Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

Mój ukochany klub, którego sam jestem wychowankiem i który przez dziesięciolecia wydał na świat multimedalistów różnych imprez sportowych, reprezentantów kraju w wielu dyscyplinach (siatkówka, koszykówka, boks, judo itd.) , został po 70 latach bezczelnie wyrzucony z budynku, który Agencja Mienia Wojskowego zamierza sprzedać i powstanie tam kolejne muzeum Kaczyńskiego czy innego ciecia. Komu leży na sercu wychowanie przez sport, niech puści w świat. 

 

http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,24343638,gwardia-ma-sie-wyprowadzic-z-budynku-przy-krupniczej-z-powodu.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ukochany klub, którego sam jestem wychowankiem i który przez dziesięciolecia wydał na świat multimedalistów różnych imprez sportowych, reprezentantów kraju w wielu dyscyplinach (siatkówka, koszykówka, boks, judo itd.) , został po 70 latach bezczelnie wyrzucony z budynku, który Agencja Mienia Wojskowego zamierza sprzedać i powstanie tam kolejne muzeum Kaczyńskiego czy innego ciecia. Komu leży na sercu wychowanie przez sport, niech puści w świat. 
 
http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,24343638,gwardia-ma-sie-wyprowadzic-z-budynku-przy-krupniczej-z-powodu.html

Smutek. :( co trenowales?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Birkhof napisał:


Smutek. 😞 co trenowales?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Siatkówkę, od 15 r.ż. przeszedłem przez kadetów i juniorów, a w wieku 18 lat podpisałem kontrakt w 1 lidze właśnie w Gwardii. Teraz, po 10 latach nieobecności, wrócili na ten szczebel rozgrywkowy i taka heca 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusze na drogach za miastem poruszający się 30km/h, w dodatku ich nie wyprzedzisz bo jadą środkiem drogi i ani myślą zjechać. To samo z autami z naprzeciwka trzeba walić prawie do rowu bo szeryf nie zjedzie żeby się po ludzku wyminąć. Oczywiście nie wszyscy ale sporo ich dziś się ukazało 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedzielna nocka w robocie skończyła się wyladowaniem na zakładowym punkcie opatrunkowym - schodzilem że schodów, źle stanąłem i zerwane ścięgna stopy. 

Do wyboru miałem gips albo orteze, wybrałem to drugie. Zwolnienie na 3tyg wypadek zgłoszony w pracy. 

11lat bez L4 wytrzymałem i w końcu mnie dopadło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wychodziłem wieczorem z pracy i poślizgnąłem się na schodach na plecy, gdyby nie torba przewieszona przez ramię która podwinęła mi się na kręgosłup i laptop w niej pewnie bym się zabił tak tylko laptop pękł na pół. Zdrowia i owocnej rehabilitacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, szpyrek napisał:

schodzilem że schodów, źle stanąłem i zerwane ścięgna stopy. 

Współczuje i zdrowia życzę.

Ja dzień przed sylwestrem pojechałem na narty, padał deszcz, był mokry śnieg i nierówności. Podbiło mi prawą nartę przy skręcie i najechałem jedną narta na drugą i upadłem. W konsekwencji naciągnąłem wiązadła w stopie z ruchem skrętnym śródstopia przez luźnego buta ;/ Ale, że musiałem jechać na kurs z pracy to tylko bandażuje nogę i kuśtykam. Już jest w sumie ok bo opuchlizna zeszła, tylko jeszcze noga trochę sina jak pochodzę. Rehabilitacja już omówiona na 21 stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję. Trzy miesiące przed narodzinami syna naderwałem dość poważnie Achillesa... Orteza i wspomaganie się kulami. Dobrze, że obyło się bez zabiegu. Udało mi się ogarnąć przed narodzinami syna.
Pamiętam wyraz twarzy mojej żony, kiedy wyjechałem od kolegi z gabinetu na wózku inwalidzkim. Śmiał się wtedy że do pępkowego się wyleczę.... I tak było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaświeciło słońce, myślę zaczekam aż wyschnie jezdnia to umyję suto. Pojechałem na myjkę a jak kończyłem mycie...burza śnieżna. Wracałem jak z kuligu. W zeszłym tygodniu zmieniłem opony, z ciekawości sprawdzę ciśnienie...po 0.7 bara w każdym brakowało. 3 Specjalistów nalepki z drzwi nie potrafiło przeczytać. Co za czasy ... wszystko trzeba sprawdzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo;( wyjechalem plus 3 stopnie, sloneczko swieci chmurki na horyzoncie... opryskane cytrusem, zaczynamy mycie na bezdotyku i cos się zrobilo nagle ciemno... ale raz opryskany doplukac trzeba... jak wsiadlem munus 1...  zanim doczlapaplem sie do domu auto cale biale, poobklejane sniegiem... 15minut dwia rozne swiaty...

 

20190115_012455.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego na razie nie wybieram się na mycie auta... Nie mam garażu, szkoda mojej pracy i nerwów. Jedynie na szybko opłukać pianą z bezdotyku przy +1 stopni i dzida na dwupasmówkę osuszyć, żeby w nocy nie zamarzło. Nie ta pogoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę 10-letnim Avensisem z wypożyczalni w związku z fuckupem New Beetle'a (padnięty rozrusznik). Stanąłem wczoraj pod sklepem i chciałem zawinąć nad krawężnikiem, bo to było ostatnie miejsce. Nagle khhhh  - bo Avensis ma nisko ten fartuch pod zderzakiem. Fartuch pękł, ale tego nie widać jak się naprostuje, niemniej zarysowałem też dół zderzaka do struktury. Kupiłem zaprawkę pod kod wyciągnięty z VINu i jutro będzie :ad:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupno Laguny....

Cena utargowana ale z przodu zimówki  tyłu lato podejrzane nie ? Nie pytałem bo myślałem że zwykle lenistwo w trakcie przenoszenia komisu....

A tu zimowe 15" nie mieści się na tylnie tarcze 😁 zadzwoniłem zobaczymy co powiedzą 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, zibi-M napisał:

O.o to dziwne, bo przeważnie z przodu są większe tarcze i zaciski, a tu problem z tyłem hmmm

Pokręcone auto serio 😁

Mam nadzieję że uda się zrobić zwrot grzecznościowy do komisu i szukać dalej... 🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomas22 ale 15" nie wchodzi na tarczę czy zacisk? Pytam, bo kiedyś do cabrio wiedząc, że 15" ze zwykłej e46 nie wejdą i muszę mieć na zimę 16" zakupiłem oryginalne stalówki z serii 1  i cholery jedne miały za wysokie et i wpierały w zaciski hamulcowe. Kupiłem  alu 16stki z e38 z niskim et i problem z głowy. Także zwróć uwagę czy felgi są od tego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągły problem z zatokami od kilku lat. Wypróbowałem już wszystkie dostępne leki i zestawy do płukania zatok. 


Znam ten ból. Mnie pomogły silne antybiotyki, a teraz doraźnie jak coś czuje to ładuje Cirrus. W moim przypadku to grunt się nie przeziębiać, bo zawsze kończy się to zawalonymi zatokami


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Birkhof akurat tym nie muszę się przejmować. Mieszkam na wsi, ale i tak z chęcią przeprowadziłbym się do "śmierdzącego" miasta 🙂

@smerf91 mnie to wyłącza na kilka dni z życia i to o każdej porze roku. Latem w największe upały przez tydzień nie mogłem normalnie funkcjonować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Slovak napisał:

Ciągły problem z zatokami od kilku lat. Wypróbowałem już wszystkie dostępne leki i zestawy do płukania zatok. 

To samo mnie wczoraj złapało... dzisiaj byłem u lekarza i jest zestaw tabletek na zatoki i fixsin do płukania nosa..... MASAKRA, dopiero co przed świętami byłem przeziębiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.