Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

Aż mi się przypomniało e220 też po naprawie u blacharza. Czy oni tam naprawdę nie mają czym zasłonić auta podczas postoju bez drzwi? Nie wspominając o ilości niespasowanych elementów w aucie w stanie "do wydania".

eddb1d18a910e43f1648d4ca3bbc8ea8.jpg6feea8a3f97da7938cad2d769c2ae297.jpg17308102b3af3b70f4c66a921b660f2d.jpg55c560adaf6109f02af7497c690ddb49.jpgd3eb57fe77a26094df7722c863728f72.jpg



Wyryte w skale z S20 FE 5G



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Pamiętacie debila z Arteona, który dwa lata temu zajechał drogę małżeństwu z dzieckiem przez co doprowadził do rozbicia auta, po czym po męsku spier$%@#ł?

No więc dziś zapadł wyrok:
https://www.onet.pl/informacje/olsztyncom/zlosliwie-zajechal-droge-rodzinie-jest-wyrok-ws-agresji-na-s7/b6smgn4,30bc1058

10 miesięcy pozbawienia wolności ale w zawieszeniu na 3 lata. Czyli realnie brak kary.
10 tyś zł zadośćuczynienia dla pokrzywdzonych. Czyli dla osoby jeżdżącej Arteonem, nic.

Sąd nie odebrał debilowi uprawnień do prowadzenia pojazdu.

Mam taką hipotetyczną radę dla wszystkich, którzy chcieli by kiedyś kogoś zabić Przejedźcie go po prostu autem w Polsce. Zero konsekwencji!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało się namierzyć sprawcę wypadku i postawić Jarosławowi W. zarzuty. W tej sprawie toczyły się dwa postępowania. Jedno dotyczyło ukarania kierowcy za popełnione wykroczenie. Tu są pierwszej instancji określił grzywnę na maksymalną dopuszczalną kwotę 15 tys. zł. Do tego orzekł 14-miesięczny zakaz prowadzenia pojazdów. Druga instancja jeszcze podniosła karę do trzech lat zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych (również maksymalną). Ten wyrok jest prawomocny.

 

druga sprawa -Choć oskarżony twierdził, że to nie on prowadził samochód, to ustalono, że jego telefon komórkowy logował się na trasie S7 w czasie wypadku. W efekcie sąd w Olsztynie nie miał wątpliwości, że to Jarosław W. prowadził Volkswagena. Teraz również w tej sprawie zapadł wyrok. Mówi on, że winny wypadkowi musi zapłacić zadośćuczynienie dla kierowcy Seata w wysokości 10 tys. zł. Musi też zapłacić 5 tys. zł kosztów sądowych. Do tego mężczyzna został skazany na 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu na trzy lata (tu okolicznością łagodzącą było to, że Jarosław W. nie był wcześniej karany). Ten wyrok jest nieprawomocny, zatem możliwe, że to jeszcze nie koniec sprawy.

nie czytaj Onetu 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie dziś wkurzyli budowlańcy, ekipa od dachu miała zacząć robotę początkiem września, a po wczorajszym telefonie (pewnie gdybym nie zadzwonił to sami by mi nie przekazali tej radosnej nowiny) okazało się że najwcześniej przyjdą końcem września, albo nawet początkiem października. Rozp*****ją mi cały grafik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@powerfstandard w tej branży😀 Najprawdopodobniej, jakbyś nie zadzwonił to by Cię nawet nie raczyli poinformować że się u Ciebie nie mają zamiaru pojawić w teminie.

Budowa mojego domu, przeciągnęła się równo o jeden rok😀. Szczerze polecam, jak najszybciej nabierz do tematu dystansu, nie spinaj się i nie traktuj tych ludzi poważnie - będziesz zdrowszy i lepiej będziesz spał.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, §Pablo napisał(a):

nie czytaj Onetu

W jakim zakresie informacja onetu dotycząca tego konkretnego - "drugiego" - postępowania jest niepełna lub niewiarygodna? Bo zdaje się że napisałeś dokładnie to co w artykule jeśli chodzi o zastosowane sankcje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie dziś wkurzyli budowlańcy, ekipa od dachu miała zacząć robotę początkiem września, a po wczorajszym telefonie (pewnie gdybym nie zadzwonił to sami by mi nie przekazali tej radosnej nowiny) okazało się że najwcześniej przyjdą końcem września, albo nawet początkiem października. Rozp*****ją mi cały grafik...
Tego roku?

Wysłane z mojego BVL-N49 przy użyciu Tapatalka

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Kuba1ok.

Pierwsze Field Glazey, ktore kupowalem dekadę temu w USA, pachnialy pięknie kokosewo i bardzo intensywnie.

Natomiast ostatnie dwie butelki, które kupiłem już w Polsce, pachniały znacznie słabiej ale nuta zapachowa była taka sama.

W działaniu różnicy nie było.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, zeea napisał(a):

@Eryczek ja nie wiem czy czasem od Ciebie nie mam tego Field Glaze'a 🤪  

Ogólnie to Zymol może wiązać buty marce  Pinnacle pod względem zapachu, wyglądu i wszystkiego 😍 co nie zmienia faktu, że Zymol'a również  lubię 😁

Co ty concoursa i hdc nie wąchales?! 😁

Żeby nie było to souveran jest moim ulubionym woskiem( w skromnej "kolekcji")

Szampon, Qd i wosk pachną identycznie ( ładnie, przyjemnie alf identycznie) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.08.2024 o 13:16, ad.am napisał(a):

W jakim zakresie informacja onetu dotycząca tego konkretnego - "drugiego" - postępowania jest niepełna lub niewiarygodna? Bo zdaje się że napisałeś dokładnie to co w artykule jeśli chodzi o zastosowane sankcje?

jest konretna ale nie pełna. Mówiąc o karze dla kierowcy za wykroczenie rzetelnie jest podać całość a nie jedną ze składowych. 

Nie wiem może jestem już przewrażliwiony ale wkurza mnie poziom dziennikarstwa w ostatnich latach. I PISowcy i POowcy pozagarniali sobie media i ciężko jest już znaleźć jakieś rzetelne informacje. Idealnym przykładem jest Stanowski vs Stonoga jak wielu dziennikarzy po prostu złapali neewsa pasującego im do linii przekazu i bez sprawdzania powielali go.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem jutro robić korektę i ceramikę na swoim starym samochodzie (po odbiorze od lakiernika) ale dziś rano mnie tak połamało i tak mnie mięśnie pleców i nóg, że nic z tego. Do tego gorączka a rano nawet dodatkowo rozwolnienie. 

COVID :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem jutro robić korektę i ceramikę na swoim starym samochodzie (po odbiorze od lakiernika) ale dziś rano mnie tak połamało i tak mnie mięśnie pleców i nóg, że nic z tego. Do tego gorączka a rano nawet dodatkowo rozwolnienie. 

Ooooo widze, że tutaj mamy pełny pakiet premium za pińcet.

Zdrowia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.