Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Tomas-sg napisał:

W sobotę dopadło mnie lumbago. Trzyma twardo do dzisiaj i chyba nie zamierza odpuścić... 

Witam w klubie ... ja od 9 stycznia na L4 bo rwa kulszowa sie odezwala . Wzialem serie zastrzykow ale slabo pomogly, a od wczoraj testuje nowe i jest lepiej . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, MMCzysci napisał:

Muszę z moim porozmawiać, żeby znowu się zepsuł, bo mi się nudzi emoji14.png

 

8 minut temu, MMCzysci napisał:

Se kuźwa samochód z własnej głupoty spsułem...

Wywołałeś wilka z lasu 😄 Co tam się wydarzyło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, moja wina i tylko moja. Nawet nie wiem, czy się tu przyznawać, bo śmiechom nie będzie końca. Cytrynka nie zawiniła. Zły na siebie jestem, wręcz podk... podkurczają mi się kończyny z nerwów.





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbiłem auto w piątek 😞 już jest w rękach blacharza. Ma robić się cieplej wiec chyba pozostaje mi umyć zastępcze. A w sumie skoro mam je używać dość długo to chyba warto. Wkurza mnie to ze to pierwsza szkoda w moim życiu i ze golfik już nie będzie dziewica. Uważajcie na karetki na sygnałach oni chyba są ślepi w tych covidowych strojach 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, vlodek2532 napisał:

One są na sygnałach właśnie po to żebyś ty uważał 😁

Owszem, ale to oni wjeżdżając na czerwonym świetle na skrzyżowanie musza się upewnić ze nikt na nie nie wjeżdża. 🤷🏻‍♂️ Ogólnie w takiej sytuacji zawsze kierowca pojazdu uprzywilejowanego będzie obarczony winą. A ja bardzo bym chciał im ustąpić gdybym tylko ich zobaczył lub usłyszał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MMCzysci napisał:

@PawelRDM to dopiero przykra sprawa, współczuję. Duże straty?
 

Lampa, zderzak, grill, maska, błotnik i niestety fartuch do prostowania 😞 szlag trafił tez zbiorniczek od płynu do spryskow czujniki parkowania napinacz pasów .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tomas-sg napisał:

o zastrzyk powalczę jutro

Wuja! A ile to razy rozmawialiśmy o tym, że zdrowie najważniejsze i że się masz brać do roobty ale nie tylko kapusta i kapusta, ale i trochę zdrowia, co? 

Panowie większość z Was bardzo mocno bagatelizuje to co się mówi o zdrowiu i np. dźwiganiu. Jak ostatnio widziałem, jak chłopak w pracy wyrwał 60kg z pleców i potem 3 tygodnie chodził łapiąc się za lędźwia, to nie wiedziałem czy mu współczuć czy się śmiać.

W obecnych czasach bardzo ważne są ćwiczenia na CORE, oraz rozciąganie. Core to baaaardzo duża grupa mięśni, która odpowiada za stabilizację Waszego ciała a przede wszystkim utrzymuje kręgosłup w naturalnych, sztywnych pozycjach, tak aby nie działa się z nim żadna patola.

Rozciąganie natomiast ma bardzo ważny wpływ na rozluźnienie ciągle spiętych mięśni i poprawę przestrzeni międzykręgowych, które w wyniku niewłaściwego funkcjonowania są zwyczajnie pościskane. 

Trening i siłownia? Jasne. Niemniej jednak jestem idealnym dowodem na to, że wystarczy kawałek podłogi 3x3m, mata, gumy oporowe za 50zł i krzesełko aby wykonać wszystkie ćwiczenia o jakich nie marzyliście. 

Rozciąganie robiłbym na przemian z treningami wzmacniającymi wasz CORE. 

Zalecane rozciągać się codziennie, lecz wiadomo jak każdy funkcjonuje.

Gwarantuję Wam, że po 45 minutach naprzemiennych treningów po miesiącu zobaczycie niesamowite efekty. 


Polecam Wam jednak spędzić trochę czasu na YouTube i obejrzeć takie kanały jak: SakerWK, Szymon Moszny, Simonte, Fitnez itp. dlatego, że jest tam masa wiedzy na temat poprawności wykonywania ćwiczeń itd. 
 

Godzinę temu, MMCzysci napisał:

Grubo.

Ty lepiej mów co się stało u Ciebie 😉 nie daj się za język ciągnąć.... Ulży Ci 😄 

13 godzin temu, piotrek305 napisał:

weź się psuedoznawco ogarnij bo te Twoje teksty wieją takim wieśniakiem

Oho, Piter się odpala 😄 Witamy na pokładzie w 2021 roku naczelnego Dealera samochodowego cenionego nie tylko na rynku aut nowych, ale i używanych. Śmiem Twierdzić, że brakowało tu Twoich przemyśleń, myślę, że nie jeden tęsknił za Twoim flow.

Czerwony dywan już rozwijamy jaśnie Panie 😄 Orkiestra proszę zaczynać....

Jazda z nimi Piter! Ciśnij chłopaków ciśnij! Nie ma co kocopołów wypisywać 😮 GAZ DO KUCHENEK, DIESEL DO CIUNGNIKA, BENZYNA DO ZIPPO, GŁOWA W BETONIARCE ŁOOOOOGIŃ ! 😄😄😄 



Hehe 😄 jak on mi poprawia humor 😄😄😄 

nie rozumiem tylko dlaczego nie dostał jeszcze bana 😄 hmmm...

  • Lubię to 1
  • Okay 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Karbo napisał:

Panowie większość z Was bardzo mocno bagatelizuje to co się mówi o zdrowiu i np. dźwiganiu. Jak ostatnio widziałem, jak chłopak w pracy wyrwał 60kg z pleców i potem 3 tygodnie chodził łapiąc się za lędźwia, to nie wiedziałem czy mu współczuć czy się śmiać.

Ja z pleców wyrwałem niecałe 12 kg 😂 totalnie bez pomyślenia bo podnosiłem młodego z ziemi bo mi się z sanek na górce wyp******ił 😁

Ale jak mówiłem niedawno zacząłem male co nie co by takie problemy się zdarzały jak najrzadziej 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.