Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.11.2017 o 09:25, Nano Ceramic Protect napisał:

3. Pan zagroził mi, że jeżeli QD nie będzie działał, to już nic nigdy nie sprzedam na śląsku, bo on ma dużo znajomości!

Przepraszam za niego. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
38 minut temu, Michał126 napisał:

Przepraszam za niego. :(

Stracimy płynność finansową ale jakoś przetrwamy do wiosny :lol::lol:

Wydaje mi się jednak, że ten oto Pan chyba nie był do końca normalny.
Statystycznie podczas takich targów można spotkać kilku psychopatów, byłych więźniów, niepoczytalnych itp. :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
10 minut temu, Tomas22 napisał:

@Nano Ceramic Protect nie jestem ze Śląska ale czuję się zobowiązany do kupna QD od was :D

Nie zapomnij o zniżce 25% dla forumowiczów ;)

Teraz każda paczka na teren śląska musi zostać wysłana z bukietem kwiatów :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa łatająca dziury. W całej okolicy mam tylko 1km skopanej drogi i jest to objazdówka do mnie na chatę. Każdego roku minimum 2-3 krotnie ta droga jest łatana i każdym razem prawie w ten sam sposób. Jadą panowie busem z przyczepką wsypują z worka coś co ma niby przypominać asfalt po czym następny małą zagęszczarką taka jak do kładzenia kostki zaklepuje ta łatę i jada dalej. Efekt taki za za kilka tygodni będzie droga wyglądał jeszcze gorzej niż przed łataniem. I tak w kółko od kilku(nastu) lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nano Ceramic Protect 

5 godzin temu, Nano Ceramic Protect napisał:

Nie zapomnij o zniżce 25% dla forumowiczów ;)
 

Pierwsze słyszę :oJestem dodany do Waszej grupy mailowej, ale nie dostałem od końca sierpnia żadnego kodu rabatowego, a tym bardziej na 25% ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
18 godzin temu, Pływak napisał:

Ekipa łatająca dziury. W całej okolicy mam tylko 1km skopanej drogi i jest to objazdówka do mnie na chatę. Każdego roku minimum 2-3 krotnie ta droga jest łatana i każdym razem prawie w ten sam sposób. Jadą panowie busem z przyczepką wsypują z worka coś co ma niby przypominać asfalt po czym następny małą zagęszczarką taka jak do kładzenia kostki zaklepuje ta łatę i jada dalej. Efekt taki za za kilka tygodni będzie droga wyglądał jeszcze gorzej niż przed łataniem. I tak w kółko od kilku(nastu) lat


Nam zaczęli łatać dziurę przed firmą, nawet nie pomyśleli, że można by spytać, czy odsuniemy samochody :lol::lol:
Większość dróg to drogi powiatowe, dlatego nad za ich nadzorem stoi starosta powiatowy. Nie ma opcji aby konkretna gmina zrobiła cokolwiek z taką drogą np. wyremontowała.
Dla powiatu to droga na końcu świata, a dla niektórych jest to główna droga, którą jeżdżą codziennie. Często jest po prostu tak, że gmina "orze jak może", i na własną rękę stara się naprawiać takie drogi.
Tak jest przynajmniej w przypadku mojej okolicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej okolicy to powiat orze jak może, bo prawie od samego początku swojego istnienia (czyli od 1999 roku) jest bankrutem. :) Wczoraj w lokalnej prasie przeczytałem, że pod względem wydatków na mieszkańca powiat tarnogórski jest na drugim miejscu od końca w Polsce. :lol: Dlatego drogi powiatowe naprawia gmina, a nawet kompletnie remontuje, często też po prostu przejmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nano Ceramic Protect napisał:


Nam zaczęli łatać dziurę przed firmą, nawet nie pomyśleli, że można by spytać, czy odsuniemy samochody :lol::lol:
Większość dróg to drogi powiatowe, dlatego nad za ich nadzorem stoi starosta powiatowy. Nie ma opcji aby konkretna gmina zrobiła cokolwiek z taką drogą np. wyremontowała.
Dla powiatu to droga na końcu świata, a dla niektórych jest to główna droga, którą jeżdżą codziennie. Często jest po prostu tak, że gmina "orze jak może", i na własną rękę stara się naprawiać takie drogi.
Tak jest przynajmniej w przypadku mojej okolicy :)

U mnie dokładnie ta sama sytuacja. Po wspomnianym kilometrze drogi powiatowej zaczyna się już gładka jak stół krajówka, którą zarządza GDDKiA i ten nie żałuje na remonty bo od kilku dobry lat odcinek po którym codziennie się poruszam jest w niemal idealnym stanie, a jak tylko pojawiają się dziury czy koleiny wymienia się jednorazowo kilka kilometrów asfaltu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Godzinę temu, Funky Witch napisał:

No dobra, powiem Wam co mnie wkurza - zima. I to nie dlatego, że jestem producentem i kończy się sezon. Po prostu nie lubię zimy. Łażenia w kurtkach, zimna, śniegu, deszczu, chlapy........

Sam śnieg nie jest zły, najgorsza jest "ślumpa", czyli błoto śniegowe.....
Ale za to chyba nigdy nie znudzi mi się panika kierowców przy pierwszym śniegu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zima przeszkadza w tym, że jak juz spadnie temp poniżej 0, to nie mam gdzie umyć samochodu :( a raczej myjki bezdotykowe mnie nie satysfakcjonują.

Szkoda, że nie mam w mojej miejscowości i okolicach możliwości wynajęcia takiego pomieszczenia na godziny :D

16 minut temu, Nano Ceramic Protect napisał:

najgorsza jest "ślumpa", czyli błoto śniegowe.....

też tego nie na widzę ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.