Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 3


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.06.2020 o 20:30, rafalk napisał:

@Creteriv @MMCzysci A co padło jeśli można wiedzieć?

nie mam pojęcia, Uruchomiłem to było tylko głośniejsze "brrrrrr" i po temacie : D rozebrałem bo wydawało mi się ze może jakiś bezpiecznik czy coś, ale nic nie znalazłem to z ciekawości rozebrałem na części pierwsze a później wyrzuciłem całość. 

 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, MMCzysci napisał:

To teraz znowu ja się pożalę. Od jakiegoś czasu klima w C8 praktycznie nie chłodzi. Myślę se spoko, pewnie mało czynnika, do ogarnięcia. Nieszczęścia chodzą parami, żeby nie było za wesoło. Odpaliłem go dzisiaj - jebut, błąd poduszek, znowu, a już byl spokoj po wizycie u elektryka. Kwa kwa mać.

 

 

 

 

Nie masz serio żadnego znajomego który by to z Tobą przy piwie ogarnał (airbag)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, MMCzysci napisał:

Nie. Jeden już próbował, no i wyszło jak widać. Pora kupić interfejs i wziąć sprawy w swoje ręce.

 

 

Tak to najlepiej. Nie sugerowałem tego bo jak pisałeś o jakis fachowcach itp to myślalełm że tym bardziej sam za to nei chcesz się wziąć.

99% tego typu usterek jest banalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wstecznym nie miałem ochoty się bawić, bo to wyglądało na jakiś grubszy temat, zrobiony i póki co jest spokój. A te poduszki mnie doprowadzają do szewskiej pasji, co znacznie przyśpiesza podjęcie decyzji o kupnie Lexii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MMCzysci napisał:

Z wstecznym nie miałem ochoty się bawić, bo to wyglądało na jakiś grubszy temat, zrobiony i póki co jest spokój. A te poduszki mnie doprowadzają do szewskiej pasji, co znacznie przyśpiesza podjęcie decyzji o kupnie Lexii emoji48.png

Mam Lexie bo mialem kiedys C5. Samo dorobienie klucyzka zwrocilo jej i tak nei wieli koszt bo wtedy chyba 300zl z Alix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy w domu lagunę 3, która praktycznie teraz nie jeździ, tylko dosłownie stoi w garażu i się kurzy.

Do tej pory złego słowa na nią nie powiedziałem, ale franca chyba wyczuła, że idzie na handel i strzeliła focha

Z dnia nas dzień padła klima. Cały układ szczelny. Sprawdzona cewka, czujnik ciśnienia, bezpieczniki i nic. Teraz na warsztat idzie wiązka.


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tazman u mnie regulator wali fochy. Od 2dni muszę przywalić pieści by wentylator chodził też L3
A u mnie wczoraj przednie szyby przestały się opuszczasz i podnosić. Tzn działają tylko skokowo też L3

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie happy end. Trzy dni grzebania ale krok po kroku doszliśmy do przetartej w jednym miejscu wiązki i to ona była przyczyną tego, że klima nie startowała. Jestem tylko niepotrzebnie do tyłu o koszt cewki bo to ją w ciemno obstawiłem jako padniętą.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie happy end. Trzy dni grzebania ale krok po kroku doszliśmy do przetartej w jednym miejscu wiązki i to ona była przyczyną tego, że klima nie startowała. Jestem tylko niepotrzebnie do tyłu o koszt cewki bo to ją w ciemno obstawiłem jako padniętą.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Jeszcze napisz, w którym miejscu była przetarta ku potomności.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Michał126 napisał:

Do 1.9 TDI niecałe 200 płaciłem, zamiennik Hella... 😉

Świeci ? 🙂 Taki żart dot. Hella.

Do BMW E61 3.0d kosztuje ~550zł około Corteco - niby producent na 1. montaż ale nie miałem konieczności wymiany ale słyszałem o przypadkach gdzie sie rozwulkanizowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.