Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

@RoBee jak oceniasz pracę profi, bo w przyszłym roku będę chciał zmienić swój na coś innego?  Może być PV
Póki działał jak trzeba, to byłem/jestem zadowolony. Siła ssania jest fantastyczna i pranie foteli jest bardzo łatwe, bo odessaniu są tylko lekko wilgotne i dosychają w przeciągu godzinki na klimie. Lekko niewygodna ssawka do tapicerki- za duża i mało poręczna.
Jest to urządzenie kompromisu- dużo tańsze od topowych ale lepsze niż konkurencja w tej samej grupie cenowej.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, keza napisał:

@D@ViD widzę, że ten primer jest lekko ścierny , fajnie to wygląda i przypomina essence. 

Raczej nie ścierny tylko maskujący 🙂

1 godzinę temu, alexander.p napisał:

@D@ViD, @antek1987 

Beeee, namowiliście mnie 🙂

Nie wiem jeszcze jak z trwałością ale wyjechałem od razu na śnieżyce i kropelki boskie 🤩

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotowanie do zimy - Dokładne mycie, CT Citrus Foam/Gyeon Q2M Bathe, felgi Koch GS, opony ExceDe T&R Cleaner. 

Na dwumiesięczną kanapkę CP UK 3.0 + SIC, felgi (CP Dlux) i plastiki zewnętrzne (CP Dlux) zaaplikowałem Gtechniq C2v3 Liquid Crystal. Na opony CP Perl, szyby wyczyszczone Soft99 Glaco Glass Compound Roll On i zaaplikowane NW, przednia Soft99 UG, boczne SG Drop Off. Uszczelki wyczyszczone i wysmarowane SG Seal Separator. zawiasy i klamki nasmarowane suchym smarem, płyn do spryskiwaczy zimowy zalany 😀

Jeszcze tylko zmienić koła na zimowe i może sypać i mrozić 😀

 

IMG_20211129_142105.jpg.8cba827d13757956f462bfab276cc39f.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Rafal9304 napisał:

Na dwumiesięczną kanapkę CP UK 3.0 + SIC, felgi (CP Dlux) i plastiki zewnętrzne (CP Dlux) zaaplikowałem Gtechniq C2v3 Liquid Crystal.

Był sens, dopiero po 2 miesiącach, na taka kanapkę ładować już coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrek305  dzięki, nic się z lampami nie dzieje. To fakt, w momencie debiutu robiły robotę 😉 i w sumie te ledy w jakimś tam sposób zdecydowały o zakupie tego konkretnego egzemplarza.

leon ogólnie więcej stoi w garażu niż jeździ bo ja latam służbowym, żona b8 bo w automacie, a ten biedak co najwyżej w weekend jakąś trasę zrobi 😉

leon(2).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, zwirek03 napisał:

@tazman auto bardzo fajne ale motor trochę wszystko psuje 😜

e tam.. 2.7tdi mam w b8 😜

tutaj chciałem 1.6 tdi, znałem ten silnik po autach flotowych i dla mnie jest w porządku. 2.0tdi ciężko było kupić bo to praktycznie tylko wersje fr w przypadku leona a przy określonym budżecie dla mnie wyznacznikiem był stan auta. Trafiłem ogólnie na jakąś fajną sztukę bo porównując do aut, z którymi miałem styczność we flocie, ten motor w seacie dużo bardziej kulturalnie pracuje, pali 4,5 w trasie, czego chcieć więcej od zwykłego kompaktowego dupowozu jakim jest 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tazman @zwirek03 sam mam Leona 3, którego dwa lata temu szukałem przez 4 miesiące i wiem, że nie ma dużo tych aut, a jak są konkretne modele to wiadomo - kosztują sporo. 

Na dzień dzisiejszy przy obecnej inflacji moj Leon jest lokatą hahhaha +15 tysi w górę haha 

IMG_20190920_123447 (Copy).jpg

 

IMG_20190920_123512 (Copy).jpg

 

  • Lubię to 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.