane.

Jak sprawdzić , czy klient tylko wsadził żarówkę w oprawkę i mu barwa nie spasowała lub jeździł z nią 13 dni (objechał całą Europę) i po powrocie chce oddać, bo  ... ma takie prawo?   Ile rabatu zastosować dla następnego klienta na takie "rozpakowane" żarówki? 5% , czy 50% ?  :o 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kozaa Nie chcę mi się teraz szukać, ale od 2010 lub 11 wszedł jakiś przepis, że samochód nie może mieć świateł mijania/długich/postojowych o barwie żółtej selektywnej. Dopuszczone jest w halogenach przeciwmgłowych i samochodach zabytkowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.03.2018 o 14:35, piotrek305 napisał:

@kupusso @Fredi88 jak oceniacie swoje autka ? zadowoleni ? dumam o leonie ST bo jeszcze wyprzedaże roczników są.. ale niestety 1.4 i kiedyś dłubnąć.. 

 

coś takiego: https://www.otomoto.pl/oferta/seat-leon-st-fr-1-4tsi-125km-wyprzedaz-rocznika-w-aso-ID6zFr7Y.html

Jestem zadowolony.

Kilka dni temu zaczął szwankować zamek bagażnika i czasami nie otwiera klapy, oraz łuszczy się okienko wyświetlacza temperatury przy klimatyzacji. Trzeba smarować uszczelki drzwi od wewnątrz bo okrutnie skrzypią drzwi przy poprzecznych nierównościach. U mnie nie ma tego efektu ale użytkownicy narzekają na parujące przednie lampy i pękające tylne klosze lamp. Leon bardzo podrożał i w obecnej chwili raczej wybrałbym Golfa 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.