Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, StreamHD napisał:

Kiedy ta UE wreszcie wprowadzi przepisy zwalczające celowe postarzanie produktów?  Jak widać wyżej, branża oponiarska osiągnęła w tym perfekcję. 

Po czym wnosisz, ze w.w. uszkodzenie nastąpiło na skutek celowego postarzania produktu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.05.2018 o 16:24, Fredi88 napisał:

Owszem... tam jest chyba najgorzej. Polska zaraz na 2 miejscu z wyprzedzaniem na 3go, podwójnej ciągłej i zapier*** po 130-140 na krajówkach. Nie byłem jeszcze w Rosji, chyba tylko tam może być gorzej niż w IT.

Panowie a Rumunia? Wyprzedzanie TIRami na krzyżówkach, jazda nimi ponad 90. Myślę, że tam jest najgorzej. Później Bułgaria. No i niestety my 😕

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a Rumunia? Wyprzedzanie TIRami na krzyżówkach, jazda nimi ponad 90. Myślę, że tam jest najgorzej. Później Bułgaria. No i niestety my
Rumunia moim zdaniem ma bardzo kiepską infrastrukturę,to może i jest tam wolna amerykanka.Ale na zachodzie juz jeżdżą poprawnie.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem hamować awaryjnie ze 100 km/h do zera, inaczej skasowałbym samochód, jednakże przednie opony mam zdarte, 2 letnie continentale contipremiumcontact5 z przebiegiem około 40k km, a przód do wymiany.. Ponad 500 pln poszło się walić... 

Zawsze mogę je dać do bieżnikowania, lub przełożyć na tył, ale jednak bezpieczeństwo przed wszystkim. Chociaż zastanawiam się, czy polisa AC to pokryje, i czy jest taka możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, dementor napisał:

To da się jeszcze jednym hamowaniem opony załatwić ? 

Właśnie to jest dziwne że ABS mi się nie załączył, na mokrym się włącza etc a tutaj na suchym asfalcie się nie załączył i poszła mi lewa opona, zdarta do takiego stopnia że występowało bicie. Ale już sobie poradziłem i jestem po wymianie przedniej opon wraz z ustawianiem zbieżności geometrii etc, łącznie wyszło 550 pln, i mam sprawne i bezpieczne autko. Chociaż przy najbliższej okazji odwiedzę aso i dopytam się czemu abs się nie załączył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dudek_t Może zbyt pochopnie oceniłem że mam auto w pełni sprawne, aczkolwiek, żadne kontrolki etc nic mi się nie zaświeciło oraz nie świeci, teraz działania abs nie mam nawet jak sprawdzić, gdyż nie pada, ale jak trochę popada to sprawdzę jak się zachowuje na jakimś wolnym placyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz się komputerkiem i sprawdź czy czujniki ABS podają taką samą prędkość dla kół. Jeżeli się trochę wysunęły to mogą za późno lub za często reagować.  Tak zdarzało się w paskach B5 to może Skody mają zbliżony mechanizm działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widok auta po wyjeździe z Żoną i Synem nad morze... Dzisiaj szybkie opłukanie na bezdotyku, żeby pozbyć się owadów, tzn. tego co z nich zostało. W środku jak to z dzieckiem na pokładzie W weekend będzie sprzątanie.

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z kartami Visa 💳 😪 4 razy próbowałem wypłacić i 4 razy odmowa 🤨 Dzwoniąc do banku dopiero się dowiedziałem że właśnie jest duży problem w całej Europie a bank 15 min temu dodał taka informacje 😡 brak słów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@StreamHD  Nową używaną? Jeżeli tak, to z doświadczenia polecam regenerację, niż płacenie kilkukrotnie kasy za zakłądanie i zdejmowanie turbiny oraz czekania kupe czasu. Ludzie piszą, że turbina w 100% sprawna, działa idealnie, a wkładasz do auta a tu świszczy jak kibic na meczu. Płacisz 200-300zł za wymianę, ale sprzedawca turbiny wypina się dupskiem do Ciebie i tylko przyjmuje zwrot, po czym turbina ląduje na allegro znów jako całkowicie sprawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.