Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

@Grzechu23 ja Colli troche bezdotykiem opłukałem, ale to nie jest to :/ i jeszcze zobaczyłem, że boki samochodu, od listwy w dół, lekka tafla.... Mam nadzieję, że tylko zapchał się tam Coli a nie umarł :(  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczyscilem ladnie alufelgi oraz nowe opony zimowe zabezpieczone po odebraniu z wulkanizacji cala robota na darmo kola uwalone a o oponach nie wspomne 
Oj tam, oj tam. Docenisz robote jak zobaczysz kropelki po bezdotyku

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Eryczek napisał:

A czemu Teraz Ci się to przypomniało? Nie mów że Ci po takich drobnych opadach śniegu, już prąd wyłączyli:biggrin:

Miałem z tyłu głowy, że gdzieś wypowiadałeś się na temat energetyki po wichurze latem. U nas spadło ok. 30-35 cm śniegu i przez cały dzień prąd miałem "przelotnie". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wczesnym rankiem stojąc w korku na tył mojego auta najechało inne...
Wysiadam z auta, na szybko zobaczyc straty oraz poinformować sprawcę, żeby zjechał na pobliska stacje benzynowa, a tam kierowca mówi do do mnie, że nic się nie stało... A na stacji stwierdzono, że jestem bezczelny bo marnuje czas. Czy ja byłem nieostrozny i najechałem...?
Mowie, ze obejrzę auto i jeśli wszystko będzie ok to się rozjedziemy... ale dalej z hejtem w moją stronę. W końcu mówię... trochę szacunku bo w przeciwnym wypadku wzywam policję i i spisujemy oświadczenie bo może mimo braku zewnętrznych zniszczeń poszedl absorber pod zderzaki czy jak się to tam nazywa.
Człowiek jedzie spokojnie... Ktoś wjeżdża mu w... I jeszcze ma pretensje.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kiedyś byłem dobroduszny gość otworzył bramę przez którą wybiegł owczarek,uderzył mi w drzwi akurat gdy przejezdzalem na piereszy rzut oka wszystko było ok w domu zobaczylem 3 wgnioty na drzwiach.Pojechałem sie dogadać ale pan stwierdził że taka sytuacja nie miała miejsca i nie zapłaci za naprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIBY w przypadku braku uszkodzeń ciała wystarczy oświadczenie, jednakże ja polecam zawsze policję - szybciej i pewniej też naprawią Ci auto dzięki temu .

Poza tym, nikt Ci się później nie wyprze, że takie oświadczenie napisał pod "Twoim naciskiem" itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maggot napisał:

NIBY w przypadku braku uszkodzeń ciała wystarczy oświadczenie, jednakże ja polecam zawsze policję - szybciej i pewniej też naprawią Ci auto dzięki temu .

Poza tym, nikt Ci się później nie wyprze, że takie oświadczenie napisał pod "Twoim naciskiem" itp.

+1

W ubiegłym tygodniu miałem zdarzenie parkingowe, a mianowicie ktoś zarysował i zagiął mi tylne nadkole, bok i zderzak. Całą sytuacje dopiero zauważyłem następnego dnia rano. Chciałem pójść do straży wiejskiej z prośbą o wgląd do monitoringu, ale ochrona danych osobowych i odesłano mnie na komisariat policji gdzie w końcu się udałem. Policjant spisał całe moje zeznania, zrobił oględziny auta i dopiero wtedy będzie mógł wystąpić o wgląd do monitoringu. Auto stało w zasięgu dwóch kamer obrotowych i mam nadzieje, że coś wyjdzie z tego nagrania i uda znaleźć się winnego bo to już jest drugi taki przypadek tyle że poważniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tylko odkurzyć i umyć szybki, a wyszło, że mam wodę w nogach pasazera. Aktualnie odkręcony fotel pasażera, lałem wodę do odpływu szyberdachu i nie widać gdzie leci. PMsnV5k.jpg Muszę to jakoś wysuszyć. Miał ktoś podobny problem z wodą w aucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz przy progu czy nie jest mokre bo do mnie kiedyś do auta się lało przez drzwi. Okazało się że folia uszczelniająca przyklejona pod boczkiem była porwana i jak padało na dworze to leciało tamtędy do środka pod nogi. A do suszenia polecam kilka cykli "farelką"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Slovak napisał:

Firma kurierska InPost nie potrafi dostarczyć paczki od zeszłego wtorku, ostatni raz zamówiłem cokolwiek przez tego kuriera. Najgorsze boprzed płaciłem zamówienie.

Ja czekam na paczkę od 27.11 też inpost. Tłumacza się że paczkomat jest pełny, wybrałem inny to przesyłają mi wiadomości czy może być jakiś 3 którego nie wskazalem i tak sobie czekam aż łaskawie w końcu doręcza mi moja pake. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dawid123l1 W fordzie wycieraczki maja mocowanie które pasuje tylko w jednej pozycji. 

@Pływak daj znać jak poszło,ja przetarłem szybę acetonem ale efektu brak.

@Jacus o tym sposobie nie słyszałem.

Jak narazie zamówiłem pióra,podmienie w starych wycieraczkach mam nadzieję że to coś pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj spaliła mi się kostka żarówki h7 w mojej Ibizie i reflektor się trochę zadymił. Wygląda to słabo, a na dodatek dużo gorzej teraz przechodzi światło przez ten reflektor. Za cholerę nie wiem jak to teraz wyczyścić... :|:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szox lampa w 6j jest klejona, więc lipa z dokładną penetracją. Lusterka nie dotykaj fibrą i innymi szmatkami-chusteczkami, bo rysy będziesz miał jak w banku. Osobiście spróbowałbym od lżejszych do mocniejszych stężeń APC... Ewentualnie zabawa w rozklejanie lub wymiana na inną używaną. Lewa czy prawa? Na orlence widziałem, że chyba dwukomorowe, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.