Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Uszczelki sa te co byly . Czy czuc ruznice no wedlug mnie tak to co z zewnątrz nie slychac tam w srodku a znowu muzyki ze srodka nie slychac na zewnatrz. Mi to odpowiada a najlepsze co jest to mam w aucie barana 6-2-1 i caly wydech z kwasu i mimo ze owiniete mam bandazem to grzal mi sie tunel. Teraz jest chlodny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@keza, cieszy mnie wiadomość, że filtr kabinowy z Purfluxa także do Cytryny ma te dodatkowe uszczelki wzdłuż dłuższych boków, bo przez to wrzucę taki również do C3. :D Dotychczas stosowałem UFI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mycie na dwa wiadra:

szampon ADBL,

kółka Tuga i ExceDe T&R Cleaner,

detale ADBL APC,

na lakier ADBL SSW:

 

f1a932feffcfa03a4260acb11f4b7e15.jpg

 

Na szybach Soft99 Ultra Glaco a dodatkowo na boczne i tylną SSW

Czyszczenie uszczelek ExceDe T&R Cleaner i zabezpieczenie Nextzett Gummi Pflege Stift,

 

3d6da8b1d724d005e8eab1eb25e856f6.jpg

 

Na oponki Tenzi PR

 

ca811414112bf3d91f6a4df4da4b9477.jpg

 

80fc8a6980cbae853e77dc5df5b447f4.jpg

 

Wnętrze przetarte IQD i do tego, żeby zapachowo pasowało biała karta Imao

 

8474ea07bc6b5267b0c9b9403696117f.jpg

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rapmen93 U mnie dokładnie taka sama temperatura :) Mycie w ciężkich warunkach - 2 wiadra na stanowisku myjni bezdotykowej, czyli czujesz na sobie oddech i spojrzenie dziesiątek osób :) szybka akcja fluffym i na parking podziemny centrum handlowego, tam reszta pucowania :) Jeszcze korci mnie ogarnąć szybki od środka AG:CGP, ale lenistwo chyba zaczyna wygrywać :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=21123]clavikord[/mention] Który szampon Adbla:mrgreen:. Bo są już dwa. Kusisz tym Tenzi. A juz zamówiłem Black Water


Zwykły, nie Pro :) kończy się dlatego już zamówiłem FXa zielonego :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj szybka akcja na bezdotyku z wiadrami, ludzie czekający w kolejce zabijali wzrokiem :D później osuszenie na parkingu i SSW na wszystko oprócz przedniej szyby ;) opony Mamba :) kończy się właśnie i właśnie raczej Black Water :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda wczoraj myłem ale dziś kończyłem , plastiki dressingi na koła itp .Tak wyglądał przed myciem;D 

20171209_145802.jpg

A tu już efekt końcowy : Po 2 wiaderkach(Snowball+Bubble Maker) Dressingi na plastiki ( Jet Black) Opony (Valet pro Tire Dressing) Felgi (Fw Talisman) Lakier (ADBL SSW )+boczne szyby.Przednia i tylna Ultra Glaco. Wnętrze odkurzone + mycie dywaników a na nie Interior Wow;)

20171210_131819.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@audicoupe@Gesiu_15 Spokojnie ślizgawka to jest po Gs Mambie . Po Wow jest dużo lepiej ;). Jedynie nie polecam na pedały bo tam ślizgawka jest .dałem na testy na pedał przyspieszenia :mrgreen: .Dobrze ze szybko znikł efekt;p . Najczęściej zostawiam na noc aby się wchłonął , a jak nie mam czasu to przecieram mikrofibrą;)  .Fajnie przyciemnia i wygląda na fajną naturalną czerń, dywaniki nie ciągną tak brudu , rach ciach i umyte samym szamponem. A tylne jak dziś myłem  to nawet fajnie kropelkowały  przy płukaniu  :mrgreen: Dywaniki są kupione w tamtym roku przed zimą. Ale zadbane  od początku często je myłem raz szamponem ADBL Cola a ostanio jakimś market owym co miałem w szafce .

  • Efekty :20171105_011901.jpg Przyciemnienie 
  • Na aucie :20171105_144207.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Adbl interior wow na dywaniki gumowe, ale ja pozostawiłem je na noc aby wchlonely i na drugi dzień przetarlem MF😁 co najlepsze to efekt utrzymuje sie juz u mnie ponad miesiąc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.