Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

na ilu sie skończyło ??
jak ci sie sprawdza ten atomizer  ?


3 + inne zabawki. :) Atomizer pochlapał mi spodnie. Nie, no dobra. To wina tych biało zielonych. A tak serio to nie wiem co powiedzieć. Generalnie tego nl kupiłem jakieś 4 lata temu i działa do dziś. Wyciskam bezpośrednio na aplikator mf. Z tego co widziałem to ma regulowany strumień. Był razem z naturalem.

Ps. Nie wiedziałem ze to mój login i pierwszy post :/ Tapatalk chyba założył mi nowe konto...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo polecam oryginalne atomizer PB... Miałem Kilka i użytkowalem wczesniej długi czas. Niestety kupowałem je tylko z produktami... Chociaż może są gdzieś są już dostępne indywidualnie. Teraz używam już innych.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SylPio napisał:

Bardzo polecam oryginalne atomizer PB... Miałem Kilka i użytkowalem wczesniej długi czas. Niestety kupowałem je tylko z produktami... Chociaż może są gdzieś są już dostępne indywidualnie. Teraz używam już innych.

A to po przelaniu wywalasz? :P Bo ja na przykład jestem takim chomikiem, nic nie wywalam. W szafce pełno pustych butelek, baniek i tak dalej. Myślę - "przido sie"... i rzeczywiście - w momentach, w których najmniej bym się tego spodziewał. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie wywalam... Tym bardziej PB które naprawdę są bardzo dobre. Niestety butelki z atomizerami zniknęły w pewnych niewyjaśnionych okolicznościach. Ktoś się nie bał i za... Pożyczył. Długa historia.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Przyjechało do mnie dziś rodzinne auto w celu "położenia czegoś na zimę". Ostatnio kładłem na nim wosk w kwietniu. Przyznaję że nie specjalnie miałem dziś ochotę na polerowanie ale jak mus to mus...

Yariska uwalona, wziąłem się za mycie. Po wytarciu ukazał się lakier w zadziwiająca dobrym stanie. Pytam ciocię, kto jej mył auto bo w ogóle nie widać rys. Odpowiedź bardzo poprawiła mi humor - nikt nie ruszał auta przez osiem miesięcy, od czasu mojego polerowania:D

Wosk został położony bez polerowania dzięki czemu się dziś nie narobiłem:biggrin:

DTt3NKl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj odkurzyłem i umyłem dywaniki. Dziś kończe myciem szyb i przecieram interior QD od Adbla. Mam dwie nuty zapachowe i dziś użyje ten limited
Wersja limitowana według mnie dużo lepiej pachnie szkoda że zapach utrzymuje się tylko podczas aplikacji

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wobbjack Mnie się obie podobają😊. I właśnie w okresie zimowym lubię bardziej starą wersje przez to ze dłużej się utrzymuję 😀. Ale jak wiadomo żeby życie miało smaczek raz Limited a raz stary zapaszek:biggrin::D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z pogody umyłem Leona na dwa wiadra. Na zaaplikowany wczesną jesienią wosk Collinite 476s wpadł SSW od @ADBL (w tych temp., które obecnie panują, produkt re-we-la-cyj-ny!!!). Na alusach położyłem SSW, na bocznych szybach...SSW :D, zaś na oponach Black Water od @ADBL (produkt łatwo się aplikuje, jest mega wydajny, duży plus za to, że można go kłaść na częściowo mokre opony). Na przedniej i tylnej szybie Ultra Glaco od Soft99 :good: Dzięki @mx_nowicki za filmik instruktażowy :)

Leon_ca_y_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z myciem już zbieram się dwa miesiące :o

Ale za to wczoraj wymieniłem czujnik temperatury płynu przez który myślałem ze będę znowu wymieniał termostat. Wydając 15zł zaoszczędzone 70.

Dzisiaj olej z filtrem bo już 11 kkm minęło do tego klocki z tyłu bo było gorzej niż tragicznie. 

Jeszcze została mi walka z wentylatorem dmuchawy i bajka, lac i jeździć. Umyje sie jak w nocy bedzie przynajmniej +1 a Zubilewicz obiecal za pare dni takie upały ,)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem maty dekarskie (tylko takie bezwonne - ważne aby sobie sprawdzić także po podgrzaniu czy nie czuć smołą) - przyznam że osiągnąłem zamierzony efekt, udało się nieco zniwelować dźwięk np. kamyków obijających o podwozie albo szumu wody chlapiącej z opon po nadkolach.

Wada rozwiązania jest taka że na początku w kabinie zrobiło się... głośniej, dokładnie zaczęło coś łomotać z tyłu o_O. 

Okazało się że pomimo dokręcenia zapasówki zaczęła ona ślizgać o wnękę i obijać o bandy - stąd ten łomot. 

Póki co jeżdzę bez zapasu - nakleję profilaktycznie paski filcu aby unieruchomić koło.

Koszt materiału to ~300zł na bagażnik + podłogę 208-mki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@zmorka zobacz sobie maty GMS ja mam nim auto wygluszone od przodu po dach, drzwi, bagaznik. Tyle ze na dach dawalem pianke bo lekka tez z GMS. Fajnie sie ja kladlo podgrzewajac ja opalarka ukladala sie pieknie .

Screenshot_20171204-204534.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.