Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

@Ziółas w tych wszystkich biurach to pracuja sami debile.

Też miałem przygodę z Energa, miałem zawieźć papiery od elektryka o gotowej instalacji, było to tego lata i zadzwoniłem na infolinię czy mogę przyjechać osobiście ( sprawdza papierki itp ). Oczywiście infolinia stwierdziła że tak ten oddział jest otwarty i śmiało mogę jechać, więc pojechałem. I na miejscu wisi kartka że przyjmują tylko umówionych. Ale mi to wtedy ciśnienie podniosło, dobrze że był dzwonek którym dzwoniłem przez godzinę co chwilę ale oczywiście nikt nie raczył ruszyć dupy i zejść. Więc po godzinie stałem oparty o dzwonek z dobre 20 minut bez przerwy 😅 słońcu jeden kretyn zszedł oburzony że pracować nie mogą ( przez dzwonek 😅) i tłumacząc mi że powinien się umówić dzwoniąc na tą infolinię której właśnie pytałem czy jest możliwość załatwienia sprawy osobiście. Oczywiście byłem średnio uprzejmy bo byłem wkurzony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomas-sg ogólnie u mnie robi sięśmieszna sprawa bo podpisywałem z nimi kwity po kupnie domu jak "był w budowie" teraz już mieskzamy jakiś czas więc wypada ogarnąć kwestie odbiorów ale jak mają mi np. zmienić prąd z "budowlanego na zwykły"  jak nie mają zaakceptowanej mojej umowy ogólnie cytując Mentzena "xD"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi ostatnio zaj... zaślepkę od spryskiwacza. Niby nic...maly plastik ale to dziadostwo w serwisie 90 zł + malowanie 🤬 chyba zacznę się częstować na parkingach bo to już 2 raz... Ręce bym uwalił... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na działce przychodziło do mnie 7 dorosłych kotów od sąsiadów i 4 kociaki, dziś znalazłem martwego jednego ze starszych Kocurów, miał ledwo 3 lata 😞 Opiekuje się tymi kotami jak swoimi, dokarmiam je, mają u nas swój domek, który zrobiliśmy z bratem. Strasznie się do nich przywiązałem, więc strata cholernie boli...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mnie dziś wkurzyło?  To że uzyskałem wynik pozytywny w teście covid,  przez cały dzień nie mogę zbić gorączki i rozsadza mi głowę... bolą mnie płuca i gardło,  no i doszedł kaszel...

Święta poszły w... sami wiecie gdzie. 

Jedynym pocieszeniem jest fakt,  iż kwarantanna obowiązuje mnie do 30.12.21 włącznie,  więc jest szansa na wyjście na sylwestra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, penkus5 napisał:

Co mnie dziś wkurzyło?  To że uzyskałem wynik pozytywny w teście covid,  przez cały dzień nie mogę zbić gorączki i rozsadza mi głowę... bolą mnie płuca i gardło,  no i doszedł kaszel...

Święta poszły w... sami wiecie gdzie. 

Jedynym pocieszeniem jest fakt,  iż kwarantanna obowiązuje mnie do 30.12.21 włącznie,  więc jest szansa na wyjście na sylwestra. 

Oby w domu przechorować. 

Zdrówka od ozdrowieńca

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@penkus5 lepiej zorganizuj sobie antybiotyk i tamiflu (to jest na wirusy) nie ma co czekać z tym dziadostwem bo pójdzie dalej... Nawet nie dzwon na teleporade bo będą Ci dawać polopiryne 😂 chyba że trafisz na kogoś ogarniętego... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@penkus5 no to na covida... koniecznie na wirusa (tamiflu, amantadynę zablokowali ale może Ci się uda) antybiotyk (sumamed jest ok), i ibuprofen koniecznie na zbijanie temp. Taki zestaw polecam i tak też większość ogarniętych lekarzy leczy covid.

Zdrówka stary!

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Syrio napisał:

@paki112 współczuję. Najważniejsze że cały jesteś. Takie uderzenia z tyłu dla kręgów szyjnych bywają dramatyczne. 

O dokładnie to to, mimo że czujesz się ok lepiej przejdź rutynowa kontrolę. U mojego wujaszka dopiero efekty wychodziły po roku. Niby teraz jest ok ale kręgi mogły naprawdę oberwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.