Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
5 godzin temu, Chat napisał:

Wykleiłem sobie czarnym filcem schowek. Nie przypuszczałem, że aż tak fajnie wyjdzie, jak od producenta. :)

Możesz wrzucić foto jak wyszło? Jaki rodzaj filcu, ma już podłoże z klejem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mercedes umyty ręcznie, zakamarki pojechane APC, wymiana mieszka biegów na nowy, dodatkowo potraktowałem K2 roton jedną felge od peugeota.

 

Szału nie ma, ale z czasem jak zainwestuje w porządne specyfiki, to będzie błysk I tak dobrze, że nie myje już tylko wodą

 

 

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

cc36da2cff53acf3c22861dfc36283e1.jpg&key=43f191ae3a24eb24f1e16b0ff61e31387112964587859da335089a09aa59518985d9a82182b8015bea23661b4a44b908.jpg&key=60cb15d210001e27c4076f7efed94767093e56cbc44318e585a25c2c84140e4a

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu pierwsze mycie w tym roku zgodnie ze sztuką. Ostatnie mycie ręczne 18 listopada. Co udało się zrobić :

- odkurzanie

- aktywna piana ADBL YETI

- wnęki drzwi APC koch

- pedały APC koch

- mycie na 2 wiadra zymol auto wash

- felgi exede

- opony SG back to black + dressing k2 sigma

- szyby wewnątrz i zewnątrz k2

Niestety brakło czasu na QD bo trzeba było zbierać się do dentysty ale trzeba się cieszyc, że sezon na ręczne mycie rozpoczęty ;]

PsJSfdh.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, damian_acc napisał:

@Chat  Mógłbyś podać linka jeśli kupowałeś przez internet?

Po przejrzeniu poczty okazało się, że ten który użyłem to filc o grubości 1 mm ( zapomniałem, że kupowałem dwa różne. 3 mm może być z gruby do oklejenia).

Kto chce więcej szczegółów na pw.  Ja kupiłem kawałek 100cmx100cm zostało mi ponad połowę, Jeśli ktoś zainteresowany mogę puścić przez giełdę. Wystarczy na 2 schowki.

filc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producent deklaruje 150 i 250, a pomiar pokazał 151 i 280. Mi pasuje taki wynik, bo w najbardziej użytecznym dla mnie zakresie obrotów jest +30Nm.  Przy 2200 obr mam już 280Nm, a poruszam się najczęściej o obszarze 2-3tyś obrotów. :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kupusso @Fredi88 jak oceniacie swoje autka ? zadowoleni ? dumam o leonie ST bo jeszcze wyprzedaże roczników są.. ale niestety 1.4 i kiedyś dłubnąć.. 

 

coś takiego: https://www.otomoto.pl/oferta/seat-leon-st-fr-1-4tsi-125km-wyprzedaz-rocznika-w-aso-ID6zFr7Y.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, piotrek305 napisał:

@kupusso @Fredi88 jak oceniacie swoje autka ? zadowoleni ? dumam o leonie ST bo jeszcze wyprzedaże roczników są.. ale niestety 1.4 i kiedyś dłubnąć.. 

 

coś takiego: https://www.otomoto.pl/oferta/seat-leon-st-fr-1-4tsi-125km-wyprzedaz-rocznika-w-aso-ID6zFr7Y.html

Ja mam właśnie 125tkę. Bardzo zadowolony jestem. 40 tys km już mam zrobione. Spalanie z mojej autostradowej jazdy to 6.1. Na dzień dzisiejszy kupiłbym to samo auto. Do 100k zł (bo mam dorzucone trochę więcej wyposażenia niż ten z linku) nic sensownego dla siebie nie widzę. A stinger w którym się zakochałem to jakieś 160-170k :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.