Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wpadł mi mój telefon do basenu 😞 Huaweii P8 Lite. Po różny reanimacjach....Działa, świeci, ale ekran nie reaguje na dotyk 😕 A służyłem mi dobrze prawie 4 lata 😞 Co teraz ? Myśle nad  HUAWEI P20lite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, david2888 napisał:

Wczoraj wpadł mi mój telefon do basenu 😞 Huaweii P8 Lite. Po różny reanimacjach....Działa, świeci, ale ekran nie reaguje na dotyk 😕 A służyłem mi dobrze prawie 4 lata 😞 Co teraz ? Myśle nad  HUAWEI P20lite

świetny telefon 🙂 jak chcesz zostać przy marce to bierz 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej Apple blokuje po aktualizacji możliwość powrotu do wczesniejszej wersji? Mialem dawno temu 4S po ktores tam aktualizacji telefon zaczął mulić i wpieprzac baterię jak sie okazalo winna byla aktualizacja do nowszego iOS. Było mnóstwo porownan 4S na starych i nowych iOS i jasno wynikalo, ze apple postanowiło zamulić stare sprawne telefony nową aktualizacją jednoczesnie blokując mozliwosc powrotu do starych wersji czyli zasugerowali, ze albo kup piąteczkę lub wyżej ale uzywaj gruza skoros biedak 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG i znowu te same argumenty. Weź stary sprzęt, wrzuć na niego nowsze o kilka lat oprogramowanie. Jak myślisz, będzie zapieprzać jak wściekły? I nie ma znaczenia czy weźmiesz komputer, telefon czy jakikolwiek inny sprzęt. I przy okazji - na androidzie nie wrócisz do starszej wersji, więc tak jakby to co piszesz nie ma pokrycia w rzeczywistości. Ja równie dobrze mogę stwierdzić, że wszyscy producenci telefonów z androidem celowo zamulają stare telefonu i blokują możliwość powrotu do starych wersji systemu - i albo kupisz nowy, albo używasz złomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko. Szkoda tylko, że jak kupiłem lg to zrobiłem aktualizację i miałem telefon, którego nie dało się używać. Aktualizacji nie da się cofnąć, telefon ewidentnie do wymiany na nowy. Faktycznie, w ogóle nie obciążyło systemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, siewcu napisał:

OMG i znowu te same argumenty. Weź stary sprzęt, wrzuć na niego nowsze o kilka lat oprogramowanie. Jak myślisz, będzie zapieprzać jak wściekły? I nie ma znaczenia czy weźmiesz komputer, telefon czy jakikolwiek inny sprzęt. I przy okazji - na androidzie nie wrócisz do starszej wersji, więc tak jakby to co piszesz nie ma pokrycia w rzeczywistości. Ja równie dobrze mogę stwierdzić, że wszyscy producenci telefonów z androidem celowo zamulają stare telefonu i blokują możliwość powrotu do starych wersji systemu - i albo kupisz nowy, albo używasz złomu.

Mam 10 letniego lapka z Windowsem 10 dziala sprawnie, a nawet gdyby nie dzialal to zawsze moge wrócić do XP bo nikt mi nie blokuje możliwości instalacji starego oprogramowania. Gdyby nie blokada nadal bym używał iphona bo swego czasu mialem straszna awersie do androida niestety po aktualizacji nie nadawal się do niczego. Kupilem Redmi bo nie chcialem wydawac kupy siana na androida jednak nie wiem czy to zasluga samego systemu czy wersji od Xiaomi, ze pomimo kilku wiekszych aktualizacji telefon poki co nie zmulil i nadal na Miui10 dziala tak samo jak na Miui8 w momencie zakupu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iPhone SE wychodził z iOS 9. Mam iOS 12 i działa naprawdę szybko. Na 5S jeszcze nie testowałem, bo jakoś nie mam weny, żeby go poskładać w końcu, no ale jak się w końcu zmobilizuję to poskładam do kupy i wrzucę przetestować.

A póki co czekam na wrześniowe premiery Apple, bo liczę po cichu na to, że pojawi się w końcu następca SE... Kolejny bezkonkurencyjny telefon 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nawet nie o to chodzi - to, że jeden producent pozwala na taką operację nie znaczy, że da się tak robić, bo jest to wyjątek. Reszta nie udostępnia takiej możliwości i krytykowanie Apple za to, że jest jednym z wielu jest lekko nie na miejscu. Ja u siebie teraz nie widzę możliwości powrotu do najbardziej dziurawego systemu ever...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.