Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, Rogal91 napisał:

@turzol Nie miałeś problemu z Elixirem?

Ja też właśnie dzisiaj popełniłem mycie na 2 wiadra, na koniec wjechał świeżo zakupiony elixir i praca z nim to była masakra. Robiły się smugi, mazy, ni cholerę nie mogłem go dotrzeć. Nie powiem, bo robi robotę, ale ta aplikacja. Jak u Ciebie to wyglądało?

U mnie aplikacja odbyła się bez takich przygód.  Lakier chłodny, zacienione miejsce, oszczędnie spryskałem fibrę, roztarłem na panelu i potem docieranie drugą mięsistą fibrą. 

Może aplikujesz zbyt dużo produktu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem spróbuję oszczędniej. Ja też robiłem w cieniu i na element typu drzwi czy maska robiłem jedno pełne pociągnięcie spustu bezpośrednio na lakier. Chociaż później próbowałem najpierw na fibrę i również był problem z dotarciem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, turzol napisał:

Dekontaminacja, mycie na 2 kubły i na koniec Elixir.

Kapitalny jest ten samochód. Brak słów, jak mi się Phaeton podoba, zwłaszcza właśnie poliftowy i czarny. To jest LC9Z, LC9X czy jakiś uni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Michał126 napisał:

Kapitalny jest ten samochód. Brak słów, jak mi się Phaeton podoba, zwłaszcza właśnie poliftowy i czarny. To jest LC9Z, LC9X czy jakiś uni?

Dzięki.

Llakier jest z palety individual i jest to bardziej brąz (byc moze przez to jak Elixir przyciemnia moze sie wydawać czarny)

LC8Z Mocca-Anthrazit Perleffekt

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Na Sharanie moich rodziców jest LC9Z, więc chciałem wiedzieć, czy rezultat będzie podobny. Niestety tam ten lakier jest dość zniszczony, więc zwykle szukam metod, żeby to jakoś przyćmić. Fajny efekt dał Luxury Gloss, ale na masce się strasznie mazał. Uprzedzając pytania, żadnej korekty nie będzie, bo to syzyfowa praca przy moim ojcu. Myślałem nad jakimś AIO najwyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Dzisiaj trochę podruciłem.

Felgi pojdą do malowania. Mają 8 lat i stan jest fatalny. Ale z ciekawości sprawdziłem sobie na froncie polskiego plastidipa czy K2. Całkiem fajnie to wyszło. Utwardzanie i aplikacja super.

2019-04-26-13-47-08.jpg


2019-04-26-13-47-33.jpg


2019-04-26-13-51-03.jpg


2019-04-26-13-51-16.jpg


2019-04-26-13-52-24.jpg


2019-04-26-13-52-29.jpg


2019-04-26-14-16-08.jpg


2019-04-26-14-16-12.jpg


2019-04-26-16-06-02.jpg


2019-04-26-16-06-04.jpg

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, LQS666 napisał:

Z całym szacunkiem, ale te felgi przed malowaniem to igiełki w porównaniu do tego na czym niektórzy jeżdżą 😄 

Fajnie wyszło 😉 

Mimo wszystko drażni mnie ten widok 😉 Także myślę, że przed jesienią zdążę je wypiaskować i pomalować a potem powłoczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Domel napisał:

Mimo wszystko drażni mnie ten widok 😉 Także myślę, że przed jesienią zdążę je wypiaskować i pomalować a potem powłoczka.

Żeby za rok było to samo. Ja dałem sobie spokój z rzeźbieniem przy stalufelgach, to syzyfowa praca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, BiałyGTi napisał:

@Fredi88 zarzuc jakas powloke. Jako na lakier to wole na wosk(na swoich autach) ale na kola to powloka 🙂

 

Może w przyszłym roku. Od grudnia nie wiem w co łapy wsadzić... auta i detailingi są na dalszym planie 🙂

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=1386]Ari[/mention] Można wiedzieć jaki silniczek w Avensis i rocznik bo widzę że poliftowa ? Piękny kolorek
Dzięki, kolorek daje się we znaki, ale jak jest zrobiona cieszy oko.
Silnik 2.0 1adftv D4D rocznik 2008.
Obecnie 330 tys nalotu, 170 tys moje :-)

Wysłane z mojego FRD-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.