Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
1 godzinę temu, Arkeolowy napisał:

W Flexipadach to już chyba norma 

Tu sie nie zgodze bo mam pare szt i nic sie z nimi nie dzieje . Bardzo fajnie tnie to lakier ale tez mocno sie grzeje. Zrobilm  nimi na przemian pare aut i klej trzyma. Tyle ze pracuje na rotacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda nie detailingowa 😞 wczoraj wnętrze ogarnięte w garazu na tip top, a dziś miało być zewnątrz przygotowanie lakieru do zimy (dekontaminacja, woskowanie, uszczelki) oraz zimowy set up 😪 

Na dworze obecnie 0st. Czekam az się zrobi chociaż coś na plusie żeby umyc i wjechac do garazu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przyszłe pokolenia podziękują.
U nas mógłby chociaż pojawić sie zakaz wycinania dpf


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KapselK napisał:

O tym mówię od jakiegoś czasu ale do niektórych nie może dotrzeć :-oNie wiem kto ma interes w tym żeby diesel zniknął ale rządzący robią wszystko żeby tak się stało. Cena ropy jest już wyższa niż benzyny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Birkhof napisał:


Przyszłe pokolenia podziękują.
U nas mógłby chociaż pojawić sie zakaz wycinania dpf


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Przecież nie mozna wycinać DPF bo auto z nim homologowane po wycięciu nie spelnia norm. Zakaz jest tylko nie ma go czym egzekwowac bo SKP nie dysponują odpowiednim sprzętem. 

 

Zamiast wprowadzac durne zakazy, ktore tylko będą rzutować na koszty transportu czyli pośrednio na wszystkie towary to zabrali by się za stare śrupy stwarzajace bezposrednie zagrozenie na drodze bo to co sie czasem porusza po polskich drogach stwarza wieksze zagrożenie niż sprawny diesel nawet ze starsza normą euro 4-5...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@damiann88 Samochód ciągnie w prawo bardzo mocno (to koło to lewy przód), koła zrobiły jakieś 7kkm, mówiłem już dawno, że jest geometria do roboty, ale nikt nie chciał słuchać.

Wysłane z mojego DUK-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świecąca kontrolka Airbag 😕

Wcześniej walczyłem z pojawiającym się co jakiś czas Checkiem, w piątek wymieniłem lambdę i check zniknął, to w zamian za checka, w sobote zapaliła się kontrolka airbaga 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana kół na zimowe, 3 poszły fajnie bo używam klucza dynamometrycznego natomiast ostatnie koło było 3 tygodnie temu ściągane przez mechanika przy wymianie rorządu i tak dojebał,że kluczem na teleskopie co ma około 60cm nie mogłem ruszyć, potem ukręciłem drugi klucz nasadowy i dopiero na końcu znalazłem 1,5 metrowy słupek od ogrodzenia którego średnica była na tyle duża,że udało się go nałożyć na ten teleskopowy klucz i poszło, ale wcale nie tak od razu tylko też się trzeba było przyłożyć do tej rury, patrzyłem tylko z przerażeniem na klucz czy się nie łamie.... Jak można dokręcić w osobówce koło z momentem jak do tira to nie rozumiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana kół na zimowe, 3 poszły fajnie bo używam klucza dynamometrycznego natomiast ostatnie koło było 3 tygodnie temu ściągane przez mechanika przy wymianie rorządu i tak dojebał,że kluczem na teleskopie co ma około 60cm nie mogłem ruszyć, potem ukręciłem drugi klucz nasadowy i dopiero na końcu znalazłem 1,5 metrowy słupek od ogrodzenia którego średnica była na tyle duża,że udało się go nałożyć na ten teleskopowy klucz i poszło, ale wcale nie tak od razu tylko też się trzeba było przyłożyć do tej rury, patrzyłem tylko z przerażeniem na klucz czy się nie łamie.... Jak można dokręcić w osobówce koło z momentem jak do tira to nie rozumiem...

Z tego co wiem lubią sie przy takim dokręcania rozciągnąć śruby - ale to tylko wiedza teoretyczna. Jak masz zapasowe warto wymienic.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozciągnąć śruba klasy 10.9 i średnicy M12-14? Prędzej przeciągnie/zerwie gwint lub pęknie

Aż tak sie nie znam - widzialem kiedys film na YT autoswiata o zmianie kół. Co to znaczy klasa 10.9 - jakis typ stali?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.