Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

bienek bierz fioletowe futro od LC hd purple wool, ten pad jest niezniszczalny i nic go nie rusza. Z resztą wszystko od LC jest mega trwałe
Te pady dla DIY też robi LC :) myślę że ta żółta gąbka w środku jest bardziej delikatna i dlatego tak szybko się zagotował i rozwalił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qd mam mało. Gorzej z woskami, nie jest to jakaś "kolekcja", ale już widzę że ciężko będzie w to lato nałożyć każdy na cały samochód 😅 A ja nadal czasami coś kupię 🤣

Na odkurzacz piorący/ rotację mi szkoda, a na wosk nie 😉

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Kuba1 napisał(a):

Qd mam mało. Gorzej z woskami, nie jest to jakaś "kolekcja", ale już widzę że ciężko będzie w to lato nałożyć każdy na cały samochód 😅 A ja nadal czasami coś kupię 🤣

Na odkurzacz piorący/ rotację mi szkoda, a na wosk nie 😉

 

 

Mam identycznie, znów tam szperam co by tu kupić z QD/WAX a już tyle tego że na pewno nigdy nie wykorzystam 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się już nie mieści szpej na półkach. Zrobiłbym redukcje, ale no szkoda tego wszystkiego... Chyba trzeba powynosić woski do domu i powiesić nad biurkiem, to się trochę miejsca zwolni 😉 No i najgorsze jest to, że trzymam dla przykładu 2 QD-ki tylko ze względu na zapach. Niby ich nie używam, bo mam lepsze od nich, ale jakoś tak no... Szkoda tego zapachu 😄 Wowo's (truskawka?) i Elite Detailer (czekolada). Za to zdecydowanie pozbyłbym się Neoxala. Jest w porządku, ale śmierdzi. I może też P&S Paint Gloss... nie zrobił na mnie dobrego wrażenia. Dam mu jeszcze jedną szansę w słoneczny dzień, może wtedy się wykaże. Ktoś z was go posiada i powie mi, jaki powinien mieć zapach? Mam go w butelce po napoju o smaku bananowym i zapachy chyba się zmieszały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, imola33 napisał(a):

 P&S Paint Gloss... nie zrobił na mnie dobrego wrażenia. Dam mu jeszcze jedną szansę w słoneczny dzień, może wtedy się wykaże. Ktoś z was go posiada i powie mi, jaki powinien mieć zapach? Mam go w butelce po napoju o smaku bananowym i zapachy chyba się zmieszały

P&S jest fenomenalny jak dla mnie. Mam baniak ze 3 lata ale się kończy i na bank wpadnie kolejny. 

Zapach guma balonowa coś w tym stylu. Lubię go do szybkich akcji do osuszania. W słońcu go kładłem gdzie lakier aż parzył i bez problemu. 

Co do ilości qd i wosków u nnie to lepiej się nie wypowiem 😅 🤐 przynajmniej w chorobie nie jestem sam 😅

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, #kris napisał(a):

Mam identycznie, znów tam szperam co by tu kupić z QD/WAX a już tyle tego że na pewno nigdy nie wykorzystam 😁

Pamiętaj, że zbieractwo jest chorobą i powinno się to leczyć. 😆

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mówiłem, że loteria o samochód to niezły szwindel, to nikt nie wierzył, bo to przecież dobry chłopak jest, spełnia marzenia innych i 100k na wośp wrzucił. 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lol19pl napisał(a):

A jak mówiłem, że loteria o samochód to niezły szwindel, to nikt nie wierzył, bo to przecież dobry chłopak jest, spełnia marzenia innych i 100k na wośp wrzucił.

Loterie to zupełnie inna bajka. 

Czemu kupujesz eBooki a losy dostajesz za darmo ? 😁 Mam nadzieję że to początek porządków z tymi tematami, spóźniony ale mam nadzieję początek. Znam ludzi którzy się tym jarają i ich kompletnie nie rozumiem. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.