Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

Minęło dwa tygodnie od czasu kiedy zakupiłem na OLX wosk lusso i zrobiłem przelew, w trakcie wymiany wiadomości wyszło, że to osoba z forum, pewnie dobrze znana w środowisku. Na forum ma status Legendy. Niestety po przelewie kontakt się urwał, paczki nie dostałem, zero kontaktu 🙂 Dziwi mnie takie podejście ludzi 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Birkhof  kiedyś była afera że legenda sprzedał uszkodzona maszynę 😉 

Ciekawe czy chodzi o tą samą osobę 😉

Przy okazji jak sprawa się nie wyjaśni warto podać Nick jeśli wiesz kto to. Jako ostrzeżenie innych przed jakimikolwiek interesami z tą osobą 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalanie odgórne nie do końca jest tak idealne, szczególnie jak ktoś ma piec przerobiony na górne spalanie przez pana Mietka.

Co do dofinansowania, w zeszłym roku zmienialiśmy CO, na dofinansowanie były szanse ale od złożenia wniosku do zatwierdzenia mijały grubo ponad 2 miesiące i chodzenie od okienka do okienka po urzędach itp.

Końcowo okazało się że dofinansowanie pozwoli mi zaoszczędzić aż 300zł 😄 
Więc zrezygnowałem z dofinansowania i chodzenia od okienka do okienka, skonsultowałem z gościem jaką moc grzewczą potrzebuje i zamontowanie kotła CO od przeglądu pieców do montażu mineło 3 dni 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umó"wmy się, węgiel, ekogroszek, to ostateczność, to poza ceną nie ma żadnych zalet, a same wady. Ja właśnie w tym roku załatwiłem rodzicom w domku na wsi założenie kotła gazowego na propan z butlą 2700l w ogródku. Właśnie trwa robota, dzisiaj przyjeżdża butla. Będzie trochę drożej niż na piecu węglowym, ale jak policzyć, że rodzice jednak swoje lata mają i coraz trudniej jest im z obsługą pieca na syf: wnoszeniem tego gunwa, czyszczeniem pieca z popiołu, rozpalaniem, itd. to jednak zdecydowanie warto ten koszt ponieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zachwalalem i każdemu polecałem a dzis mi padł odkurzacz Clatronic BSS 1309 😪 pękła rączka. Kupiony w maju tego roku. Swoje zrobił, zwrócił się i zarobił napewno, no ale szkoda 😪 

Dobrze ze gwarancja 36 miesięcy IMG_20181113_195138.jpg.02e515259c8a32496b1288a3a5066b21.jpgIMG_20181113_195145.jpg.2be2acdab710af9dfcad9fba35a30d97.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeżo odebrane autko w piątek po pełnej blacharce i lakierowanie całej budy, a dzisiaj gość mi wyjeżdża z podporządkowanej na chama. Krótka pouczająca rozmowa, czego wynikiem było uszkodzenie lusterka pana kierowcy wyjeżdżającego. Nie dość że już 1,5 roku czekam na pieniądze z PZU za kolizję nie z mojej winy, to jeszcze gość wyjeżdża i ma jeszcze pretensje... A dalej nic lepiej, dojeżdżam prawie do domu a tu nagle przez drogę stado warchlaków. Coraz bardziej się zastanawiam, czy postawić samochodu do garażu i tylko go oglądać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.09.2018 o 11:22, Ari napisał:

Raz - do One Stepa polecam żółtego rupesa. Miażdży jakością pracy Royala.
Royal też dla mnie dziwnie chłonie EX04.

Dwa mój ostatni sposób na pady: Jeśli masz w arsenale rotację to:
1. psik psik IPĄ na pad. Wcierasz dokładnie palcami w każde miejsce na padzie.

2. Mycie pod bieżącą wodą.

3. Zapinasz na 2 minuty na rotację, obroty na max i leży sobie odłogiem. Po tej operacji pad praktycznie gotowy do użycia.

Tą metodą robię auta na 2 pady i jest to wystarczająca ilość.

tak uczyniłem,

namoczyłem pad IPĄ, wypłukanie wodą, i sru do wiadra niech sie wykręci 🙂 

fajny patnent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, alexander.p napisał:

tak uczyniłem,

namoczyłem pad IPĄ, wypłukanie wodą, i sru do wiadra niech sie wykręci 🙂 

fajny patnent

A widzisz.
Janusz Pad Washer to najlepszy wynalazek i nie kosztuje dużo$$$$ 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ArkeolowySzedł jak dzik w żołędzie. Ale jest nowe info. Przyznał się, że się zagapił ale sprawa i tak trafiła do sądu ze względu na ilość uczestników ruchu i jest zakwalifikowana jako katastrofa w ruchu lądowym i 2 osoby w szpitalu. Tego dnia w Bydzi był jakiś carmageddon, co rusz był gdzieś wypadek. Policjanci się śmiali, że tyle wypadków gdzie są potrzebne lawety, że laweciarze będą za nich wszystko załatwiać, takie doświadczenie już mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepożądane zbliżenie samochodu żony (grafitowego) z moim bolidem (ten jasny).

Poniżej efekt "na szybko", na razie bez maszynowego wypracowania. 

Całe szczęście, że dzień wcześniej umyłem i nawoskowałem oba samochody.

Pod własnym domem takie historie! Myślałem że tylko na parkingach...

 

20181111_175316.jpg

20181111_172207.jpg

20181111_180048.jpg

20181111_173739.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, devilsky napisał:

@ArkeolowySzedł jak dzik w żołędzie. Ale jest nowe info. Przyznał się, że się zagapił ale sprawa i tak trafiła do sądu ze względu na ilość uczestników ruchu i jest zakwalifikowana jako katastrofa w ruchu lądowym i 2 osoby w szpitalu. Tego dnia w Bydzi był jakiś carmageddon, co rusz był gdzieś wypadek. Policjanci się śmiali, że tyle wypadków gdzie są potrzebne lawety, że laweciarze będą za nich wszystko załatwiać, takie doświadczenie już mają.

Tu Bydgoszcz również :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.