Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

@Fredi88  jak oceniasz Leona kombi dla rodziny 2 a docelowo 2+1 czyli z niemowlakiem wóżkami fotelikami itp ? Czy jest dużo mniejszy od Octavii ?

Pytam bo teraz dobre rabaty są na Leona w PL z racji wejścia nowego modelu.. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fredi88 dobrze Leonowi w tym kolorze... oj dobrze.

@Streat oharowałeś się jak wół zapewne, ale efekt zacny 🙂

@maciek-drummer niektórzy powiedzą, że to tylko Golf, ale Twój się dobrze prezentuje 🙂

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, piotrek305 napisał:

@Fredi88  jak oceniasz Leona kombi dla rodziny 2 a docelowo 2+1 czyli z niemowlakiem wóżkami fotelikami itp ? Czy jest dużo mniejszy od Octavii ?

Pytam bo teraz dobre rabaty są na Leona w PL z racji wejścia nowego modelu.. 

 

Do octavii się nie przymierzałem specjalnie więc 1:1 ciężko mi porównać. Nic poza rs mi się nie podobało, a (piękny niebieski) rs był dla mnie za drogi 😉 Z założenia to trojaczki (golf, octa, leon) więc jest podobnie. Na pewno masz najwięcej miejsca w octavii na tylnej kanapie i w bagażniku ale ja mam 1.88cm i sam za sobą usiądę komfortowo. Bagażnik ma prawie 600l więc jest ok. Najlepiej jedź do salonu skody i seata i porównaj jedno po drugim. Wg mnie leon st dla 2+1 jest wystarczający. Ale ja zazwyczaj targam psa, żonę i masę zakupów które robię w PL i nawet taki leon robi się ciasny :-D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Bare Shine napisał:

@MMCzysci co czlowiek z nudow nie zrobi:) 

Teraz widze dopiero jaki ten chrom zniszczony...

ten chrom na prawie każdym audi z tych lat tak wygląda..ciężko się poleruje, mimo wszystko łatwiej to pomalować niż doprowadzić do stanu igła.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jestem mocno nie w temacie 😉. Tak mi się przypomniało jak się wciągnąłem w to forum poprzez relację Justyny, Krzyśka i Kolegi Evo. To były czasy. 

Dużo zdrowia życzę dla Wszystkich 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 godziny temu, maciek-drummer napisał:

@krd masz teraz co myć, a czy Leon i Fabia jeszcze jeżdżą?

Toledo muszę przewietrzyć z garażu. Fabia stoi i czeka na zdecydowanego nabywcę. Póki co nikt naprawdę poważny się nie trafił.

@Slovak https://www.otomoto.pl/oferta/skoda-fabia-1-2-tsi-dsg-salon-polska-jeden-uzytkownik-bezwypadkowy-ID6BXZ8k.html?isPreview=1

;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.