Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, CoolBreeze napisał:

Czekając wczoraj na test @Domela, podjechałem Micrusem na bezdotyk. Magifoam w akcji.

 

 

Mój grat wygląda bardzo podobnie tylko, że jest pokryty nie pianą, a brudem :D  Serio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.02.2018 o 17:40, pushkarev90 napisał:

@Grzechu23Dobrze się prezentuje, a dolnej listwy chrom nie chciałeś okleić? fajnie by to wyglądało full shadow. A boczne chromy też masz oklejone?

Może pod koniec roku stanie i u mnie pod domem taka :) spodobały mi się Superby po przejażdzce u znajomego, jednak brakuje mi podnóżka wysuwanego w fotelach :D i w czerni dobrze by się jeszcze komponowała solaryczna szyba. W Twoim Superbie też występuje problem skrzypiących plastików na desce? 

Właśnie dolnej listwy specjalnie nie chciałem oklejać dodatkowo w czerń. Chce zachować minimalną ilość chromu. Listwy boczne mam właśnie zostawione w chromie + wszystkie szybki w czerni, więc imho fajnie się to prezentuje ;)
A co do plastików na desce to powiem Ci, że pierwsze słysze. Jak jestem tez 6 lat na forum SuperbClub to nie specjalnie widziałem zeby ktoś narzekał na to. U mnie cisza :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem elektrozawory cisnieniowe oraz olej w skrzyni automatycznej w Citroenie C4. Nie obyło się bez jednej pomyłki - na szczęście nieszkodliwej - taki bolec który jest poruszany przez ciegno wybieraka w skrzyni źle zamontowałem i nei było reakcji na ruszanie lewarkiem w samochodzie :D Także kolejne rozbieranie skrzyni, znów zalanie nowym olejem i gotowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniona pompa wspomagania w A4 B6 1.8T wcześniejsza się rozszczelniła oraz nowy pasek osprzętu ContiTech. Wymiana bez ściągania zderzaka i pasa przedniego jest totalną mordęgą. Dostęp do śrub jest ograniczony do minimum. Zakładanie samemu paska też nie jest najprzyjemniejszą zabawą. Płyn od wspomagania w starej pompie i w układzie był czarny jak smoła (dosłownie), gorzej niż olej w dieslu ;). Teraz zalany świeży prosto z ASO.
Ale dodatkowo ogarnięte plastiki pod maską ADBL Interior QD (ciekawe czy coś potrzyma w takim miejscu). Dodatkowo wszystkie uszczelki pod maską wyczyszczone Excede Tire & Rubber i zabezpieczone silikonem w spray od K2 (akurat taki miałem pod ręką w szafie). Uszczelki naprawdę nabrały blasku i zupełnie inne w dotyku są.
9Q9tZpe.jpgQPjqIfT.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patryk14 ulalal z własnego doświadczenia wiem że szybciej wymienię pask w oplowskim V6 niż R4  . A ja dziś poprawnie wkoncu podloczyłem kamery cofania oraz naprawa podnosnika szyby w gulfie  IV wuja , na szczęście wypadła tylko z uchwytów podnośnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda w końcu jakaś w miare sensowna to dlaczego by nie odgruzować auta? :P Dwa wiadra z zielonym FX-em, felgi D-Tox, opony ExceDe i na nie Black Mamba :) I naklejka forumowa znalazła swoje stałe miejsce :) Oczywiście jak już skończyłem chwilę po tym usłyszałem w radio pogodę i mówili, że od poniedziałku wraca zima... No ale chociaż parę dni będzie wyglądała jak powinna :)

IMG_20180220_080458.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg.69627b1e4ea47cc02c76495f1a23163f.jpeg

IMG_20180219_122610.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg.a9332da6556438a14d81884210c8203e.jpeg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tomas22 napisał:

@Malinek nie mam pojęcia czy druk na transparentnej czy wycięte ploterem i to tylko "folia" instalacyjna :D musisz spróbować :)

Poczekam aż wypowie się ktoś kto tak kleił :P bo wole mieć tak jak jest niż nie mieć w ogóle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pływak napisał:

Przecież to od razu widać, ze coś jest z nią nie tak. Dziwnym by było aby forum detailingowe oferowała szpecącą naklejkę ;)

A więc byłem zrobić tak jak mówił @BiałyGTi i nic z tego... zrywa się wszystko razem z napisem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.