Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

Aplikacja naprawdę bardzo łatwa. Docierałem szybko, gdzieś po 30 sekundach. Na 3 elementy przed końcem stłukłem aque i musiałem dokończyć uncr-em to różnica niebo a ziemia pod względem aplikacji, oczywiście na korzyść Aqua.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, paperson napisał:

@DaV dzięki. Na żywo jest jeszcze lepiej.

Wiem o co chodzi, robiłem korektę błotnika cosmosschwarz metallic przed założeniem to za cholerę nie szło uchwycić efektu aparatem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paperson i o to właśnie w tym chodzi efekt baja.

Ja też przy weekendzie pobawiłem się pastami 3D, które postanowiłem kupić w obliczu kończących się cuttingów (co z tego, że wziąłem 4 różne ).

Forester teścia przeszedł full decon i przystąpiłem do testów na masce. Ostatecznie zrobiłem tam dwa etapy - cięcie wspomnianą już 3D One na twardym padzie 4CR i finish na polishowym tej samej marki z użyciem AAT502 Polish/Finish. Niestety sama zmiana pada, jak sugeruje producent, w tym przypadku nie wystarczyła gdyż pozostawał lekki haze. Maska odtluszczona IPĄ i Prep'em, gdzie wrzuciłem dwie warstwy testowej powłoki Tenzi.

Reszta auta pociągnięta zestawem Mckees + MadCow. e6adeb7afb8d896f49f17f85b7b33b6e.jpgb3c8d22c1135c2de0f9a1e0e1600e9a7.jpg0370b40489fb83bcb98d9014d0252887.jpg1ee9a029be2eb4c986f9773d3f696214.jpgf177ad8f2fba27a88b9534cba7353645.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, dareme89 napisał:

Jak wrażenia z wosku? Aplikacja docieranie zapach?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Posiadam go od prawie roku i dopiero drugi raz aplikowałem. Zapach niedrażliwy, ale bez fajerwerków. O ile rozprowadza się go bezproblemowo i topi się pod wpływem ciepłego oddechu jeszcze w puszce, to docieranie nie jest już takie bajeczne i radziłbym skrócić czas od aplikacji do docierania w aktualnych warunkach (na hali duża wilgotność i ok 26-28 stopni) - producent pisze o kilkunastu minutach. Auto mam pod stałą opieką także będę kontrolował jak się trzyma. Gdy go kupowałem, to Łukasz z Lyxig wspominał o trwałości do 6 mcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.07.2019 o 21:23, piotrek305 napisał:

ładny lew 🙂 jaki rok przebieg silnik ? wrzuć fotki środka 😉

Rocznik listopad 2010, przbieg 87tys (potwierdzony), 1.4 ben 73KM, lakier w 100% oryginał. 

Zdjęć środka niestety nie zrobiłem ale na pewno za jakiś czas wrzucę 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, paperson napisał:

 wpadła jakaś korekta czy nie było potrzeby?

Wpadła wczoraj. Generalnie brat o auto dba, więc nie było tragedii - przeleciałam auto Sonaxem Profline NP 03-06 na żółtym Nacie (myślałam, by jeszcze podbić go jakimś finishem, ale po zrobieniu testowego "kwadracika" w sumie nie widziałam różnicy, a czas mnie gonił). Maskę potraktowałam najpierw Cutmaxem na niebieskim Nacie, bo była najbardziej porysowana.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadła wczoraj. Generalnie brat o auto dba, więc nie było tragedii - przeleciałam auto Sonaxem Profline NP 03-06 na żółtym Nacie (myślałam, by jeszcze podbić go jakimś finishem, ale po zrobieniu testowego "kwadracika" w sumie nie widziałam różnicy, a czas mnie gonił). Maskę potraktowałam najpierw Cutmaxem na niebieskim Nacie, bo była najbardziej porysowana.

A co tam smarowane bylo mow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.