Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Grzechu23 napisał(a):

Sklep clinic4car

Nie spodziewałem się tego po Nich.

Z drugiej strony wierzyć mi się nie chciało, że @Cleantle by takie coś zrobiło. Zwłaszcza, że ostatnio ich produkty otrzymałem  z białymi Gualami.

 

Bardzo niefajne podejście.

13 godzin temu, Cleantle napisał(a):

W przyszłym roku planujemy wystartować ze sprzedażą butelek już z nakręconym triggerem. Te triggery są niezniszczalne w transporcie więc nie martwcie się o cieknące paczki.

Słaby pomysł Panowie. Chyba nie znacie możliwości kurierów. Pozostańcie przy tym rozwiązaniu jakie jest. To jest kwestia uczciwości sklepów -najwyżej kombinatorzy będą ponosić dodatkowe koszty wysyłki oryginalnych produktów.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, xadamx napisał(a):

Nie spodziewałem się tego po Nich.

Ja też, nawet o tym nie pomyślałem w sumie. Ale właśnie sprawdziłem i do zamówionego u nich IC+ też dostałem jakiś biały shit zamiast Guali, również od @Clinic4Car

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
21 godzin temu, penkus5 napisał(a):

@Clinic4CarBardzo słaba zagrywka z waszej strony widzę 😲

Dobra już ich tak nie pietnujcie. @Clinic4Car już zadeklarowało że wysle poprawne triggery. Każdemu się może zdazyc pomylka! Jedyny nietakt w tej sytuacji to tłumaczenie pracownika zamiast weryfikacja informacji i rozwiązanie problemu  🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cleantle Skoro tłumaczeniem było zwalanie winy na producenta, to nadal uważam że jest to bardzo słaba zagrywka. Gdyby zdarzyło się to jednej osobie, mówilibyśmy o pomyłce,  natomiast teraz niesmak pozostaje...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, penkus5 napisał(a):

@Cleantle Skoro tłumaczeniem było zwalanie winy na producenta, to nadal uważam że jest to bardzo słaba zagrywka. Gdyby zdarzyło się to jednej osobie, mówilibyśmy o pomyłce,  natomiast teraz niesmak pozostaje...

Też jestem tego zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, marcineke napisał(a):

Ale mój temat został załatwiony a ile tych baniaków poszło w świat z niewiadomą ilością? Mam nadzieję że to był tylko jednostkowy przypadek.

Niestety, ale obstawiam, że nie jest jednostkowy przypadek bo nikt tego nie nalewa ręcznie i akurat przy twojej 'Pan Czesiek' nalał 600ml mniej produktu. Nie, to idzie taśmowo i zapewne cała seria tych baniek tak wyszła, tylko tak jak piszesz..mało kto na to zwrócił uwagę i każdy przyjmuje zasadę pewnego zaufania do producenta. Niestety.

Sam nie raz zamawiając bańki 5L różnych producentów wydawało mi się na oko, że chyba coś jest mało produktu, ale nigdy nie chciało mi się mierzyć stosując w/w zasadę.

Dziwna akcja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@marcinekeoczywiście masz rację. Ja napisałem swoją wiadomość tylko jako ciekawostkę. ADBL sprzedaje Black Watera na litry i litry się u mnie zgodziły idealnie. Ciekawostką była tylko niższa waga niż się spodziewałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz w moim życiu i historii posiadania pojazdów, umarł silnik w aucie żony. I żeby to był jakiś wysilony mocarz. Kia rio 1.1 CRDI.... 75 koni albo raczej koreańskich  wielbłądów bo to nie jechało... i werdykt mechanika. Szukaj kompletnego silnika. A silników brak. Jak się znajdzie to łączny koszt naprawy 10-12 tyś. Kuźwa za 1.1 crdi...  Naprawiać obecnego silnika nie warto bo to gunwo chyba z folii aluminiowej po czekoladzie jest zrobione. Masakra. 🤬

  • Zły 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@penkus5 No właśnie się nie opłaca. Wrzucić tyle w używany silnik, trochę loteria bo może być w podobnym stanie. Gdyby to było 6-7 tys lub silnik po poprawnym remoncie to bym się jeszcze zastanawiał. Tu nie ma co się oszukiwać. Wkurza tylko ta koreańska bylejakość. Nawet polonezem bez remontu silnika zrobiłem 320tyś kilometrów od nowości, a ten ledwo 160 tyś dobił i panewki wypluł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@devilsky No faktycznie idzie się nieźle wkurzyć/podłamać.  Kiedyś sam się za podobnym rozglądałem,  tylko z większym silnikiem.  Dobrze że wybrałem inną markę...

@CarlosBlack Zajebiście utrzymany lakier! Podoba mi się mocno ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CarlosBlack Masz na myśli CarPro? Zastanawiałem się nad tą pastą,  ale styczności nie miałem... jak względem pylenia, docierania, itd.?  Z tego co pamiętam to ona chyba nie ma wypełniaczy i sztucznie nie maskuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.