Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

@alexander.p u mnie żonka przejechała "ch%j wie ile km" ja pod domem napompowałem, dojechałem do wulkanizatora i ... wróciłem na zapasie. W środku masa wiórek gumowych i w kilku miejscach druty...  Podejrzewałem że tak może być i przezornie jechałem ledwie 90 km/h ;) a z mojej opony nie śmierdziało ani nie było żadnego bicia. 

lepiej uważać, bo przy dużej prędkości awaria przedniej opony to może być szybka śmierć :/  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, alexander.p napisał:

po zdjęciu z felgi wyglądała ok. 

Uwierz mi że nie warto ryzykować. Druty w środku są na pewno pokancerowane. Taka opona może pęknąć przy wyższej prędkości i tragedia gotowa. Na twoim miejscu kupiłbym nową. Ale oczywiście Twój wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.02.2018 o 18:31, KapselK napisał:

@marcin s. ale to nie ma nic do rzeczy, miałem już tak, że paczkę odbierała inna osoba, a ja potem otwierałem paczkę i jak coś było nie halo to reklamacja bez problemu. Tak jak napisał @Pit_Krk masz 14 dni na odstąpienie od umowy. 

Finalnie tarcze wymienione na nowe bez wad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie już ta pogoda, ciągle temperatury minusowe. Auto nie dość, że uwalone z zewnątrz, to w środku też tragedia... Jeszcze ostatnio chrześnica mi się władowała z tyłu na kanapę butami i już jest calutka w piasku i fotele z tyłu też brudne ehh... :D ale to tylko dziecko więc wybaczam. W sobotę zamykam się w garażu, odpalam grzejnik, halogen i działam we wnętrzu, bo jak narazie to tylko trzepanie dywaników z piasku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurzyla informacja na temat postapienia panów milicjantów w sprawie kradzieży siostrze portfela z kompletem dokumentów. Powiedzieli ze nie przyjmą zgłoszenia o kradzieży bo torebka nie była rozcieta a ze siostra, nie wiem czemu, nie miala w sklepie jej zapietej kogoś ręce swedzialy i gwizdną.

 

Ehh.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2018 o 20:50, alexander.p napisał:

po zdjęciu z felgi wyglądała ok. 

Z tego samego powodu mirki handlarze targają z zachodu opony typu Run Flat. Opona niby wygląda ok, a zasada jest taka, ze po przejechaniu bez powietrza określonej liczby kilometrów oponę wymienia się na nową, a stara na śmiet... tfu do Polski przyjeżdża ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie jak piszesz, ale nie każdy importer jest oszustem. ale niestety taka jest opinia z, którą np ja muszę walczyć.

co do opony nie przejechała dużo , ale jednak. wulkanizator z dużym doświadczenie, powiedział ok. ale z bezpieczeństwem się nie polemizuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzechu23 - dalej nie mogę usuwać nicku wybacz...

 

Piątek wieczór wybieram się z małżonką na walentynkowa kolacje. Sobota wyjątkowo wolnym dniem od pracy. Wracamy okolo północy i myślę sobie że w końcu sobie pośpie :) idę spać ok. 1 a o 4.30 już spać nie mogę :D MASAKRA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tomas22 napisał:

@Grzechu23 - dalej nie mogę usuwać nicku wybacz...

 

Piątek wieczór wybieram się z małżonką na walentynkowa kolacje. Sobota wyjątkowo wolnym dniem od pracy. Wracamy okolo północy i myślę sobie że w końcu sobie pośpie :) idę spać ok. 1 a o 4.30 już spać nie mogę :D MASAKRA...

Bo myślisz o szamponach, wiadrach, quick detailerach i woskach ;)

Wiosna by się przydała :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, audicoupe napisał:

Nie dziś a wczoraj zakupiłem tylną lampę i postanowiłem ja odświeżyć skoro w domu i w czasie polerowania lampa dostała rysi, popękała pewnie od nacisku. :o

Raczej temperatura.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Michał126 napisał:

@buka, na co?

Podejrzenie dyskopati, aczkolwiek na zdjęciu rentgenowskim nic nie widać i kręgi wyglądają prawidłowo. Kwesta jak wygląda rdzeń kręgowy ale tego już na zdjęciach RTG nie widać. 3 weterynarzy powiedziało mi że pies nie ma tego w takim stopniu żeby robić to operacyjnie tylko czekać i przez jakieś 2-3 tyg pies ma mieć jak najmniej ruchu i najlepiej w ogóle nie chodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając dziś jeden z portali ogłoszeniowych natknąłem się na auto z firmy dla której kiedyś pracowałem - kiedy odchodziłem w 2014r, auto miało 440kkm przebiegu. 

Jaki jest jego obecny przebieg? 

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-phaeton-vw-phaeton-3-0tdi-v6-4-motion-zarejestrowany-webasto-tiptronic-ID6zqK5q.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.